Skoči na vsebino

DOSEGLJIVOST


Priporočene objave

Ah Gregs, Bmw in Ice!!

Koliko ste srckani ko takole pljuvate cez ženske. Glede na to, da ste toliko proti njim in so tako brez vsega od mozga, od ne vem cesa še vse, vam predlagam, da se zacnite kar takoj buzerirati, ker se boste potem parili vsaj z pametnimi ljudmi. Pa še pasalo vam bo potemtakem.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da razbijem monotonost: A je to, kaj je zdaj s tisto Muco ?

Evo Pupa, tu imaš odgovor na vsa svoja vprašanja in vprašanje na vse tvoje odgovore:

a) se popolnoma strinjam

B) o cem že tece beseda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceeeee.....se ne motim,bi naj to bil topic glede dosegljivosti,samo mi pamet pesa (ups,ze?! ),pa ne vem vec kdo ali kaj naj bi bil/o dosegljivo.

ce ima kdo kako pametno idejo,prosim za osvetljitev.

sicer se pa popolnoma strinjam z sectorjem

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice ti bi mogu bit diplomatprej si tako veselo "pljuval" po ženskah

zdej bi se pa o dosegljivosti pogovarjal ajjajajaj

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah,zenske....a ve sploh veste,kako vas mi spostujemo? to malo zafrkancije je samo ohranilni nagon ocuvanja lastnega respekta pred samim seboj.

ce bi vas vedno na rokah nosili bi vam tudi ne bilo prav. kaj se torej zmeraj pritozujete? ce hocete biti enakopravne in emancipirane,potem prenasajte tudi ta nacin humorja.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ice ti lahko pljuvaš kolikor ti paše ampak te ne bo obvarovalo

sicer pa moški ne boste nikoli priznali vrlin žensk pa ce živim še milijon let

poleg tega sem pa nekje zasledila da se rodi vse vec deklic kar pomeni da boste pocasi izumrli

saj veš kakšen je zakon narave sposobnejši preživi h ha ha ha

dr.looney

jep.

nato pa svizec zavije cokolado,............

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah Gregs, Bmw in Ice!!

Koliko ste srckani ko takole pljuvate cez ženske. Glede na to, da ste toliko proti njim in so tako brez vsega od mozga, od ne vem cesa še vse, vam predlagam, da se zacnite kar takoj buzerirati, ker se boste potem parili vsaj z pametnimi ljudmi. Pa še pasalo vam bo potemtakem.

kisses

Pupa

auuuuuuuuuu, pupek se je razhudil, ni kaj.

cuj macka, kdo pljuva????

a si že slišala za besedo hec?????

ne pravim da ste cisto brez mozga, saj se vas je v teh tisocletjih valjda le prijelo kaj od nas moških , ha?(beri kot hec)

pa ne zameri, za tebe vem , da si v redu punca,samo odzivni cas na poste imaš dolg.(he he he he )

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ah,zenske....a ve sploh veste,kako vas mi spostujemo? to malo zafrkancije je samo ohranilni nagon ocuvanja lastnega respekta pred samim seboj.

ce bi vas vedno na rokah nosili bi vam tudi ne bilo prav. kaj se torej zmeraj pritozujete? ce hocete biti enakopravne in emancipirane,potem prenasajte tudi ta nacin humorja.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Po domace receno moški ego. Vedno bolj ugotavljam, da ste moški še vedno na ravni hordnih skupnosti iz kamene dobe. Vi imate skupni moški ego, ženske pa imamo vsaka svojega.

No je pa res, da vsaj nekdo prizna, da spoštuje ženske!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ah,zenske....a ve sploh veste,kako vas mi spostujemo? to malo zafrkancije je samo ohranilni nagon ocuvanja lastnega respekta pred samim seboj.

ce bi vas vedno na rokah nosili bi vam tudi ne bilo prav. kaj se torej zmeraj pritozujete? ce hocete biti enakopravne in emancipirane,potem prenasajte tudi ta nacin humorja.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

se popolnoma strinjam s tabo ice.

saj ne zahtevamo od njih, da bi jih 6. naenkrat scalo v školjko, ali pac?

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ko je bmw izjavil,da je pripravljen na spopad eden na enega,tako iz prs v prsa,si ti napisal ali ENO.no ugibaj,koga (to eno)imam jaz v mislih?

Aaaaaaaaaaaaaa...... Ja, potem mi je pa kristalno crystal cristal klar jasno!...

Ce bi se sla bitko z njo, pa od mene ostane samo se noht na levi nogi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sam fora je v tem da ste moški bolj obsedeni s seksom kot smo ženske

Hmmmm... ne bi trdil s tako gotovostjo. Tudi zenske ste lahko ZELOOOOOO nenasitne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah Gregs, Bmw in Ice!!

Koliko ste srckani ko takole pljuvate cez ženske. Glede na to, da ste toliko proti njim in so tako brez vsega od mozga, od ne vem cesa še vse, vam predlagam, da se zacnite kar takoj buzerirati, ker se boste potem parili vsaj z pametnimi ljudmi. Pa še pasalo vam bo potemtakem.

Ad1: jaz cisto nic ne pljuvam po zenskah. Nikoli nisem in nikoli ne bom - ker bi pljuval v lastno skledo... Pa ne, da bi bil zenska, ampak brez zensk pac ne gre. Prijetnih trenutkov z vami ne bi zamenjal za nic na svetu, res pa je, da bi slabe takoj zamenjal za kaksno FZR-jko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa moški ne boste nikoli priznali vrlin žensk pa ce živim še milijon let

Ej, seveda imate vrline. Vsak jih ima. In jaz si to upam JASNO IN GLASNO priznati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...da ste moški še vedno na ravni hordnih skupnosti iz kamene dobe

zakaj pa mislis,da sem v MC? sami dinozavri iz kamene dobe.....med svojimi,kjer se razumemo in kjer nam "napredne" zenske ne morejo soliti pameti

the flintstones rule!

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

katero, katero???

Jaz hocem tudi vedeti!!!!!

Ma, ne vem tocno, ampak baje zna tek-na-dom...

A ja, mene ste mislili???

Pa tako sem nežna, pa sramežljiva, pa vsa taka boga!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehehe.... Pupa pa boga!!!!

ROTFL!!!!!

No, saj si taka bogcana, pa nezna dusica....

Ma resno: dej, Pupa, ti si prou trdna decva, ne pa boga! Imas postimano glavo, zato nisi boga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi te moral dr. Gregs videti v zivo, pa bi lahko povedal, ampak to je bila spodbuda, da ni tako hudo (da ne bi moglo biti se slabse - po Mrfiju)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!