Skoči na vsebino

Dobri/slabi kampi ob hrvaski obali in na otokih


alexb

Priporočene objave

Prosil bi, da v tem topicu opisete svoje izkusnje s kampiranjem pri sosedih.

Za vikend sem bil v Baski na Krku, v kampu Zablace. Kamp je dokaj velik, vendar mu mankajo drevesa - senca. Za sotoriranje je bolj primeren od plaze bolj odaljeni del, saj je travnat. Drugace pa je plaza ok, vendar precej zasedena. Precej tezko najdes kak bolj miren koticek. Sanitarije so dokaj uredu. Drugace pa je Baska na zelo lepi lokaciji...

Zanimajo me manj zasedeni kampi in plaze(skriti koticki) kjer imas lahko mir in mal zasebnosti.

Kako pa je glede spanja na prostem, izven kampa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamp ladin gaj pri umagu je sicer velik,a dobro vzdrzevan in prijeten.

na krku je dober kamp v njivicah,samo je zelo natrpan.

kamp simuni na pagu je pa raj na zemlji (vsaj pred dvemi leti je bil).na novo zgrajen/preurejen,na samem,relativno majhen in miren.samo voda (morje) nima vec kot 15°C!

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camp bijar pred Osorjem na Cresu je v lepem borovem gozdicku z veliko sence, do divje plaze pa je en kratek sprehod. Je pa vedno bolj natrpan s prevzetnimi slovenskimi pavsalisti. Drugace je sploh cel cres se precej divji ampak tezko dostopen tako da moras do lepih krajev pes ali s colnom. (recimo pod Lubenicami, ...)

Enkrat sem bil na pasmanu v enem privat campu malo naprej od mesta (lastnik se pise kot je ime vasi) in ponuja zanimivo moznost - oddaja v najem hisko na morski strani otoka, ki je dostopna samo pes ali s colnom in te oskrbuje s hrano. Zal sem bil tam 12 let nazaj in ne vem kako je sedaj.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRK - BASKA, ampak nudisticni kamp (ce te ne moti) - imas tudi drevesa in sence na pretek. Plaza pa je itak poglavje zase.

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Istri mi je najljubši kamp MEDULIN pri Puli. Sicer ni ravno na najvišji ravni urejenosti, mi je pa zelo všec, ker je cel kamp polotok, pa še borovcev in s tem tudi sence je veliko.

Sem bil pa lani na Rabu v kampu tik pred mestom Rab, sem pa pozabil ime. Kamp je zelo dobro urejen(beri cist za CRO) in je ima tudi ugodno lego.

CENE SO PA ITAK PREVISOKE PO VSEH SOLIDNIH CRO KAMPIH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem na PAG (1.avgust do prb 14. severni del),

a mi lahko kdo napiše ce mogoce pozna tam kakšno dobro plažo (tako na samem za nagce in kakšno, da se da iz škal skakat v vodo), gostilno (beri poceni in hladno pivo) in kak disko (ali kaj podobnega - me punca spravlja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simuni na opagu,cca.6 km od mesta pag severno.samo ni FKK,in tudi skal je bolj malo.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg Novalje je en diskac ob plazi, bolj havaji stil. Oz. vsaj bil je. Ko sm jst bil na Pagu, sem bil v vasisi Kustici. Na dan sem placal 15 dem za postlo, ce sem hotel se vecerjo (pojes kolikor ti rata, pijes isto, tud vino - bevanda :) ) 12 dem.

To so bile cene pred 2 leti. Na plazo smo pa plavali cez paski zaliv (nism ziher ce semu res tko rece). No to vse skupaj res ni odaljeno od Simuni-ja, mogoce 10km?

V bistvu se splaca v vasicah najti sobe, se najceneje prides skoz, pa se varno je - dobis se garazo na razpolago. Domacini se iz svojih sob kr izselijo v kako klet in si tko zrihtajo mal dodatnega zasluzka. Problem je le, da so vecinoma zasedeni oz. rezervirani ze par mescev prej. Letos se mi zdi so madzari pa cehi cisto poplavili hrvasko. Vsaj na krku je blo tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Letos grem na PAG (1.avgust do prb 14. severni del),

a mi lahko kdo napiše ce mogoce pozna tam kakšno dobro plažo (tako na samem za nagce in kakšno, da se da iz škal skakat v vodo), gostilno (beri poceni in hladno pivo) in kak disko (ali kaj podobnega - me punca spravlja)

Precej let nazaj sem enkrat se z mopedom nekaj kilometrov za campom Simuni v smeri proti jugu) zavil po makedamski cesti proti morju in visel tam z eno deklico na divje par dni. Mogoce ta divjina se obstaja????

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se Istra. Ce ma kdo rad bolj ko ne divje campiranje - nekaj km za Rovinjem pri kraju Bale, zavijes desno (namesto v vas Bale levo) in se spustis po zdaj ze asfaltni cesti do morja. Ce se na koncu drzis desnih odcepov, prides do divjega campa, kjer sicer je voda in nekaj wc-jev, bilo je pa vsaj do nedavnega zastonj. Levo od tu pa je normalen placljiv camp. Meni se je ta pecirk Istre zdel se najlepsi in najbolj neokrnjen.

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mene pa zanimajo italjanski kampi kakšni so kaj kakšne so cene ipd

kampi vecinoma dobro urejeni,zelo "penzionerski" (parcele),cene pred 01.08.ok,potem pa trikratne (ferragosto).

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sva bila s punco prvic v Dalmaciji. Prej sva 8 let za povstjo hodila v Grcijo.

Odpravila sva se na Brac, valjda na ful znani Bol. Kampi okolo Bola pa obupni. Majhni travniki z umetno senco s šotorom ob šotoru kot domine, motor pa bi moral parkirati izven kampa, ker notri ni bilo vec prostora.

Ko tako lutava od kampa do kampa pa nad Bolom v hribu opazim tablo za kamp KANUN. Ko se po ozkem kolovozu prebijeva do kampa pa prijetno presenecenje. Ful lep kamp!!!!

Pravi kam za motoriste, ki samo vzamejo najnujnejše stvari:

V kampu je bilo za skupno uporabo na voljo:

- dva štedilnika

- posoda in krožniki

- dva velika hladinika

- fiksna miza in stoli

- dva roštilja (uf kolk dnarja smo

prišparal, ker smo si lahko sam pekli)

- ce se ne motim tudi pralni stroj

Sanitarije je stari cistil tri krat na dan, iz tušev je tekla topla voda. Ce si stariju narocil, ti je zjutraj iz trgovine prinesel svež kruh in mleko, prodajal je svoja domaca kokošja jajca . . .

Ob 22:00 pa je v kampu zahteval tišino.

V kampu si placal po osebi (47 kun) pa ni bilo važno a maš pol zraven še šotor, motor ali avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene za kamp zablace - Baska (KRK)

Oseba:25.02 Kune

Sotor:16.19

Motor:9.2

Residence Tax:7.73

Report(ne vem kaj je to misljeno):7.36

Eco tax:1.66

Edited by - alexb on 13/07/2001 13:17:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en slab primer: pri puli en kamp kao za bikerje,pa obstaja (no resnici na ljubo,je,pred enim letom,ne vem kako je zdaj) samo en travnik/njiva brez vsega.se svinje ti pridejo lahko noc voscit. brez vode,sanitarijev itd.

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šimuni-Pag...

Zelo lep kamp, urejen... vendar so nam lansko leto 'poturili' parcelo, poslali pa v gozdicek med grmicevje. Ker mi neki ni štimal , sem preverjal na recepciji, nap... receptorja in se prestavil na parcelo 100m2...

Izgledalo je zelo zanimivo... Dva mini šotora, dva motorja (prostora je ostalo za fuzbal igrišce)....

ampak kar ti (za)racunajo, morajo tudi dati

Fight for your right

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sem se vrnil iz paga. bil sem v kampu strasko pri novaliji. vse kar ok razen plaza dolgocasna in higijena WC bolj slaba. drugace pa majo v kampu par gostiln, pivnico kjer je lasko 8 kun (240 sit) in dobro trgovino (za kamp). za 4 osebe, avto in 2 sotora smo placali za 8 nocitev 2000 kun ali 250 kun/dan. cena je kar dobra.

bolj "divji" je kamp sveti duh iz smeri novalije proti pagu (nasproti kusticev), ampak nima dreves. je bolj primeren ce mas kaki vonvagen.

drugih kampov nisem gledal.

rok: dobra diskoteka je calipso na plazi zrce cca. 5 km iz novalije proti pagu. vec barov na plazi, glasba (presenetljivo OK), pijaca srednje draga (veliko toceno ali malo ozujsko v flasi 15 kun).

aja opozorilo, ne se vozit preko mosta ampak idite ne trajekt do stare novalije ker vozijo redno tudi ponoci (ne eno uro ce niguzve). ko sem bil nikoli ni blo treba cakat pa se ful blizje je.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bike-om ni panike cez most na pag.BTDT.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ja pa dosti dalj kot z trajektom (kjer pa BTW tako ali tako ni problema z motorjem).

pervy---logout

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj si mislil Laško Pivo 0.5 litra := 8 kun ?

Ali je to samo v tisti gostilni ali so tudi drugod podobne cene ?

ja VELIKO 0,5 L lasko ampak samo v pivnici madig, drugje je okoli 12 kun. ozujsko pa je od 10 do 15 kun (seveda veliko za melo ne vem). no v tisti pivnici je isto kot lasko 8 kun.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, kolk pa te je kostal kamp na pagu?

Neki postu nazaj sm prepisu racun za kamp zablace.. bi lahko se ti to naredu, al pa prblizn napisu kolk je bla cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

drugace pa majo v kampu par gostiln, pivnico kjer je lasko 8 kun (240 sit) in dobro trgovino (za kamp). za 4 osebe, avto in 2 sotora smo placali za 8 nocitev 2000 kun ali 250 kun/dan. cena je kar dobra.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo ve kolk so kej cene v centralni in južni Dalmaciji?

Mimogrede, da ne boste rekli da samo sprašujem... Eto spiskov hrvaških kempov -- http://www.htz.hr/lodging/index.php?cont=camp --- zvezdice pomenijo jasno da tudi cene ...

By the way... tole:

quote:

Cene za kamp zablace - Baska (KRK)

Oseba:25.02 Kune

Sotor:16.19

Motor:9.2

Residence Tax:7.73

Report(ne vem kaj je to misljeno):7.36

Eco tax:1.66

se mi zdi full drago?

A so res tolk dragi kempi tam dol al kaj???

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Full uredu kamp je za moj okus avtokamp Valkanela v Vrsarju.

Zelo lepo urejen, dobro vzdrzevan (redno prenavljajo) solidna plaza, ciste sanitarije, dobro druzabno zivljenje.

V blizini klub Margerita, ki je ob vikendih nabito poln.

Ce mi bodo bogovi naklonili lepo vreme odrinem pojutrisnjem.

A veš mogoce cene nocitev + šotor + motor? Ce boš tam, se mogoce celo vidimo, ker se bova midva z LeeDee ustavila v tem kempu, kjer sta že dva kolega...

Hmm, caki a si reku Valkanela? Zdej ko sem hotu poslat post, se mi je zazdelo da sta unadva rekla da sta v kampu Fontana? Al pa Valkanela? A Fontana sploh obstaja?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Cene ti tezko recem, ker majo prjatli dol placan neomejeni pavsal in se vedno tja prijavim. Vem pa, da so cene precej zasoljene in za taksen denar dobis tam ze zelo soliden apartma.

V Vrsarju sta avtokampa Valkanela in Turist, Fontana pa je verjetno nekje drugje...

Se vidimo dol...

Posl mi svoj GSM na:

fly2igor@email.si

Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja v bližini vrsarja so kampi Valkanela, Turist, Fontana in Goversada, zadnji je sleceni. Sam sem bil v Turistu, ceprav sem bil v pavšal prikolici, nisem bil na seznamu, zato sem placal 41 kn na dan in na zacetku še prijavo 7 kn. Drugace pa je kamp najbližje mesta, zelo urejen(cistoca in sanitarije) in po vtisih je boljši od Valkanele.

Drugace pa mi je najbolj všec Dalmacija, vec let že hodim v Brelo in ni lepšega placa v CRO, pa še Makarska in Split sta dokaj blizu.

Edited by - PRiMoZ on 13/08/2001 23:37:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise: kot ves, sem bil do Dubrovnika in nazaj cez Peljesac, Korculo in Hvar.

Cene za 1 osebo, 1 soto in 1 motor so se gibale od 47 do 62 kun na noc - najbolj odvisno od urejenosti kampa. Meni se to osebno ne zdi ne vem kako drago (cene so pac take), sem pa slisal, da so sobe tam nekje cca. 30-35 DEM na noc na osebo. Prekalkuliraj sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!