Skoči na vsebino

kazen,policija,..


alexa

Priporočene objave

najprej en lep pozdrav!

najprej moram pohvalit Vaš zelo zanimiv forum.čudoviti ste!zato sm se tut sama prijavla ker me določene stvari zanimajo in upam da mi bosta znali kako pomagati!

imam namreč eno uprašanje ki ga jaz ne znam odgovoriti in upam da mi boste vi znali kako pomagat!

poznam osebo,ki bi pač hotela opravljati poklic policista!hoče se upisati pač v šolo smer policist.vendar ima problem.oz.je že rešeno.grem k dejstvu.

ta oseba je lani vozila brez izpita.policisti so tej osebi ko so jo ustavili izrekli kazen..bila je povzročitelj prometne nesreči brez kakršnih koli poškodb ljudi samo <škoda avtov.denarno kazen je plačala oseba.

zdaj ima opravljen izpit!izpit je opravila lani 24,25.12.2007.

zdj pa osebo zanima ali lahko opravlja delo policista glede na storjene prekrške!

hvala za kakršnokoli pomoč!upam da boste znal pomagat meni pa tej osebi!hvala!

Popravljeno . Popravil alexa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BP, še večje krimenalce jemljejo k policiji :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav!

najprej moram pohvalit Vaš zelo zanimiv forum.čudoviti ste!zato sm se tut sama prijavla ker me določene stvari zanimajo in upam da mi bosta znali kako pomagati!

imam namreč eno uprašanje ki ga jaz ne znam odgovoriti in upam da mi boste vi znali kako pomagat!

poznam osebo,ki bi pač hotela opravljati poklic policista!hoče se upisati pač v šolo smer policist.vendar ima problem.oz.je že rešeno.grem k dejstvu.

ta oseba je lani vozila brez izpita.policisti so tej osebi ko so jo ustavili izrekli kazen..bila je povzročitelj prometne nesreči brez kakršnih koli poškodb ljudi samo <škoda avtov.denarno kazen je plačala oseba.

zdaj ima opravljen izpit!izpit je opravila lani 24,25.12.2007.

zdj pa osebo zanima ali lahko opravlja delo policista glede na storjene prekrške!

hvala za kakršnokoli pomoč!upam da boste znal pomagat meni pa tej osebi!hvala!

heheh, še en ko hoče policijsko imuniteto izkoristit za brezglavo divjanje in kršenje cpp, po drugi strani pa doživljat orgazme in se naslajat ob pisanju kazni drugim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje, če "ta oseba", ni bila obsojena za nobeno kaznivo dejanje, ne vidim razloga, da ne bi smela opraviti šest mesečnega tečaja metanja po blazinah in postati policist.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav!

najprej moram pohvalit Vaš zelo zanimiv forum.čudoviti ste!zato sm se tut sama prijavla ker me določene stvari zanimajo in upam da mi bosta znali kako pomagati!

imam namreč eno uprašanje ki ga jaz ne znam odgovoriti in upam da mi boste vi znali kako pomagat!

poznam osebo,ki bi pač hotela opravljati poklic policista!hoče se upisati pač v šolo smer policist.vendar ima problem.oz.je že rešeno.grem k dejstvu.

ta oseba je lani vozila brez izpita.policisti so tej osebi ko so jo ustavili izrekli kazen..bila je povzročitelj prometne nesreči brez kakršnih koli poškodb ljudi samo <škoda avtov.denarno kazen je plačala oseba.

zdaj ima opravljen izpit!izpit je opravila lani 24,25.12.2007.

zdj pa osebo zanima ali lahko opravlja delo policista glede na storjene prekrške!

hvala za kakršnokoli pomoč!upam da boste znal pomagat meni pa tej osebi!hvala!

Če je tukaj šlo zgolj za prometni prekršek ne bo problemov, če pa so mu obesili še kakšno ogrožanje varnosti, nasilja itd. pa se zna zakomplicirat. Najbolje je da se pozanima katera potrdila o nekaznovanju potrebuje (izpiske iz evidenc) ter jih gre iskat na sodišče. Pred kratkim sem zaradi pridobitve licence za zasebno varovanje moral pridobiti ta potrdila in sicer: -da nisem v kazenskem postopku, da nisem bil pravnomočno obsojen za kazniva dejanja, izpisek iz evidence prekrškov (tukaj se prometni prekrški pa kakšno manjše razgrajanje ne štejejo). Aja pa po treh letih se prekrški bojda brišejo iz evidence.

Pomoje pa ne bo nobenih problemov tko da nič skrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisati jim pa ni treba znati? :evilgrin:

Zato pa hodijo v parih, eden zna govoriti in drugi pisati. :lol:

Ta "oseba", katera se je zgolj leto poprej požvižgala na zakone in predpise ter povzročila prometno trčenje, bi sedaj rada te iste zakone branila ter uveljaljala???? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat......tut že obsojeni dilerji drog.....so lahko policisti!!!!!!

Preverjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je fotrov bratranec zgubo izpit zaradi alkohola... ko je imel izpitno uro je padu. Zakaj? Zato, ker je bil član komisije ozdravljeni alkoholik :whistle:

Taka je ta reč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so znanci kaki dobri policisti bo takoj postala policist,

kot pravijo policistom, oni so zato da pišejo kazni in da ne razmišljajo, to bo pa znala ta oseba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je zgolj in samo črno belo, a ne da je tak?? :headbang:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je zgolj in samo črno belo, a ne da je tak?? :headbang:

Če si popolni daltonist, potem verjetno res... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si popolni daltonist, potem verjetno res... :P

Vapo, legendo...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, legendo...... :evilgrin:

Valjda B)

Upam da zdaj ne računaš na to, da te bom na pir povabil!!! :grrr

Lahko pa ti mene..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za "drvarje" na meji je zaželjeno da so rahlo retardirani ! :rolleyes:

temu primerena je tudi dolžina njihovega usposabljanja ! 6 mesecev na Top Gun-u ! :fredy: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda B)

Upam da zdaj ne računaš na to, da te bom na pir povabil!!! :grrr

Lahko pa ti mene..... :blush:

Men se pa zdi.........da bi bila to s tvoje strani lepa gesta..........OK, vsaj mene da povabiš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima za kaj te lahko kaznuje policist ce te dobi da se furas brez izpita in registracije po gozdni poti?

lp

a je tebe kaznoval ?

saj policistov ni po gozdnih poteh !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima za kaj te lahko kaznuje policist ce te dobi da se furas brez izpita in registracije po gozdni poti?

Govorim bolj na pamet, ampak mislim, da zaradi vožnje neregistriranega vozila po gozdni poti, brez izpita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima za kaj te lahko kaznuje policist ce te dobi da se furas brez izpita in registracije po gozdni poti?

lp

Policist ne, te pa lahko kašen lovec za uho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič me je čakal eden policist. Sem ga pravočasno videl pa obrnil. Ni ravno gozd je pa na obrobju. Pač pot kjer se večkrat vozim. Zato me zanima ce mi lahko napise kaksno kazen oziroma se kaj hujsega? :)

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!