Skoči na vsebino

Rieju SMX 125 Street


Roky

Priporočene objave

zgleda brutalno... :worship:

sam masina in izpuh kvarta sliko :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam čudn dvignen je spredn blatnik, luč sploh ne bo osvelevala ceste :unsure:

pa sedež je zlo minimalen (moj tud in je trd k svina) :krneki:

pa tud nosilc za tablco je prevelk :closedeyes:

drgač je pa fajn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam čudn dvignen je spredn blatnik, luč sploh ne bo osvelevala ceste :unsure:

pa sedež je zlo minimalen (moj tud in je trd k svina) :krneki:

pa tud nosilc za tablco je prevelk :closedeyes:

drgač je pa fajn :evilgrin:

nosilec za tablco mora bit tak, po zakonu, ker guma ne sme bit zadnji del na motorju, zato imajo tut novi monsterji pa use 1000ke in ostali tko podaljšan nosilec...

drgač pa še en 125 supermoto, sej so usi bol k ne enaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina seveda gnila pa poceni.... jas nevem no zakaj te delajo kaj takega sej majo že en taki model. meni se zdi tastari še celo bol skladn... kot da ni drugih mašin na svetu 125. pol pa bojo spet vsi praševali kak se ga da navit da bi letel 120 pa kaj more naredit... pa seveda bodo tudi budale spaševale ki so blakede tu not... če mene vprašate še ena zguba ki je nebomo vidli na cestah po sloveniji

p.s. se jas se sicer menim pa mam xt125x... ampak yamaha je le yamaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam na prvi pogled je vidt bols k yamaha tud kr se izdelave tiče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja morm rečt da so diski spredj in zadj res lepi :worship: Ja in spet švoh mašina in grd avspuh....drgač pa pohvalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina seveda gnila pa poceni.... jas nevem no zakaj te delajo kaj takega sej majo že en taki model. meni se zdi tastari še celo bol skladn... kot da ni drugih mašin na svetu 125. pol pa bojo spet vsi praševali kak se ga da navit da bi letel 120 pa kaj more naredit... pa seveda bodo tudi budale spaševale ki so blakede tu not... če mene vprašate še ena zguba ki je nebomo vidli na cestah po sloveniji

p.s. se jas se sicer menim pa mam xt125x... ampak yamaha je le yamaha

Ful jim je pomemben slovenski trg, ja :worship:

Če bi se odločov med XT125x pa temle, bi definitivno tegale uzel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik plus so marzoči prednje vilce. Ostalo mi ni nič všeč :) Nekako kitajski mi deluje na izgled, verjetno zaradi okvirja pa izpuha..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik plus so marzoči prednje vilce. Ostalo mi ni nič všeč :) Nekako kitajski mi deluje na izgled, verjetno zaradi okvirja pa izpuha..

saj ta marzocchi ni tak oh in ah super kot naprimer ohlins. sem imel marzocchi na cagivi mito in na tomosu atxu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik plus so marzoči prednje vilce. Ostalo mi ni nič všeč :) Nekako kitajski mi deluje na izgled, verjetno zaradi okvirja pa izpuha..

sam je pa deleč od kitajca... rieju ma hudo dobre motorje zadne case, tko da se tomos kr skrije... sploh MRX 450 je vse hvale vredn :worship:

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, gištel je videt kitajski :slap: kitajski je pri tomosu, ko ti kurbl kar tam v stopalko udari :lol1:

ma rieju so dobri motorji že od samega začetka, vsaj na pogled delujejo zelo solidno, tudi cene imajo dobre, tako da pomoje to ni zgrešen nakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem stavit da je tu enako :whistle: Tale mi res ne sede, ona 450-ka pa je že druga stvar hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem stavit da je tu enako :whistle: Tale mi res ne sede, ona 450-ka pa je že druga stvar hehe

Sej to smo že navajeni, da tebi ne sede nič kar konkurira Tomosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pač hehe, nekako sem prepričan da je v svojem segmentu najboljši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosilec za tablco mora bit tak, po zakonu, ker guma ne sme bit zadnji del na motorju, zato imajo tut novi monsterji pa use 1000ke in ostali tko podaljšan nosilec...

drgač pa še en 125 supermoto, sej so usi bol k ne enaki...

Mal off topic, sam ka pa Buel(newem zdle, keri model) , ko se mu blatnik konča na polovici zadne gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal off topic, sam ka pa Buel(newem zdle, keri model) , ko se mu blatnik konča na polovici zadne gume?

Mislim da se ne. Vsaj v motosvetovem katalogu ni takega modela ki bi se tako končal blatnik. Če se motim se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal off topic, sam ka pa Buel(newem zdle, keri model) , ko se mu blatnik konča na polovici zadne gume?

Buell

Buell 2

pa sej kr majo :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serisko je vse dalš od gume... mogoče za ameriški trg nima dalš od gume :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!