Skoči na vsebino

TOMOS Youngst'r Racing !NE VZGE!


dadovejzo

Priporočene objave

Dober dan! Motor mi noce vzgati! danes sem se vozil po dezju z motorjem in je kar na enkrat crknil......po tem vec ni hotil vzgat.....zamenjal sem svecko in probl vzgati, vzgal je ampak je zacel nekaj "pokati" in se je po tem ugasnil......ce kdo ve kaj bi bilo naj mi prosim pove?

Lp Dado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se jst kt usak utrok sm mal po zadni furu, pa mi je tm na stevcu kazal kao da ni olja za mesanco.....mogoce je to kej narobe:D

pa to sm se jst vozu tm prblizn 10 min!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ne samo

stikalo se je ukloplo ker zgleda da ima ocpreda :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poberi dol svečko pa not uli s majho ceuko al enekcijo malo cencine pa zašraufaj pa užgi oz. poglej če imaš tisti gumb za ga sklopit uklopljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poberi dol svečko pa not uli s majho ceuko al enekcijo malo cencine pa zašraufaj pa užgi oz. poglej če imaš tisti gumb za ga sklopit uklopljen

ma use je tko k more bit.......pa sej zdej je motor ze pr majstru, par his stran od mene tko da ce nau on znu bom pa jst ustvarju mal duma...........me pa se zanima kako dobiti vn iz avsuha blokado? ......al to morm nov avspuh kupt??? ker pase na ta motor ce kso ve????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma use je tko k more bit.......pa sej zdej je motor ze pr majstru, par his stran od mene tko da ce nau on znu bom pa jst ustvarju mal duma...........me pa se zanima kako dobiti vn iz avsuha blokado? ......al to morm nov avspuh kupt??? ker pase na ta motor ce kso ve????

Nou auspuh je najbols to ti je MF cobra ali MF bullet pozanimaj se na netu. Lahko uzames krivino od 45vrjante pa odrezs pa tvojo pa uno na tvojo zavaris sam je bv bols nov kr mas se resonanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nou auspuh je najbols to ti je MF cobra ali MF bullet pozanimaj se na netu. Lahko uzames krivino od 45vrjante pa odrezs pa tvojo pa uno na tvojo zavaris sam je bv bols nov kr mas se resonanco.

ja sam ce sam zamenjas krivino se skor nevid ta je drug auspu (zrd policeje) ce das pa mf-ja gor se pa vid da ni original :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ce sam zamenjas krivino se skor nevid ta je drug auspu (zrd policeje) ce das pa mf-ja gor se pa vid da ni original :evilgrin:

Ja sam mas pa dost dela pa rabs kr neki znanja o varjenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mas pa dost dela pa rabs kr neki znanja o varjenju

ma za to nima veze to bo ze moj fotr naredu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!