Skoči na vsebino

POZOR spodletel poskus kraje kawasaki GPZ


maggio

Priporočene objave

DANES 16.05.2008 OB 1:25 PONOČI JE BIL IZVEDEN SPODLETEL POSKUS KRAJE MOTORJA kAWASAKI GPZ 500S

MOTOR JE BIL PARKIRAN POD BLOKOM V NASELJU BS-3 V LJUBLJANI IN JE BIL POKRIT Z CERADO

LOPOVU JE USPELO ODPETI CERADO Z VSEH STRANI IN KO JO JE HOTEL SNETI SEM ZASLIŠAL NEKO POKANJE POGLEDAL ČEZ OKNO IN ZAVPIL NANJ, NAKAR JE POBEGNIL.

ČESTITAM POLICISTOM BILI SO NA KRAJU ČEZ REKORDNE 4-5 MINUT

OPIS STORILCA : MLAD FANT -OBLEČEN JE BIL V KAVBOJKE ALI PODOBNE HLAČE NA SEBI JE IMEL SIV PULOVER Z KAPUCO.

MORDA JE BIL ŠE KDO SKRIT POD BLOKOM -TEGA NE VEM

IN ČE KAJ VESTE O TAKEM LOPOVU, ALI SE KDO PREPOZNA MU POVEM DA MI JE ŽAL DA SEM ZAVPIL NANJ, KER TAKO SEM MU SAMO OMOGOČIL DA JE LAHKO POBEGNIL, PRI NASLEDNJEM POSKUSU SE BO DRUGAČE KONČALO.

ČESTITAM POLICISTOM BILI SO NA KRAJU ČEZ REKORDNE 4-5 MINUT

P.S.

moderatorje prosim za opravičilo ker sem dal v glavno temo in jih hkrati prosim če pustijo tole gor še par dni, ker verjamem da tudi vam ni vseeno za vaše motorje da vam jih taki papki popalijo

lp

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh tole si pa meu srečo. Podobno se je zgodilo men v noči iz nedelje na ponedeljek v Dravljah. Lopov pocvikal vse ključavnice, motorja pa mu ni uspelo odpeljati. Zdej sem pa okrepil varovanje z jeklenimi loki, protiulomnimi ključavnicami jutri bomva pa z kolegom montirala še alarm.

Kar se pa storilca tiče pa mal diskretno povprašaj okol-sem skor 100% da je bil kakšen lokalc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ja tudi meni je jasno da je bil lokalc

enga mam na sumu ampak do tistih 100% mi še mal manka in za zdaj ga še ne mislim razkrivat in če je pravi ga slikam in dam sliko gor v opozorilo drugim.

pri nas so lopovi tko neumni da se sami izdajo :headbang:

slikan bo pa pred batinam ker pol brezveze :worship:

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he... Sej jst sem za mojga vlomilca tud zvedu kdo je biu-sam ga moram še dobit, da se bom mal pomenu z njim (mu že par dni zvonim pa noče odpret :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff...ob takih primerih sn kar srečn da mam motor lepo v garaži, pa še to vedno na stojalih, tak da predn bi ga maznili bi se ziher zbudil hehe...upam da dobijo tega nepridiprava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič pa tkoj policiste poklicat, pa prijet tatova na delu. Sicer lahko pa storilca tudi sam primerš in pridržiš do prihoda policistov, zraven ga pa še malo namahaš v "samoobrambi". Tko bo pa zdej lopov spet na cesti in morde že jutri sune novga. Me pa zanima kako vžgejo motor ali imajo zrave prikolco pa kar cel motor odpeljejo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič pa tkoj policiste poklicat, pa prijet tatova na delu. Sicer lahko pa storilca tudi sam primerš in pridržiš do prihoda policistov, zraven ga pa še malo namahaš v "samoobrambi". Tko bo pa zdej lopov spet na cesti in morde že jutri sune novga. Me pa zanima kako vžgejo motor ali imajo zrave prikolco pa kar cel motor odpeljejo ?

ja moral bi samo gledat in klicat policijo ker sta bila kriminalista res v rekordnem času pod blokom.

ampak kako naj bi se zanesel na to, ker včasih res traja v nedogled preden pridejo.

glede orodja sem pa slišal da imajo en "top" za ključavnice pri katerih baje nima kaj delat dobro minuto in se že pelje.

ali jih je pa več, dvignejo in v kombi.

to da sem zakričal nanj je pa po moje res en tak naravni refleks, ki se avtomatsko sproži in nisem mogel kar tako preko njega. :headbang:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he... Sej jst sem za mojga vlomilca tud zvedu kdo je biu-sam ga moram še dobit, da se bom mal pomenu z njim (mu že par dni zvonim pa noče odpret :krneki: )

Če rabiš pomoč reči in si predstavljal njegov strah ko ga išče okrog 50 motoristov v skupini? Pripeljem cel klub. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men mu ni ratalo zdaj ste po moje drugi na vrsti.

oči na peclje in spat na eno uč :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede orodja sem pa slišal da imajo en "top" za ključavnice pri katerih baje nima kaj delat dobro minuto in se že pelje.

ali jih je pa več, dvignejo in v kombi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko za enga smrkavca? Bosancev ali ciganov?

Ne kurentov in pazi malo pri nas na Ptuju ni Ciganov, Bosancev pa za vzorec ! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jeba je s tem lopovi, še pred leti so se mi vedno motali ponoči okrog motorja v šiški...(je bil parkiran v 50cm razmaku med bajtama in zaklenjena belanca, tako da ga niso mogli ven dobit... so pa večkrat poskušal... ) ...

Zadnjič so se mi pa žvečer tudi štirje mulci motal okol motorja in stikal okoli ključavnice in probal sesti nanj... mislim pa da jih ne bo več...( priletel zelo živčen ven iz bajte z 30cm nožem... )

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: GPZ 500s so šli krast? :blink: pol se lahko tud na mojga oldija spravjo ? ? :eek: nebom povedal, de jaz včasih pozabim kluč v klučavnici, motor pa pred bajto.... to se bo spremenilo . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: GPZ 500s so šli krast? :blink: pol se lahko tud na mojga oldija spravjo ? ? :eek: nebom povedal, de jaz včasih pozabim kluč v klučavnici, motor pa pred bajto.... to se bo spremenilo . . .

moram priznat, da so me presenetili jaz sem tudi mislil da GPZ ni zanimiv za tatove ampak očitno je :D

danes sem v tla všravfal 20cm globoko en močan haklc in kupil najdebelejšo ketno v merkurju tko, da upam da jih bo to pri naslednjem poskusu vsaj malo oviralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: GPZ 500s so šli krast? :blink: pol se lahko tud na mojga oldija spravjo ? ?

mi je dalo kr mislit tole, čeprav ni do zdaj blo nekih krotičnih dogodkov pri nas.....sam pes bo pa od zdaj naprej spal v garaži in ne v stanovanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram priznat, da so me presenetili jaz sem tudi mislil da GPZ ni zanimiv za tatove ampak očitno je :D

danes sem v tla všravfal 20cm globoko en močan haklc in kupil najdebelejšo ketno v merkurju tko, da upam da jih bo to pri naslednjem poskusu vsaj malo oviralo.

Bolj učinkovit od vseh keten je glasen alarm! Zakaj ne investiraš v to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS3 ja :D

tam so meni pred vajami kjer nas je bilo 40... praktično 15m za steno...

v pičlih pol urce niti ne preveč ponoči sunli kolo...

zminirat BS3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Bolj učinkovit od vseh keten je glasen alarm! Zakaj ne investiraš v to?

ga imam ampak sem ga moral izklopit zaradi močnega vetra in dežja, ker bi se potem vklapljal na vsaki piš vetra v cerado in bi sosedje popizdili :headbang:

zdaj po tej šoli, ga ne bom več izklapljal

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram priznat, da so me presenetili jaz sem tudi mislil da GPZ ni zanimiv za tatove ampak očitno je :D

danes sem v tla všravfal 20cm globoko en močan haklc in kupil najdebelejšo ketno v merkurju tko, da upam da jih bo to pri naslednjem poskusu vsaj malo oviralo.

Raje investiraj v kako pumparco :krneki:

post-592-1210969101_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mene vprasas, mojga motorja se ne upa nihce niti dotaknit. Mam varnostnika. DVA!

post-1357-1210973178_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh tole si pa meu srečo. Podobno se je zgodilo men v noči iz nedelje na ponedeljek v Dravljah. Lopov pocvikal vse ključavnice, motorja pa mu ni uspelo odpeljati. Zdej sem pa okrepil varovanje z jeklenimi loki, protiulomnimi ključavnicami jutri bomva pa z kolegom montirala še alarm.

Kar se pa storilca tiče pa mal diskretno povprašaj okol-sem skor 100% da je bil kakšen lokalc.

pa misliš da je komu še omenil da gre po GPZ-ja

težko je na ta našin najti storilca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zadeve se hitro zvejo če poznaš mal ljudi. Motor je treba tud nekak v promet spravt. V mojem primeru sem zvedu da je nek narkoman iz sosednjega bloka iskal kupce za motor-žal šele po tem ko mi je vlomu v garažni boks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš da je komu še omenil da gre po GPZ-ja

težko je na ta našin najti storilca

Te zadeve se hitro zvejo če poznaš mal ljudi. Motor je treba tud nekak v promet spravt. V mojem primeru sem zvedu da je nek narkoman iz sosednjega bloka iskal kupce za motor-žal šele po tem ko mi je vlomu v garažni boks.

pri meni se tudi zadeva počasi skup spravlja še par dni pa bo storilec na pladnju. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zadeve se hitro zvejo če poznaš mal ljudi. Motor je treba tud nekak v promet spravt. V mojem primeru sem zvedu da je nek narkoman iz sosednjega bloka iskal kupce za motor-žal šele po tem ko mi je vlomu v garažni boks.

začni ti iskat kupca za njegovo ledvico... bo tipček pomoje kar pešaka v Afriko pocvirnal... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!