Skoči na vsebino

DOSEGLJIVOST


Priporočene objave

Prejle sem malo bral neke poste in mi je nekaj kapnilo v glavo (KAP KAP)

Npr. da jaz zelim iti jutri v NEVEMKAMPAC in me nujno zanima ene par stvari glede potovanja, predpisov, nasvetov, policajev......

In ce to vprasanje postavim na forum lahko samo molim da ga bo kdo prebral se isti dan in nanj odgovoril. Dajte tisti ki ste v takih primerih pripravljeni pomagati: navedite svoj gsm v svojem profilu naprimer pod signature na koncu

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi nas bilo na tem forumu samo nekaj, oz. da bi lahko ta forum brali samo tisti, ki so registrirani, bi še pomislila na to, da ga objavim. Ker pa to lahko bere vsak kdo, ki se mu zljubi, se mi pa nekako ne rezkira, da me potem klice kak bedak in mi ne da miru.

Je to moja privat tel. št. in jo dam le tistim, za katere menim, da so toliko OK, da jim lahko dam. Pa ce se mi zdijo v redu.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pupa jaz sem pa ze mislil da bom s tako pocen finto prisel do tvoje cifre da te bom potem lahko nadlegoval...

Saj verjetno imas prav, ampak moja cifra je objavljena v imeiku tko da skrivat mi je ni ravno smisel hehe..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a_je_to,kaj si vse pripravljen narediti za pupino cifro? tko okvirno,za zacetek?!

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj verjetno imas prav, ampak moja cifra je objavljena v imeiku tko da skrivat mi je ni ravno smisel hehe..

041 684448

Ja res je A_je_to, ampak saj v tvojem profilu ni tvojega imena in priimka. Kako bi te potem lahko našli preko tel. imenika???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO PUPA,ce te že zanima še ime ti bom pa jest mal pomagov:

041 684448-to je številka od:

Priimek: Ni_važen

Ime: Tomaž

Ulica:Adamiceva cesta.....

Mislim da imaš za enkrat dost,ce pa še kaj potrebuješ pa samo piš.

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velecenjeni Zohi, pozdravljen med nami.

Že dolgo je, odkar vec skupaj nismo (Karel Destovnik Kajuh).

Ma kje si se pa ti potikal toliko casa, da te ni bilo nic zaslediti na forumu???

Punca???

Hvala za informacije, ampak v bistvu jih nisem rabila. Vsaj za enkrat še ne. Se pa nikoli ne ve, to je pa res.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ EJ,jest sem pa kar dost na forumu,kot kaže me samo ti ne zaslediš.

Punca mi pa itak ne more vzet tok casa,da se nebi mogu na forumu pojavt.

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prav dosti ravno ne, saj imaš le 40 postov, pa si malo za mano prišel.

Sem šla pa zdele malo pregledati, pa se res kar malo pojavljaš.

Se opravicujem, moja napaka.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva si rekla?Da sem malo za tabo pršu na forum?Ne verjamem?Jest sem na forumu od 4.5.-kar poglej pod topic POJMA NIMAM-ZACETNIK-še ti si mi dala prve napotke.HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no saj to pravim. Jaz sem prišla mislim da 27.4. ti pa 4.5.

Torej si prišel za mano na forum.

Napotke pa valda da bom dala, ce je zacetnik cisto izgubljen v tej masi topicov in postov.

Sem šla pogledati, sem prišla 18.4. in ne 27.4. kakor sem imela v spominu.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NO PUPA,ce te že zanima še ime ti bom pa jest mal pomagov:

041 684448-to je številka od:

Priimek: Ni_važen

Ime: Tomaž

Ulica:Adamiceva cesta.....

Mislim da imaš za enkrat dost,ce pa še kaj potrebuješ pa samo piš.

By zohi

Hehe PUPA si se ze pozanimala v user details zame hehe...

Hja ime pa priimek sem pozabil napisat... sicer sem pa mislil da ce katera oseba tko drugace pozna ime pa priimek ne preko foruma, pa da ti sitnari po telefonu.

Pred mesecem dni je en model preko salomonovega oglasnika klical mojo tamalo ker je oddajala muce in je rekel da jo zeli spoznati pa da ne rabi macka in da hoce iti na kavico z njo pa tko naprej ....

Hhehe sem ji narocil naj mu rece da je njen fant ravnokar prisel iz zapora kjer je sedel, ker je enega brutalno pretepel hehehehe.

Dugace pa IME: Andrej (tomaz je moj brat, na katerega imam druzinski bonus)

Priimek: Plankar

Naslov pa tudi ni vec Adamiceva, Grosuplje, ker sem se preselil na dolenjsko v Šentvid pri Sticni (da bom lazje navezal stike z AKRAPOVICEM hehe)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ICE: Money talks... :)

Eh pa saj vsi veste da bi sleherni moski (ki normalno funkcionira) za naso drago CARICO PUPO storil vse kar je v njegovi moci, da bi si pridobil njeno naklonjenost.

Za rezulate truda pa kar ICE-a vpraste heheheheh... Mars v hormonca :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zdele sele vidim kaj sem napisal... tist da je tamala oddajala muco...

Jasno pricakujem provokacije vsaj moskega dela forumasev, pa bomo vidli al sem mel prav :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni poanta v tem, koliko casa si gor pa kolikokrat si tu, ampak nekateri imajo pac ideje, pa zato kdaj kaj vec napišejo od ostalih, drugi pa morda nimamo kaj pisat ali pa se nam ne zdi smiselno rinit v cisto vsak topic !!!

Eto, toliko o tem, sicer pa sem tudi jaz prilezel do prve (opa, zaenkrat)zvezdice.

Cya

Mene pa lahko dobite (v skrajnem primeru) tudi na 113

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmm zdele sele vidim kaj sem napisal... tist da je tamala oddajala muco...

Jasno pricakujem provokacije vsaj moskega dela forumasev, pa bomo vidli al sem mel prav :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

041 684448

Prav si imel, prav ... ej koliko pa je stara ta njena khmmm .... muca. Verjetno toliko kot ona

Sem bil pac prvi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

113.

Že razumem.

Pokliceš 113 in potem vprašaš za številko telefonske govorilnice za arestante na Dobu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmm zdele sele vidim kaj sem napisal... tist da je tamala oddajala muco...

Se nimamo s teboj kaj pogovarjati. Ti samo telefonsko številko od punce napiši na forum, da se potem sami z njo zmenimo za morebiten najem njene muce.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARS U HORMONCA,SVOJAD POHOTNA!!

@ pupa: sem pa vprasal,kaj je on pripravljen narediti,ne dati,za tvojo cifro!

glede tiste "muce": kaksne barve pa je?

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!