Skoči na vsebino

Ktm sx 125 cross


reesko

Priporočene objave

Po Vrzdencu :OK:

Jest tud cakam sam ne po vrzdencu k je sam asvalt ampak po prapatnku :P k noben ne ve kje je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakup tega ktm-a se pomojem kr splača. glede na to da si začetnik v tej disciplini bo 125ccm ziher dovolj.na tvojem mestu bi ga vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 2T ma čist za dost moči ker ti že vsaka 85cc cros poč dol vse 4T suprmotote na trgu, in glede nato da z ofroad šele začenaš (če sm prov zastopu) je tole čist supr... zgleda zlo dobr... vilce niso nc slabs zato ker so teleskopke (pač oldschool)... gume dobre se za to sezono? a se hecas... gume boš potrgov v 10urah :whistle: ...

Kup ga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud cakam sam ne po vrzdencu k je sam asvalt ampak po prapatnku :P k noben ne ve kje je to :D

hehe jst vem kje je to :P

@jerryexc pravš da so ktm-i zakon a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst vem kje je to :P

@jerryexc pravš da so ktm-i zakon a :P

baje da so sploh zakon ko menjaš dele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst vem kje je to :P

@jerryexc pravš da so ktm-i zakon a :P

ktm je zakon :worship:

čeprov sm glede crossov skor bl za hondo :whistle: deli za ktm so mal drzi pr krosih... se vsen bol k husqvarna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jerry_exc

ne upaš pridt v soboto v horjul z offroad gumami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to pa res ne... ker do horjula bi ble ofroad gume že cestne :winkiss: pa še servis mam jutr za nrdit ker mi je su semering v vilcah (prvic v 2h letih ne mors varjet) pa se semering na vodni pumpi... pa se redn servis mam na sporedu... upam da bom dobu vse dele... da jutr to zrihtam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko:

Vzem ga. Jz sm tut to že gledu, taprava zadeva... Sam sm pol vzel DtX, kr sm lahko registriru pa se lahk zdej tut kam po cestah zapeljem- legalno seveda. Ampak dovolj o men.

Za vozt ful lahki 2T motor, pa glede na to da še začenjaš s crossom boš mel tut moči za 2-3 sezone dovolj... Pol se boš pa tut že navadu piskanja 2T motorja, boš pa hotu met 4T...

Kar se pa delov tiče...

(bat, ležaji, tesnila, olja, svečka,verižni set, air filter, zavorne ploščice)Če je vse to res (kar mislim da je, če maš opravka s poznano osebo) pol si na KONJU/KTM-u ;).

Cene delov te pa tut ne bodo tolk pekle ku boš po 2 mescih ugotovil, kolko veselja ti lahk tak motor prnese... ;)

Pa velik srečno navoženih ur ti želim... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm je zakon :worship:

čeprov sm glede crossov skor bl za hondo :whistle: deli za ktm so mal drzi pr krosih... se vsen bol k husqvarna ;)

zakaj hondo? vsi nekaj honde, samo pomojem za cross honda ni lih najbolša firma. Baje da se tud dele dobi teško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj hondo? vsi nekaj honde, samo pomojem za cross honda ni lih najbolša firma. Baje da se tud dele dobi teško..

Neumnosti govoriš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEn je vsekakor primerna.

Glede menjave bata in podobno...ni to kot bencin da moras vsak teden menjat LOL

10 ur naredi brez problema v enem tednu. ( mi je ratalo tudi vec)

Sicer sme vozil Yamaho YZ 125...prav tako okoli 45-50 konjev pa se ARROW gor...pa je biu bat cisto QL. Edin gume sem znucou.

KUP DOKLER SE LAHKO!"!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnosti govoriš

tako je... delov je neomejeno in se jih dobi cist pr vsakmu malemu mehaniku za motorje... dragi niso in vzdrzlovost motorja je dobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEn je vsekakor primerna.

Glede menjave bata in podobno...ni to kot bencin da moras vsak teden menjat LOL

10 ur naredi brez problema v enem tednu. ( mi je ratalo tudi vec)

Sicer sme vozil Yamaho YZ 125...prav tako okoli 45-50 konjev pa se ARROW gor...pa je biu bat cisto QL. Edin gume sem znucou.

KUP DOKLER SE LAHKO!"!!!!!

45-50 konjov si ti sanjov na takmu motorju... bo kr 10 dol bl prava številka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31.30 kW (42.5 KM) pri 11500 vrt/min

to je za 2005 hondo cr125 2T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej majo vsi okol 42,43 konjev. 250 pa tam 60, mogoče kakega več :) Pa navora bistveno več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEn je vsekakor primerna.

Glede menjave bata in podobno...ni to kot bencin da moras vsak teden menjat LOL

10 ur naredi brez problema v enem tednu. ( mi je ratalo tudi vec)

Sicer sme vozil Yamaho YZ 125...prav tako okoli 45-50 konjev pa se ARROW gor...pa je biu bat cisto QL. Edin gume sem znucou.

KUP DOKLER SE LAHKO!"!!!!!

drugač se men ni treba glede batov smejat...mislm da me usi kle poznajo in vejo kakšne mam jst izkušnje z bati...in ja..menjal ga bom prej kot bo potrebno :) pač moja odločitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko navkljub par tegobam, ki jih je imel, ostaja ljubitelj dvotaktnikov :OK:

Zdaj pa ima da cele dneve poslušaš tole:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yz 125 2004 jih ma pa 39hp na istih obrati (kr vela za idealno naštrelan motor) seprav je tja do 50 še dovga pot :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to me zanima fantje...glede na splošno kros pa to...na kok se maže ketno( po vsakem pranju/vožnji)...na kolk časa se menja olje v menjalniku(trenutni lastnik ga je od 4-5h)itd...kako nej ogrejem motor...v prestavi al ga pustim da laufa na mestu..

mal povejte no tisti k kej veste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to me zanima fantje...glede na splošno kros pa to...na kok se maže ketno( po vsakem pranju/vožnji)...na kolk časa se menja olje v menjalniku(trenutni lastnik ga je od 4-5h)itd...kako nej ogrejem motor...v prestavi al ga pustim da laufa na mestu..

mal povejte no tisti k kej veste :P

jest sicer nevem sam mam pa eno pametno slikco za tle not ajo prlimam pa se kr pase :P ti ze ves kero :P

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketna po vsakem pranju 100% po vožni pa odvisn od terena če je suho pa ni pretirano prahu poj ni treba če je pa vlažn pa tud raj kr namaž. za motor ogret pa... postav ga vn zalavfej... dej tačas opremo gor (lih tok da tistih par minut lavfa) poj pa eneparkrat mal gasa dej pa se počas odpel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sicer nevem sam mam pa eno pametno slikco za tle not ajo prlimam pa se kr pase :P ti ze ves kero :P

hahah prasica :D :P ti sam glej da boš prpravlen v soboto :naughty:

ketna po vsakem pranju 100% po vožni pa odvisn od terena če je suho pa ni pretirano prahu poj ni treba če je pa vlažn pa tud raj kr namaž. za motor ogret pa... postav ga vn zalavfej... dej tačas opremo gor (lih tok da tistih par minut lavfa) poj pa eneparkrat mal gasa dej pa se počas odpel

đeri sm te dodau na msn tko da bova mal debato udarla o belih nalepkah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah prasica :D :P ti sam glej da boš prpravlen v soboto :naughty:

đeri sm te dodau na msn tko da bova mal debato udarla o belih nalepkah :P

o jest sm ze zdej prpravlen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!