Skoči na vsebino

Sprint PULSER 125ccm


Cere

Priporočene objave

Lej, jest ti bom tko reku. Hyosunga sem mel 4 mesce, pa naredu z njim 6000km. Kupu sm ga z 3000km, pa se do 9500km vozil brez problema potem sem ga pa prodal. Gume gor so kr uredu, čeprav so trde, kr dost držijo (po kolenu & do tačke oz. štendrja gre brez problema), po 9000km se jim skoraj ni poznalo da so bile vožene.

Cel gištel je od Suzukija GS 500, plastike so identične kot pri Hyosungu GT 650,tudi rezervoar,zadnjo nihajko in feltne ma iste, zavorne čeljusti in diski so enaki, le da ima GT 650 spredaj dva diska. Tko da motor je res masiven z dobrimi komponentami. Rezervoar je 17litrski in ob taki mejhni porabi kot jo Comet 125 ma, lahko nrdiš z enim tankom tud 500km.

Aja, pa pohvalt morm tud SUPR luč, ker, tko kukr pa na njemu svet... res, ponoč se voziš pa k da bi bil dan :)

Sama mašina meni ni nikoli nagajala, ima tudi oljno hlajenje, kar recimo pri ostalih zračno hlajenih 125kah nisem videl, je pa velik plus to. Pa še, če logično pomisleš, ima dva cilindra po 65ccm, ki pa sta enake velikosti kot pri enocilindraših 125cc, kar pomeni da se tudi hladi dosti bolje.

Mašina je tudi DOHC, se pravi 4 ventile na valj, kar mu da za moje pojme lepši zvok, pa tudi moč je malenkost boljša - to nima lih vsaka 125ka. :worship:

Končna hitrost je nekje med 120 in 130km/h kar je zlo uredu, ker se recimo lahko 100,110km/h pelješ še dokaj solidno, ne da so že taki obrati da samo čakaš kdaj ti bo kej stran padl ker vse tako tuli.

Pa motor res zgleda orng motor. Meni so na meji 3x kontrolirali dokumente, ker niso vrjeli da je to 125cc.

Mogoče res zgleda da navijam za husota zato ker sem ga imel, ampak, v primerjavi s tistim sprintom, se jest nebi veliko odločal. Raje 2 leti rabljen huso kot sprint. Hyosung je zunej že 5 let, pa če bi blo kej narobe bi se že pokazalo. Tko se je pa pokazal da dela, in to še clo zlo uredu. Medtem ko pa za sprinta ne veš kako bo delal, ampak jest ne bi tvegal s kupovanjem tega novega, nepreverjenega motorja. Tudi vprašanje je, kakšne komponente ima gor, ker, 125ka ma tud že kr eno hitrost, in 120 se vozit na slabih vilcah pa s slabimi zavorami zna bit kr nevarno. Ubistvu celotna izdelava pri teh kitajcih ni lih na vrhuncu no :whistle:

Hyosung ma moj glas :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je toti Pulser kao SM, se mi zdi zlo podobn Yamahi XT. Tako da malo za tistimi poglej če se katera že dobi toliko poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

evo postal sm lastnik tega motorja morm povedat da zakerat kr gre ... zdej morm pa sm še spoznat enga modela k ma tomos sm 125 da vidm kako se kosa proti kitajcu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo postal sm lastnik tega motorja morm povedat da zakerat kr gre ... zdej morm pa sm še spoznat enga modela k ma tomos sm 125 da vidm kako se kosa proti kitajcu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: hehe

Hočš rečt kako se kitajc kosa prot tomosom :D hec hec. Uglavnm velik varnih km ti želim pa sej ni rečen da je zadeva zgrešena. Zgleda drgač hudo. Boš povedu po par "taužnt" kilometrih kako stvar deluje. Sam zanima me kako da si se prepričal v nakup tega motorja k če se ne motm si ti tut gledu cometa 125 ane??

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti povem,... iz prakse, tisti kao XXL 250cc kitajci grejo lih tko kot Tomos v pospeških, končna pa je manjša.

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti povem,... iz prakse, tisti kao XXL 250cc kitajci grejo lih tko kot Tomos v pospeških, končna pa je manjša.

//NejcZ

nwm, nwm mogoče moj se kosa tomosu ker za zdej sm kr presenečen pa še zvok ma podobm malček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če se po pospeških in končni kosa se nikjer drugje ne... hihi :krneki:

//NejcZ

Ei nejc kako da ti pišš iz tomazinovega accounta?? Mislm zakaj so te zjebal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nekaj sem proti pedrom napisal.. spodbujanje nestrpnosti pol kao.. sm mislu da je svoboda govora :krneki: :krneki:

OFF

//NejcZ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, to bolj tak za hec pišem ker ne poznam motorja. Upam da ti bo dobro služil :whistle:

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm že naredu neki km pa sm neki razmišlov kako bi odstrano db kiler če ga ma... a ma kdo kake izkušne s tem kako odstranit? tam k grejo v plini nima nobega šravfa al pa kej .. :rolleyes: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!