Skoči na vsebino

Dva problema


mare20

Priporočene objave

Na skuterju mam namontiran polini železni kit, prestave, jermen in fergazer. no problem pa je da so pospeški zadnje čase slabi. sem zamenjal valjčke in je blo zlo dobro pol pa je po 100 km spet isto. kot da bi se valjčki spet obtežili. pol sem jih še enkrat menjal in je blo spet nekaj časa vredu pol pa spet isto. tista vlka fedra bi naj bla rešitev če valjčki ne pomagajo ampak to mi vi povejte. a je še kera druga rešitev ker se mi res ne da vsakih 100 km valjčkov menjavat. pol pa me še zanima zakaj skuter tako pozno dobi obrate(pri 95-100) do te številke pa so zelo nizki tako da motorja niti ne slišim. ko sem sam to ni nek problem, ampak v primeru da imam še koga gor pa skuter po ravnici ne razvije več kot 85. če pa se peljm po klancu navzdol in nabere 100 pa pol to hitrost brez problema drži dokler ima obrate. kaj mi je storiti :?:

Hvala za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jest imam podoben problem, pri APRILI 70CC, ne vem, kaj bi to bilo, mogoče bo treba res se tisto vzmet pri sklopki menjat...Ker na začetku, je blo vse ql, potem, se mi pa zdi, da je čedalje slabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!