Skoči na vsebino

POZOR spodletel poskus kraje kawasaki GPZ


maggio

Priporočene objave

ga imam ampak sem ga moral izklopit zaradi močnega vetra in dežja, ker bi se potem vklapljal na vsaki piš vetra v cerado in bi sosedje popizdili :headbang:

zdaj po tej šoli, ga ne bom več izklapljal

človek je lepo vprašal, zakaj ne investiraš v glasen ALARM........poudarek je na besedi alarm in ne na kakšni amatersko sestavljeni zadevi....naprava, katero vklopi piš vetra ali dež nikakor ne moreš imenovati alarm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek je lepo vprašal, zakaj ne investiraš v glasen ALARM........poudarek je na besedi alarm in ne na kakšni amatersko sestavljeni zadevi....naprava, katero vklopi piš vetra ali dež nikakor ne moreš imenovati alarm....

tisti večer je pa prav hudo pihalo na našem koncu in če je takrat cerada čez, veter kar lepo preruka motor, zato sem alarm izključil.

Ne razumem, Kaj ti bo alarm če se lahko potem vsakdo jaha po motorju, in alarm ne tuli??????????????

drugače pa imam od takrat naprej alarm vedno vklopljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mene vprasas, mojga motorja se ne upa nihce niti dotaknit. Mam varnostnika. DVA!

...ti se kr zanašaj na psa, samo ena dobra kranjska klobasa pa bo vse zmenjeno in dogovorjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti se kr zanašaj na psa, samo ena dobra kranjska klobasa pa bo vse zmenjeno in dogovorjeno...

Če ni ravno kakšen "čistokrvni vaški potepuh" ti pa še njega zraven ukradejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...( priletel zelo živčen ven iz bajte z 30cm nožem... )

še najbl kej tacga zaleže... teh zihr nau več! sam morš met pa tok sreče, da jih res dobiš na kraju.

pa če se ti že ne spuli do konca k jih zagledaš (men bi se sicer zihr), se pa še mau nardiš odpulenga... :blink:

noben več ne bo šel sreče probavat... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti se kr zanašaj na psa, samo ena dobra kranjska klobasa pa bo vse zmenjeno in dogovorjeno...

Če ni ravno kakšen "čistokrvni vaški potepuh" ti pa še njega zraven ukradejo.

U jebenti. Je zadnc en mulc bil neki pameten in je to v praksi probal. Hehe. Se zdej ga vidim kako je z velikimi ocmi obstal pred dvema mrcinama in klical na pomoc. Ne padeta na te finte. Ko je treba strazit, strazita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!