Skoči na vsebino

Dobri/slabi kampi ob hrvaski obali in na otokih


alexb

Priporočene objave

Letos sem dve noči prespal v kampu Valun na Cresu. Fino. Mali kamp, zgleda da večinoma redni gostje, ker se kar poznajo med sabo, urejeni WC-ji in tuši. Topla voda, vedno WC papir... (ob doplačilu tudi uporaba hladilnika), roštilj.

Za motoriste sploh kul, ker moraš avto pustit zunaj na parkirišču (za plačat), z motorjem se pa lahko lepo čisto do kampa pripelješ (sem mel mašinco lepo zraven šotora, za miren spanec) :rolleyes: .

Plaža zakon, voda čista.

Edino cena ni glih nizka, 10 eur za osebo (za šotor ni trebla ekstra plačat - še tega bi bilo treba <_< ).

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskač je Margerita, je pa samo za mulčke.

Saj, kateri diskač pa ni za mulčke B) :unsure: !?

Za Mirabel še nisem slišal, ker je tisti zraven kempa sigurno Margerita že dolgo časa, pa še zdaj deluje, ker se sliši tudi v kemp do zgodnjih jutranjih ur nabijanje BUM BUM BUM BAM BAM BAM itd.(par let nazaj je še gor pisalo: Sve po 10 kuna.... poljihjepainflacijazjebalapress)

Drugače je pa Valkanela zakon! Čeprav so cene zasoljene (kot povečini na Hrvaškem), pa vsaj nekaj vlagajo nazaj in vsako leto kaj preuredijo. WC-ji so zelo čisti (jih stalno čistijo), tako da ni tistega značilnega smradu. Je tudi precej živahno. Pa še nekaj je: če koga nisi že par let v mestu videl, ga boš zagotovo (v presenečenje obeh) srečal v Valkaneli (imam včasih občutek, da so cele Domžale z okolico doli!). Pa bičvoli imajo (to mi delaj! :rolleyes: ).

P.S. Razmišljam, če bi jim tako fajn reklamo zakasiral!? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sicer to ne paše v to temo ker se govori večinoma o Hrvaških avtokampih ampak vseeno.

Toplo vam odsvetujem kamp v Luciji (Portorož). MAjo sicer redarje ki ponoči delajo red sam problem je v tem ker fantje spanec premagujejo s različnimi opojnimi substancami.Pol se pa zgodi da te sredi noči iz šotora vleče pijana gorila z IQ-jem črva češ da si večkratni kršitelj miru v kampu, pa čeprav nisi počel drugega kot spal. Pol te pa fukne ven iz kampa in moraš čakat do šestih zjutraj ko se odpre recepcija.

In to se je v soboto ponoči zgodilo kar par osebkom, vključno z nekaj motoristi.

Pizdarija če tud dihat očitno ne smeš. S tem da je takoj zjutraj nadrl folk ki sploh v kampu ni bil da so se not švercali.

S tem da plačaš 2 jurja na noč, ki jo prespiš na parkirišču pred recepcijo in da za ta denar lahko na Pagu preživim dopust v hiši ob morju s kopalnico in kuhinjo vam gospodje v kampu Lucija sporočam da se lahko SLADKO JEBETE KER MENE NE BOSTE VEČ VIDELI TAM.

LP

Leteči :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Camp Lucija je sramota slovenksega turizma.

Pijana, destruktivna mladina. To je večja populacija v tem campu.

Lansko leto sem tam prespal samo eno noč in to prvič, zadnjič in nikoli več.

Sem mislil, da so svinje le francozi in italijani v campih po Grčiji a mlada slovenka, ki maže steno v toaletah z lastnim drekom je pa res poseben primer.

Zjutraj te zbudijo pometači, ki potiskajo nepregledne kupe praznih steklenic Smajlov in ostalih pirov...

Katastrofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijana, destruktivna mladina. To je večja populacija v tem campu.

ah ti časi ... :) ... čeprav destruktivni pa nismo bili, razen do sebe ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je camp Lucija postal tisto, kar je pred 20 do 25 leti bil kamp Zelena Laguna pri Poreču. Ker se je tudi tam zbiralo svoje čase precej mladine od vsepovsod (klub International, al kaj je bil tist disko nekoč) je vlekel kot magnet, so njihovi kontrolorji delali redne kontrole ob pol 5h zjutraj s prihodom v šotor. Ajmo dečki, kontrola brojeva, so tulili in iskali neprijavljene, med vso populacijo kampa. Mene so samo enkrat zbudili (pa nisem ne vem kakšen zaspanec), popokal sem šotor in arivederci za zmeraj. No, ko sem enkrat še silom prilike moral prespati tam, sem to raje naredil v avtu, na parkirišču. Sem vsaj spal, dokler se je meni zdelo. Ne vem, ali je tam še tako, pa tudi nobene želje nimam več tega izvedeti. Ponavadi dam vsakemu še eno šanso, no Zelena laguna in Mercatorjevi redarji so od mene dobili samo eno. For good!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je kdo že bil v bajk-kempu v Poreču.. Ful so table postavlene za tja, sam še nisem mela časa pogledat.. Drgač sem pa locirana že 12-o leto v Valkaneli kot pavšalist. Cene... turistično sovražne pač.. Ampak se da prešvercat, tak da ni hudo. ;) Aja, Opatija je pa prva liga..

Živijo !

Šel sem pogledat bikers-kamp pri Poreču, saj bivam v kampu Valkanela, toda ta bikers kamp je prava GROZA !!!

To. da ga je izredno težko najti je samo ena težava, ampak tam se tudi nič ne dogaja, sploh ni nikogar tam, edino za čas motozbora je aktiven !!!

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

...khmmm...

... a letos ne bo noben kampiral ???...

:grupni:

Resno: a je lani kdo obiskal Hvar ( Jelsa ) v kampih oz. privat app.???

Cist samo mal firbcam...in refresham :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo prosim pomaga. Na tem naslovu je CENIK enega kampa pri Poreču. Zanima me, koliko stane za dve osebi na noč, oz. kaj vse se plača. Ne vem, najpreje piše koliko je po osebi, potem je še cena parcele, potem še cena mjesta.

Popravljeno . Popravil Frenky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno vprašanje. Kje bi lahko dobil 'rezervne dele' za šotor? Rabim par klinov, pa par vrvic za napenjanje šotora. A se to dobi v Hervisu in takih trgovinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačaš najprej ceno po osebi, potem pa prištej še ceno mesta in na koncu še turistično takso. Če rabiš nekaj več prostora npr. za prikolico ali avtodom pa moreš namesto mjesta(prostora) vzeti parcelo.

Primer: za 2 osebi s šotorom(julija, najdražji termin)

turistična taksa (boravišna pristojbina) je približno 7Kn=1€ po osebi/dan

2x5.80€ + 8.40€ + 2x1€ =22€/dan

Če bivaš tam manj kot 3 dni ti lahko nabijejo na to ceno še +30%, zaradi tega sem se jaz že velikokrat jezil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi je 'mjesto' samo malo manjše od 'parcele'. Ah, moja hrvaščina je boljš švoh. :unsure:

Ampak tistih 30% je pa prav svinjskih! :BUA: Ko tako gledam cenike po internetu (www.slovenia-tourism.si, www.hrvatska.hr) nikjer še nisem tega zasledil.

A potem ti kar na licu mesta, ko plačuješ račun nabijejo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tu je pa še za kamp, katerega gledaš ti:

post-6-1086005437.jpg

Popravljeno . Popravil bambi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati že vejo, da gosti ki ostanejo manj časa (dnevni), pustijo več keša; torej za njih bolje 3x2dni kot 1x6 dni, ob enaki zasedenosti.

Na srečo tole velja le v 'top' sezoni, ko je itak ful gužva (avgust me sploh ne zanima zarad Makaronajrev!), tako da bom že preživel. Itak je najbolj luštno septembra :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A pozna kdo kak dober kamp ali poceni sobo/apartma na Braču. U bistvu bom vesel vsake koristne info glede brača (kaj se splača videti,...itd...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli lani v kampu Kito na Bolu, full poceni, blizu diskoteke (bericezcestopress), tko da mirno zivljenje odpade, je pa kar scena, dosti mladih, zlatni rat (plaza) ni tolk dalec, majo laski pir pa se nekaj slovencev je blo v kampu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil lani prav tako v Bolu na Braču, bil sem pa v kampu Kanun in sem bil zelo zadovoljen. Na razpolago si imel poleg WC/umivalnic tudi skupni hladilnik, kuhinjo in kamin-roštilj. Cena je bila zelo ugodna, 40kn/osebo/dan (nobenega doplačila za šotor, parcelo itd.).

Kar se pa kampa Kito tiče, je sicer lep, vendar sem se pogovarjal z nekaterimi turisti, ki so prebivali tam in so mi govorili, da cele noči ne morejo spat zaradi hrupa(do 5h zjutraj). Čez cesto je namreč diskoteka kot je že Racing povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa se nekaj slovencev je blo v kampu.....

To mišljeno kot minus ali plus...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ojla!

Zanima me :hmm: ce je bil kdo v kampu Pod maslinom, Orašac pr Dubrovniku :?

Cene na netu majo kr kul :yea2: , sam zanimajo me kaj izkušnje :OK: :BUA: , po možnosti sveže...

hvala in lp

stefic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
kamp ladin gaj pri umagu je sicer velik,a dobro vzdrzevan in prijeten.

Se strinjam :OK: Sm bil 3x tam

Drgač mamo pa mi prikolco že 10 let na Cresu v autokampu Kovačine in smo res zadovoljni, tudi kamp je lepo urejen, sanitarije komplet prenovljene lansko leto, ljude OK,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Drugace pa je sta nama bila full všec dva kempa:

- Dubrovnik (oz. 7km južno, vas Mlini): autokamp KATE, 3 zvezdice, full cisto, fajn majhen... 96kun (2os+1šot+1moto) se nama ni zdelo velik, ...

Bil v kampu ( julij 06 ) in lahko potrdim, da Noisova izjava še drži.

Kamp zelo v redu, čist, ravno prav velik, prijazen receptor, cena za dva osebka 114 KN za vse s takso ( gl.sezona ). Do obale je treba peš. Primeren za postanek pred nadaljnim potovanjem na jug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!