Skoči na vsebino

Kako z youtuba shrant filmček?


Priporočene objave

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje, zanima me kako, če se sploh lahko da z youtuba shraniti posnetek na računalnik?

Če ima kdo izkušnje z tem bi prosil če mi malo namigne al pa opiše.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo eden od načinov:

na TEJ strani vpišeš URL naslov filmčka, potem označiš da ga vlečeš z youtube in klikneš download

spodaj imaš potem dve možnosti: high quality in low quality pa še navodilo za preimenovanje datoteke ko je enkrat na računalniku da ti bo filmček sploh delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek torrenta si dol potegni npr. program "Youtube_Get_v4.0" ( thepirateebay.org) Lp

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje, zanima me kako, če se sploh lahko da z youtuba shraniti posnetek na računalnik?

Če ima kdo izkušnje z tem bi prosil če mi malo namigne al pa opiše.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje, zanima me kako, če se sploh lahko da z youtuba shraniti posnetek na računalnik?

Če ima kdo izkušnje z tem bi prosil če mi malo namigne al pa opiše.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Uporabi zadnjo verzijo free Real Playerja. Izjemno enostavno, pri ogledu posnetkov na tubi samo klikneš na "Download this video"... ;)

Popravljeno . Popravil Geiger Sturzflug
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Maš tud tale programček save2pc pro, s katerim lahko vlečeš vse filmčke iz raznoraznih strani. Če še najdem navodila ti jih pošlem prek ZS

pa še link: http://www.soft32.com/Download/free-trial/...4-215206-1.html

Popravljeno . Popravil salama09
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj ti proporočam program TubeHunter, z njim lahko skineš dol filmčke, pa še zastonj je. Z njim lahko skinjavaš vse filmčke iz Youtube-a in njemu podobnih strani ;) Program ti tudi avtomatsko pretvori v .avi format, tako da ne rabiš kakega posebnega programa za predvajanje filmčkov, ker na Youtube-u so filmi shranjeni v formatu .flv Pa srečno skinjavanje :)

Pa še povezava do programa: KLIK

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam en obraten problemček. Poiskušam svoje filmčke dat na Youtube pa mi samo melje in melje na strani "Video upload" in se ne zgodi nič.

Video je AVI 400x300 in je velik 58MB.

Kakšen nasvet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en obraten problemček. Poiskušam svoje filmčke dat na Youtube pa mi samo melje in melje na strani "Video upload" in se ne zgodi nič.

Video je AVI 400x300 in je velik 58MB.

Kakšen nasvet ?

Koliko časa pa si pustil da melje? kako hitrost interneta maš..... predvsem upload (če maš 1024/256 ali kaj podobnega ... glej drugo cifro) ponavadi kar nekaj časa traja da ti tak filmček naloži, če je recimo taka hitrost kakor sem jo zapisal, potem ti bo tako velik filmček dajalo gor nekje 30-40 minut ;)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa si pustil da melje? kako hitrost interneta maš..... predvsem upload (če maš 1024/256 ali kaj podobnega ... glej drugo cifro) ponavadi kar nekaj časa traja da ti tak filmček naloži, če je recimo taka hitrost kakor sem jo zapisal, potem ti bo tako velik filmček dajalo gor nekje 30-40 minut ;)

LP Burnout

Zna biti ,da imam doma slabo povezavo, ker mi je v službi ratalo. Čeprav moram reči, da je trajalo precej precej časa pa je tam zanesljivo dobra pipa 10Mb up.

Doma imam pa 2/756 siol , kar v njihovem pomeni največ 756K up. Doma sem pustil čez noč pa sem dobil zjutraj samo time out sporočilo.

Še nekaj. Video je na Youtubu potem , ko ga gledam precej slabši, kot domači original. ???

http://www.youtube.com/watch?v=eTit_Syid9M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo bom dal 2 linka kjer si lahko potegnete dol komade iz youtube in jih spremenite v mp3.Pod nobenim pogojem ne potrebujete registracije,ker dela normalno brez nje.

Program naložite,ga zalavfate in kopirate url v programčk in čakate,da se zdownloada(pri naslenjem programu naredite isto);)

Mp3 converter

Video download

Aja pa programčka dela tut na Google video

L.P!

Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!