Skoči na vsebino

Obeski, ogrlice...


Priporočene objave

Pozdrav!

Upam da nisem nadležen ker odpiran novo temo, ampak nič niti malo podobnega nisem našel.

Zanima me sledeče...

Ali mogoče kdorkoli izmed vas ve oz. je videl oz. karkoli kje bi se lahko dalo dobit podoben obesek ali ogrlico?

post-10875-1210195221_thumb.jpg

sam se ne spomnim če sem kje kaj podobnega zasledil... Me pa zanima če je kdo kje v tej bogi Sloveniji kaj podobnega opazil in ve kje bi se dalo to kupit? Lahko je ogrlica oz. obesek oz. karkoli... želel bi le da je pravi škorpijon vlit v neko smolo oz. karkoli... Primorci bi mogoče to vedeli če se da kje dobit, saj sm na morju že ene 2x našu podobne škorpijone... ena izmed možnosti je da bi ga tudi sam naredil, kot smo to delali v osnovni šoli. Res pa je da bi rabu škorpijona, kar me pa glih ne veseli neki živali mrcvart :glare:

No če bi kdorkoli vedel kje bi se to dalo dobit bi bil zelo hvaleže, in ima pivo 100% v dobre :) če ne drugega me zanima če mi kdo lahko zrihta tazga malega škorpijona... ma 3x pivo v dobrem :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam podoben obesek za ključe. samo da je pravokoten in notri škorpijon. prinesel pa mi ga je sosedov fant, ko je bil na misiji v afganistanu. ;)

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam podoben obesek za ključe. samo da je pravokoten in notri škorpijon. prinesel pa mi ga je sosedov fant, ko je bil na misiji v afganistanu. ;)

dr.looney :alien1:

Ja lepo kaj nej rečem... točno to iščem :)

Samo mene zanima kje bi to lahko pri nas dobil če bi sploh lahko?!

@trojan ... ja lahko bi to sam naredu... brez problema... sam se drugje zatakne... kje nej dobim tazga škorpijona? maš mogoče kakšnga za zdilat :P oz. ga ima kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ne vem kje dobit. Ponavadi, če je originalno, je to jantar. To je fosilizirana smola prastarih dreves. V njo so se včasih ujeli insekti in druge manjše žuželke. Starost takega jantarja se šteje v 100 miljonih let. Pred leti sem ogromno jantarjevih izdelkov videla v Baltskih državah.

Hja, če zdaj izdaš ''naročilo'' za tak izdelek... :whistle:

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ne vem kje dobit. Ponavadi, če je originalno, je to jantar. To je fosilizirana smola prastarih dreves. V njo so se včasih ujeli insekti in druge manjše žuželke. Starost takega jantarja se šteje v 100 miljonih let. Pred leti sem ogromno jantarjevih izdelkov videla v Baltskih državah.

Hja, če zdaj izdaš ''naročilo'' za tak izdelek... :whistle:

če se ne motim in če sem prav zasledil je samo par pravih primerkov ko se je škorpijon ujel v jantar in te so neprecenljive vrednosti ;)

vse ostalo je pač narejeno s strani človeka...

me pa zanima kam odpotuješ če si rekel da lahko izdam naročilo za ta izdelek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomenilo je, da lahko pa zaliješ zdaj kakšnega škorpijona in počaka pod pravimi pogoji na zanamce.

Povprašaj koga, ki potuje v Balstke države in države bivše Rusije. Na tem območju je velika ponudba originalov in kopij jantarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče jantarja in izdelkov iz njega, to dobiš...

tut tle pr nas, u Sloveniji ;)

največkrat u kakšnih extra štrcunih, tipo indijske, mogoče tut clo u kakih zlatarnih...

sigurno jih pa dobiš na obali, al pa čez kapijo, tle pr "makaronarjih" :evilgrin:

dobiš, sam nism pa čist zihr če je not scorpio :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče jantarja in izdelkov iz njega, to dobiš...

tut tle pr nas, u Sloveniji ;)

največkrat u kakšnih extra štrcunih, tipo indijske, mogoče tut clo u kakih zlatarnih...

sigurno jih pa dobiš na obali, al pa čez kapijo, tle pr "makaronarjih" :evilgrin:

dobiš, sam nism pa čist zihr če je not scorpio :whistle:

v zlatarnah se dobi jantarski nakit, ampak tega jaz ne rabim. Rabil bi scorpiona vlitga v jantar oz. kakeršenkoli podoben ponaredek.

Pri meni je bistvo le da je pravi scorpio vlit v nekaj :)

drgač pa ko si omenila extra štacune - tipa indijske... bi bil zelo vesel če imaš kakšno konkretno ime trgovine oz. kako spletno stran, ker je te zadeve na google/najdisi težko najti :unsure: lahk po PM da nebi bilo kakega oglaševanja. Se mi pa zdi da bi bilo dovolj če bi našu štacuno kjer so vliti insekti, ker bi bil scorpio 100% med njimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si izbirčen! Muho najd ali kakega !mrtvega! žužka pa ga zalij z lojem, pol pa ga nosi okrog pa povej, da je škorpjon ampak da je farbo pustu pa se zato ne vidi not. Če pa kdo inzistira da bi ga rad vido, pa zdrobi loj pa vzklikni: čudež!!! Transformacija! :grim

Da ne bom off: jantar se da dobit v kakih nakit štacunah ampak z golaznijo pa res nisem vidla nikjer pri nas. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zlatarnah se dobi jantarski nakit, ampak tega jaz ne rabim. Rabil bi scorpiona vlitga v jantar oz. kakeršenkoli podoben ponaredek.

Pri meni je bistvo le da je pravi scorpio vlit v nekaj :)

drgač pa ko si omenila extra štacune - tipa indijske... bi bil zelo vesel če imaš kakšno konkretno ime trgovine oz. kako spletno stran, ker je te zadeve na google/najdisi težko najti :unsure: lahk po PM da nebi bilo kakega oglaševanja. Se mi pa zdi da bi bilo dovolj če bi našu štacuno kjer so vliti insekti, ker bi bil scorpio 100% med njimi :)

in zakaj za vraga rabiš te oslarije đeri??? drugač pa pridi kako nedeljo na kramarskega v maribor, maš polno tega kičastega sranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
in zakaj za vraga rabiš te oslarije đeri??? drugač pa pridi kako nedeljo na kramarskega v maribor, maš polno tega kičastega sranja

kaj mislš da to kramo zase kupujem al kaj :P

Nek preprost obesek se meni ne zdi krama... sploh bi pa rabu za eno dobro sošolko, ki si to že dolgo želi, pa ne ve kje bi to dobila...

Glede na to da gredo naše poti v roku enega meseca bolj kot ne narazen, bi to bil lahko nek spomin... ej če pa glih podobn crap najdš na tistem tvojem kramarskem sejmu, me pa pokliči :P

@greeninja

Hočm škorpjona :P

aja drgač pa sm nekak se spomnu na ebay pa je tega sranja tam gor malo morje.... :wacko: ... pa še cene so po par € ... sam useen bi rad to pr nas našu, ker se mi ne da ukvarjat s tem ebayom...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislš da to kramo zase kupujem al kaj :P

Nek preprost obesek se meni ne zdi krama... sploh bi pa rabu za eno dobro sošolko, ki si to že dolgo želi, pa ne ve kje bi to dobila...

Glede na to da gredo naše poti v roku enega meseca bolj kot ne narazen, bi to bil lahko nek spomin... ej če pa glih podobn crap najdš na tistem tvojem kramarskem sejmu, me pa pokliči :P

@greeninja

Hočm škorpjona :P

aja drgač pa sm nekak se spomnu na ebay pa je tega sranja tam gor malo morje.... :wacko: ... pa še cene so po par € ... sam useen bi rad to pr nas našu, ker se mi ne da ukvarjat s tem ebayom...

zlato, srebro, dukati, za njih će se prodati...idi idi uzmi sve, uzmi sve i gubi se :lol1: ...je mogla pa bit res radodajka, da se tolk trudiš zarad nje...ali pa imaš še kaj v planu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlato, srebro, dukati, za njih će se prodati...idi idi uzmi sve, uzmi sve i gubi se :lol1: ...je mogla pa bit res radodajka, da se tolk trudiš zarad nje...ali pa imaš še kaj v planu hehe

jes ti budalo :D

to ni trud, to je po eni strani raziskovanje in mi je čist zanimivo :D drgač pa ja smo pa marsikej že skupaj prebredli ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no lejte stvar je taka...

to bo pri nas težko najt oz. dobit zato bi jst to naroču prek ebaya...

zdej pa je problem...

Nimam nobene te kartice s katero se lahko plačuje prek ebaya, pa tudi tega nism nikoli počel, zato sem totalno neizkušen...

In sedaj...

Me zanima če bi bil kdo tako prijazen (nekdo ki je že kdaj kupoval preko ebaya) in mi naročil en tak obesek... Bi bil res zelo zelo hvaležen, če bi si nekdo vzel nekaj malega časa in mi naročil enega. Seveda plačam vse (obesek+poštnina 11€ tako da ni noben denar), lahko vam dam oz. nakažem tudi preden zadeva prispe, in seveda vam za trud dam tudi nagrado za vse skupaj dam... za par pivov oz. kavic vam ne uide :)

Zdej me pa res zanima če bi bil kdo tako prijazen in si vzel nekaj malega svojega časa, da bi to naročil... če je kdo se lahko tukaj javi oz. po PM

Hvala ter lep pozdrav :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj dexa, on je logiran gor

ne vem no nekako se mi ne zdi nekomu težit...

Bi rajši če bi se kdo sam javil... bi res rabil ker je kao do izteka oglasa le še 3dni :unsure:

sm najdu enga k je ugodn pa še res je lep... točno tak k ga iščem... bi kdo ki je logiran naroču to zame :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

to je jantar....in to je kr težko dobit.... :whistle:

smola not pa vlit škorpijon........hm... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!