Skoči na vsebino

DOSEGLJIVOST


Priporočene objave

quote:

gregs,prden zbrises vsaj preber,KAJ brises.....

Ekhmmmm... Ja, sm mal prebrou, kuga ste mel za eno temo.... Ja, ce kdo posoja muco, bi bil za, da jo malo pregeldam... Seveda cisto strokovno, za bolje nasvete v Psiholocki cistilnici... strogo strokovno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je zadnjic enkrat Gregs napisal, da mu prevec diham za ovratnik, pa se mu skušam izogibati

Ma, Brrrm, ti kar dihaj, da ne izdihnes... Zaradi mene lahko pises karkoli... zato je forum ustanovljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KJE?????

TAM kamor te je nekdo posljal.. v hormonca

kisses

Pupa

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ne vem no, ampak meni se zdi, da pobrita muca, ali pa z trikotnickom, ali pa z crto pa res ni nic kaj posebnega.

Vcasih je to bilo ja, ampak danes pa res ne!!

Ce se spomnim par let nazaj, ko so pricele tangice na trg prihajati, sem si rekla, tega pa res ne bom mela, da me bo vse po riti žulilo, danes se mi zdi pa to cisto nekaj obicajnega, da ima ženska tangice. Celo še grše mi je, ce vidim, da ima oprijete hlace, pa navadne spodnje hlace.

kisses

Pupa

Hm, vroca tema. Kaj pa je zdaj aktualno pri mucah ??? Razsvetli naš ubogi moški forumovski firbec. Mogoce še kdaj prav pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se danes me zanima, ce so medicinxke sestre sporaj res brez LA LA LALALA

In Pupa kako si ze rekla da je pri tebi .. sem preslisal pa zato prosim ponovi...

Aja pa previdno izberi besednjak, saj dobro ves koliko to nam fantom pomeni hehehheheh

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to, ti povem, da vecinoma niso.. mam eno podobno... pa na delovnem mestu je cisto spodobno oblecena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je moderno vse, kar je vsaj malo obrito. Se jih pa nekatere tudi barvajo in si narišejo metuljcka, pikapolonico, itd....

Kako je pri meni??? Ja saj sem že povedala, ko pri coperih resice bogami!

ampak so tako zanimive, da bi jih clovek kar gledal in obcudoval

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekhmmmm... Ja, sm mal prebrou, kuga ste mel za eno temo.... Ja, ce kdo posoja muco, bi bil za, da jo malo pregeldam... Seveda cisto strokovno, za bolje nasvete v Psiholocki cistilnici... strogo strokovno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pol pa rokave zavihat pa na delo :)

Samo vase sonde so preobcutljive in hitro nehajo dihtat hehe... pri nas pa obcutek TRAJA IN TRAJA :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ICE to je bilo misljeno pri nas NA DOLENJSKEM - jaz nisem vkljucen v to ..ali pa :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaah.........kaj je gregs spet kaksne poste zbrisal? ali sem samo na dolgi vezi? KAJ HOCES S TEM POVEDATI? *confused*

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

se vi se hvalite....naslednji prosim.

-----

clean and sober

Sem mislil da tud mene mislis pa sem se malo ven vlekel iz "rjavega"

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem mislil da tud mene mislis pa sem se malo ven vlekel iz "rjavega"

sem in ti ni ratal.

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YESSSS!! pupo smo zmesal!

folk,odpri champagner in slavi ta dogodek!

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pivo tudi velja?

(sedaj ko je Pivovarna Laško kupila Union, bomo sicer res imeli samo eno sorto piva, ampak bo povprecna kvaliteta višja)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

(sedaj ko je Pivovarna Laško kupila Union, bomo sicer res imeli samo eno sorto piva, ampak bo povprecna kvaliteta višja)

res je lasko kupila union? HARHARHAR einherjer in vsi barjevci...EAT THIS!

samo skoda,ker ne bo vec recikliranega rogatca.

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, do sedaj ji je uspelo kupiti 20 al 25% Uniona, tako da je že kar sranje. Smo imeli pa zaradi tega tudi mi zadnje dva dni sranje v službi, ker so telefoni noreli!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!