Skoči na vsebino

Sprint PULSER 125ccm


Cere

Priporočene objave

ja poglej če je kir šrauf tam ki.. da bi se dal odšraufat to vn.. sej na akrapoviču je tak :whistle:

za offroad serijo možno, sam avspuhi za na cestne motorje (akrapovič) , imajo pa tako, da s kleščami ven potegneš DB killer, samo ponavadi tega serijski avspuhi nimajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav!

mene zanima je tomos replica cup bolši k ta pulse?

kakšna je pa kej razlika oz. v čem je razlika med tomos supermotard sm 125F pa med sm 125 replica cup???? replica cup je 3.220€ una ta druga je pa 2.490€

hvala;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam sele ene 200km pa mi ze stevc ne dela vec(lah da se je zajla kej iztaknla). Ej podgurc kako ti je kej sprednja guma usec men kr dost drsi ni mi lih prevec usec. Kaj pa dusilc a si ga dau vn.Pa razen dusilca a se da se kej narest za mau povecat pospeske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm gume morš lpo ugret jih ... pa lepo primejo še nism mel bloka ... glede blokad pa nwm ... k pridem s polske grem itak na servis ga dat... pa bom prašov kako pa kaj ... pr men vse lpo dela ... zaekrat sm kar zadovoljen kar sm kupu za tok dnarja ... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pršu iz tujine in motor ma že preko 1000 km. zdej me zanima al je nujnu pelat motor na pooblaščen servis al grem lahko na kakšn drug servis motorjev? mogoče neumno vprašanje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa neki zanima kaj se da narest s tem motorjem da bo meu mal bolse posspeske in hitrost.Za sportn filtr so mi rekl da nau prou kej dost velik pomagu kit mi je mau predrag. Zdej a ma kej ta motor blokad?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima kaj se da narest s tem motorjem da bo meu mal bolse posspeske in hitrost.Za sportn filtr so mi rekl da nau prou kej dost velik pomagu kit mi je mau predrag. Zdej a ma kej ta motor blokad?

to je to... več ne bo šu brez večjih posegov v mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

aja pa še popravk... on je napisov da je slišov da se da dobit z manjšimi popravki 80mph... hm... jest sm slišov da je šu povž 140 v ovink poj mu je pa zadn del odnesl pa je hišco stovku ;) ... uglavnm sliš se marskej pa t noben ne vrjame... da pa je fant potrdu svoje znanje o motorjih je nakoncu napisov da kdor hoče met hitrost z začetniškim ispitom nej kup RS/CBR... tko da je ta čist nor ker je primerjov 2 čist različna motorja od kerih en doseže 130kmh v dobrem vetru pa še to traja celo večnost... tko da tip mal u prazn napija pa nima pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ej ma zdej sm se kr odlocu da bi kr kit dau notr a se da tobit kaksnga za tole masino. Ce ma kdo kaksnga al pa ce pozna koga k prodaja.

jest mislm da se ti ne splača vlagat za kit ker so cene velik višje kot efekt... ne boš velik dobu več iz mašine... raj dej mal na stran pa mal potrp pa boš kasnej bolši motor kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da se ti ne splača vlagat za kit ker so cene velik višje kot efekt... ne boš velik dobu več iz mašine... raj dej mal na stran pa mal potrp pa boš kasnej bolši motor kupu.

Pa kaj mu veselje kradš... če ma dec dnar nj si kup tist power kit, tut jst ga bom pozim nabavu. Za tistih 300€ kokr sta fergazr pa odmična 4ps niti ni slb izkoristk (glede na to da jih ma motor 11). Tko da če mu mislš pomagat napiš kej v tem smislu drgač pa raj ne...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj mu veselje kradš... če ma dec dnar nj si kup tist power kit, tut jst ga bom pozim nabavu. Za tistih 300€ kokr sta fergazr pa odmična 4ps niti ni slb izkoristk (glede na to da jih ma motor 11). Tko da če mu mislš pomagat napiš kej v tem smislu drgač pa raj ne...

Lp, Miha

glede na to ker motor ma sklepam da nima odveč dnarja... pa tud teb loh sam rečem da se to ne splača... 300€ je velik dnarja če ga je treba sam zaslužt... če ga pa ati sponzorira pa ni težko razmetavat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to ker motor ma sklepam da nima odveč dnarja... pa tud teb loh sam rečem da se to ne splača... 300€ je velik dnarja če ga je treba sam zaslužt... če ga pa ati sponzorira pa ni težko razmetavat :winkiss:

Problem je k ati ne sponzorera... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!