Skoči na vsebino

Ktm sx 125 cross


reesko

Priporočene objave

Roky vnaprej se ti res močnooo opravičujem, ker odpiram novo temo. PRosim pusti jo samo 2 dni potem jo pa prosim izbriši. Večini se bo najbrž zdela neumna ta moja poteza, da sem odprl to temo.

No uglavnem..

Kot veste nekaj se nagibam k nakupu cross 125. Ponudba je sledeča:

-letnik 2000

-2. lastnik

-10ur po servisu(bat, ležaji, tesnila, olja, svečka,verižni set, air filter, zavorne ploščice...)

-gume bi še zdržale to sezono(saj se vidi po slikah)

-dobim zraven še par ur rabljene rokavice in hrbteničnik

-novi zadnji bočni plastiki

-dobim še stojalo, razna olja, spreje itd...

cena 1600€(zadnja)

Zanima me kaj menite o motorju. Ravnokar sem bil na ogledu in motor deluje brezhibno. Motor ima hidravlično sklopko(al kakorkol se pač temu reče :P ). Pelje se odlično. Sicer nisem neki poznavalec cross motorjev ampak imel sem pač dober občutek. Vse teče gladko oz. tako kot mora. Na zunaj ima motor kar je iz slik razvidno nekaj prask ampak to je le cross motor tako, da mislim da ni tako zgonjen. Moje mnenje je, da je vse izpravno. Trenutni lastnik je mehanik, ki ga poznam in vem, da je za motor vedno skrbel tako kot mora.

Torej moj namen odprtja te teme... Zanima me kaj si vi mislite o ceni, ponujeni stvari in na splošno o motorju samem. Prosim, da tisti, ki nimajo ničesar za povedati ne pišejo nobenih replik na to temo. Sedaj pa da slišim vaša mnenja :P

post-6806-1210181549_thumb.jpg

post-6806-1210181620_thumb.jpg

post-6806-1210181725_thumb.jpg

post-6806-1210181663_thumb.jpg

P.S. Roky še 1x se opravičujem za odprtje. V soboto pobriši. Do takrat pa te prosim pusti. Tukaj sem odprl samo zato, ker če bi v 125ke javite se napisal bi le malokdo zapazil, saj tam res na veliko nabijamo(tako ali drugače) :P

LP

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim da.. amm.. da je premalo 125cc. Poglej raje če je vsaj 200SX, tisti že pošteno trga. Drgače pa.. men se zdi vredu cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj še čakaš, uzemi ta motor, je več vredn tak da če ti zariba si še vedno na boljšem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me motor kot motor ne moč...o moči se ne pogovarjam :P

samo zanima me: KAJ DOBIM/CENA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena bi pomoje še lahko šla mal dol no.. pa USD vilic nima.

cena ne bo šla dol, ker jo je že zdaj zbil na 1600... samo res, vilce nekam boge zgledajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, saj so masivne vilice in ni nobenega problema če so navadne, sam pač ane.. USD sm pričakoval :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim da.. amm.. da je premalo 125cc. Poglej raje če je vsaj 200SX, tisti že pošteno trga. Drgače pa.. men se zdi vredu cena.

si fural kdaj cros 125. bodi ziher da če se furaš na tereni je neboš nikoli izkoristo na 100%.

in iz izkušenj povem da letijo fajn , (seveda če maš fajn naštimano, da ni kerarazštelana in zgonjena)

vse kaj bi ti rekel o 10 urah tega nebi jaz kar tak verjel. vprašaj pač kdaj je datumsko naredo menjavo bata. in če je letos, furaš do konca sezone in na konci kupiš drugi bat noter.

edino kaj ktm-i znajo met zasoljene cene za dele. zaj za te novejše nevem, za mojega pa je blo krat dva proti japoncam.

aja kaj zaj boš nucal ono opremo

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi to stari:D glej ce mas vse menjano. Nov bat nova ojnica nov verižni set... Nabavi jeote. Za gume te boli kurac ker pri krosu pa res nesmeš šparat :closedeyes:

Na treningu v škednju sem se meno z tadičevim Ktm serviserom( pubeca vozta sxsf 250). je reko da bat 20 ur ojnica pa vsakih 60. samo mors veet da oni skoz tekmujejo na visoki ravni. drugač zdrzi bat do 50 ur

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vozo 85, 200,250 od 2t, pa 450 4t krose.. Vem da izkoristim js ne, ker pač se z krosom lih 2x na leto peljem, vem pa da mam dosti raje 60 kot 40 konjev hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede USD vilic... Skakal 100% ne bom. Samo tko mal...pač vozu bi se po terenu pa to... za to bi tudi morale biti dobre kaj pravite?

@norc16 počakaj do sobote ti povem kaj bom kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da so dobre, za skakat tud pa to.. valda morš skakat tud, haloo :whistle: Samo to sm mislu rečt da sm nekako že navajen USD, nič drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh reesko ni to to da potem ne smeš skakat, pač USD naj bi se bolje obnašale v vožnji, cestaki so na USD prišli okoli leta 2003, razlika pa je samo ta, da pri USD (Up Side Down) se spodnji del pogrezne v zgornjega, pri standardnih pa obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci..to vem kaj pomen USD pa kako je to v praksi...sam glede krosa sm mislu da pomen da je šibkejše :P

denar imam že pripravljen :P

sam še odločt se morm..če pa kdo ve še za kero dobro ponudbo..naj le pove

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci..to vem kaj pomen USD pa kako je to v praksi...sam glede krosa sm mislu da pomen da je šibkejše :P

denar imam že pripravljen :P

sam še odločt se morm..če pa kdo ve še za kero dobro ponudbo..naj le pove

hvala

1000 € maš mene, delam na vse terenih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D

fantje stick tothe topic :P :P :P hihih k se gre zame je treba po pravilih :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, reesko sej se ni treba tko opravičevat, še po smsu, hehe... Bom pustil, ni problema .)

Drugače pa ta motor more bit super, tud 125cc krosla je fajna za vozt, lahka in za začetek ima več kot dovolj moči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky sej vem da ti ne bi kar tako zbrisal..samo sem raje napisal pač, ker vem, da je ogromno novincev, ki na novo odpira teme po nepotrebnem...

jst upam da bo fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si ti slučajno novinec, nisi :grrr poglej, imaš že čez 6k objav, pa te še zdaj ni pamet srečala.........roky, takoj u banovce z njim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma đanksa lih ne bi no, bi še kak aids staknu :D

Sm po PMju, da ne "smetim" tu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si ti slučajno novinec, nisi :grrr poglej, imaš že čez 6k objav, pa te še zdaj ni pamet srečala.........roky, takoj u banovce z njim :D

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!