Skoči na vsebino

nakup vespe 200ccm starejpega letnika


aselak

Priporočene objave

No kot je razvidno iščem eno vespo pod letnikam 90. Seveda vse lepo in prav greš na avto net in cene 1000eur +. Sam iščem vespo lahko slabo ohranjeno predvsem vizualno ker bi jo prebarval v reklamne barve podjetja. Iščem nekje do 400eur če mogoče kdo ve za kako bi lepo prosil za kontakt. Škoda mi je namreč dajat 1000eur za lepo ohranjeno vespo po možnosti še s prvo barvo in jo potem prebarvat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot je razvidno iščem eno vespo pod letnikam 90. Seveda vse lepo in prav greš na avto net in cene 1000eur +. Sam iščem vespo lahko slabo ohranjeno predvsem vizualno ker bi jo prebarval v reklamne barve podjetja. Iščem nekje do 400eur če mogoče kdo ve za kako bi lepo prosil za kontakt. Škoda mi je namreč dajat 1000eur za lepo ohranjeno vespo po možnosti še s prvo barvo in jo potem prebarvat...

Ne boš dobil niti ene ne druge(seveda s papirji), za te cene, ki jih navajaš. Imam letnik 1986, 1 lastnik, pred leti vredna morda 450 eur, danes pa 3X toliko, ampak je ne prodam. Pa veliko sreče!

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš dobil niti ene ne druge(seveda s papirji), za te cene, ki jih navajaš. Imam letnik 1986, 1 lastnik, pred leti vredna morda 450 eur, danes pa 3X toliko, ampak je ne prodam. Pa veliko sreče!

L.p.

V to da je ne prodaš seveda ne dvomim. Samo verjetno je tvoj motor solidno ohranjen. Sam pa iščem vizualno podrtijo katero bi potem spravil v red ker tiste ki so na a.netu po 1000eur so res lepo ohranjene. Sicer je bilo nekaj primerkov tudi po 400e ampak sem bil žal prepozen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo išči in išči in še mal išči.

Kaki dve, tri leta nazaj sem našel eno solidno PX 200 s papirji za 20 jurjev.

To ti bo ratalo kje prek poznanstev, ko bo nekdo rekel: "Ja veš ima moj sosed eno vespo v garazi, pa prides tja in reces, da jo boš vzel, da mu ne bo delala gužve v garazi."

PS: Če boš take stvari spraševal po forumih te bo za kaksno poceni vespo zihr kdo prehitel pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to da je ne prodaš seveda ne dvomim. Samo verjetno je tvoj motor solidno ohranjen. Sam pa iščem vizualno podrtijo katero bi potem spravil v red ker tiste ki so na a.netu po 1000eur so res lepo ohranjene. Sicer je bilo nekaj primerkov tudi po 400e ampak sem bil žal prepozen....

Za 1000 eur Vespo px 200, malo morgen!? Mogoče razbito oz. dvakrat.... štrihano-ta bo šla težko naravnost Če pa res kupiš podrtijo pa vedi, da ima na sebi par kil barve. Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1000 eur Vespo px 200, malo morgen!? Mogoče razbito oz. dvakrat.... štrihano-ta bo šla težko naravnost Če pa res kupiš podrtijo pa vedi, da ima na sebi par kil barve. Pa srečno!

Nič malo morgen takšne so cene večina 200ccm se vrti okoli 1000 eur. Nekateri extremi zelijo celo 2500eur. Sicer sem šel eno tudi gledat črne barve letnik 88 kot nova 100% nikoli barvana (ličarska dela mi niso tuja)! Cene so zadnja leta kar poskočile. Čeprav se na netu ponavljajo vglavnem eni in isti. Ena se bo že našla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot je razvidno iščem eno vespo pod letnikam 90. Seveda vse lepo in prav greš na avto net in cene 1000eur +. Sam iščem vespo lahko slabo ohranjeno predvsem vizualno ker bi jo prebarval v reklamne barve podjetja. Iščem nekje do 400eur če mogoče kdo ve za kako bi lepo prosil za kontakt. Škoda mi je namreč dajat 1000eur za lepo ohranjeno vespo po možnosti še s prvo barvo in jo potem prebarvat...

Poglej v Trstu, tam jih je na pretek, samo imaš problem pri uvozu, ker so ponavadi brez original dokumentov. Ampak tudi tam je do 400 € zagotovo ne boš dobil. Starim vespam je zadnja tri leta cena zelo narasla. Če boš jo prebarval boš moral delati na novo homologacijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič malo morgen takšne so cene večina 200ccm se vrti okoli 1000 eur. Nekateri extremi zelijo celo 2500eur. Sicer sem šel eno tudi gledat črne barve letnik 88 kot nova 100% nikoli barvana (ličarska dela mi niso tuja)! Cene so zadnja leta kar poskočile. Čeprav se na netu ponavljajo vglavnem eni in isti. Ena se bo že našla :naughty:

V kolikor vem original vespe px 200 ni bilo nikoli črne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor vem original vespe px 200 ni bilo nikoli črne

Kolikor se sam seznjanjen z vespami so bile 3 barve in sicer bela,rdeca in črna. Govorim o 200ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še barve PX200E:

P200E - PX200E:

dal 1977:

biancospino 1.298.1715

chiaro di luna metallizzato 1.268.0108

rosso lacca 1.298.5895

tabacco 3003M

sabbia 3002M

grigio azzurro metallizzato 7002M

rosso 5003M

dal 1983:

rosso cina 5002M

rosso fed 5000M

antracite metallizzato 8004M

bianco 1001M

blu cobalto 7003M

nero 9000M

bianco dolomiti 1002M

blu spazio 7005M

grigio titanio 8005M

rosso corsa 1.298.5806

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo veš :grim

Pravis iz rokava :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskus na bolhi, tam sem videl nekaj vesp, ki so na odpadu ... če jo že misliš štrihat, bi blo po moj kr ok.

Ne bi pa vedu kak so kej vozne :unsure:

Lp

P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskus na bolhi, tam sem videl nekaj vesp, ki so na odpadu ... če jo že misliš štrihat, bi blo po moj kr ok.

Ne bi pa vedu kak so kej vozne :unsure:

Lp

P

Ja te iz odpada so večinoma od ene in iste osebe ki jih je pripeljala iz italije. Sem ga že kontakteral in reg ni možna ker seveda ni nikakršnih papirjev. Sem ga tudi spraševal če lahko uvozi kaksno s papirji pa je rekel da ne tako da iščem naprej. Skoda je ker hočem 200ccm ker če bi mi bilo 50 dovolj bi jo lahko ze imel za 300eur ampak to ni to :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
aselak si potem kupil Vespo?

Ne nisem je kupil... imel sem kar nekaj priložnosti za nakup 200ccm vesp po cenah cca 400e. Sicer so bile vse potrebne popravila ampak bi šlo.

Odločil sem se namreč za nek drug projekt. Doma imam 2 pony expresa 1 puch letnik 69 in en rog pony expres cca letnik 73. oba sem v 0 obnovil da sta kot nova. Sedaj naslednji projekt bo pa verjetno vespa če najdem kakšno primerno ki ne bo mela cene 2000eur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!