Skoči na vsebino

Dobri/slabi kampi ob hrvaski obali in na otokih


alexb

Priporočene objave

Primoz:

-------

Sem pogledal tist spisek, Fontana je ocitno mesto (Funtana), tam pa sta dva kampa - en nudl (Istra al neki takega) in en ne-nudl (Puntica)... Upam, da sta una dva kolega v ne-nudl, ker ima eno zvezdico in je cenejši. Pa še nocem, da se mi kej zaplete med verigo in zadnje kolo ...

Gregs:

------

Dej povej mal kje tocno si se potikal, zanimajo me samo kampi, cen ni treba iz glave zbijat...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud avtokamp Valkanela je v vasi Funtana - gre takole Puntica, Istra, Valkanela, vmes je pa klub Margarita. Men se je letos zapletou v kampu Istra, morm pa rect, da so motoristom prijazni, ker mi motorja posebej niso zaracunali (kljub temu, da sem na recepciji reku, da imam en moped mal za okol skakat). Cene ? racunej okol 30 do 35 DEM na dan za dva + šotor + motor. Seveda odvisno od urejenosti. Lahko si pa izracunaš na www.istra-1.com imaš cenike, pa še kakšne uporabne informacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs:

------

Dej povej mal kje tocno si se potikal, zanimajo me samo kampi, cen ni treba iz glave zbijat...

Najprej sem spal pri Krki (Lozovac). Ime kampa ne vem, je pa kar kamnit - ni najbolj priporocljivo, ce nimas blazine.

Potem sem spal pred Dubrovnikom (Orasac). Eden najboljsih kampov - urejen, lepa trava, ravno prav ljudi...

No, potem se jo odrinil na Korculo (kar pa te anjbrz ne zanima), ampak vseeno. V kraju Priz"ba je en kamp (ime? nimam pojma), ki ima samo eno zvezdico, kar pomeni brez tople vode. Ampak seveda je tudi najcenejsi...

Na Hvaru sem pa spa v kampu Grebis"c"e, 1 km naprej od Jelse. Sami Slovenci, urejenost srednja, tla pa zbita zemlja, posuta z iglicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Najprej sem spal pri Krki (Lozovac). Ime kampa ne vem, je pa kar kamnit - ni najbolj priporocljivo, ce nimas blazine.

Pri Lozovcu je nocitev z zajtrkom v apartmaju s tuši 20dem/osebo. Vcasih se splaca preverit tudi app...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bracu (Bol) in na Hvaru placaa samo za osebo, potem pa ni valno a maa aotor, avto, prikolico ali motor.

Cena je 47 kun/dan + 10 kun prijavnina + 10 kun odjavnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mene pa zanimajo italjanski kampi kakšni so kaj kakšne so cene ipd

have a nice day

dr.looney

P'r italjanih se da relativno OK skoz prid't, še posebi ce se od zacetka do konca voz'š po isti verigi campov, ... nabiraš bonus in ga tut pridno potroš'š. Ha, .. ne morem se spomnit imena verige po keri sem potoval do Rima in nazaj lani za provi maj, ... campi so bli urejeni in nice stay.

Za južne sosede pa Pelješac-Kucište camp Palme, toplo priporocam ce se bo kdo najdu na tistmu koncu bogu iza ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Looney:

Jaz sem sel 1999 leta (z avtom) po celi Italiji: od SLO do Rima, nato Napoli, potem pa Sicilija (Taormina, na zahod), na koncu pa se na Sardinijo.

Cas: 15.julij - 5.avgust

Cene: od 17.000 do 22.000 ITL. Nas je pa bilo 5, tako da smo velikokrat eno decvo svercali. Smo pa imeli dva sotora. Najbrz bi brez svercanja prislo kakih 3-4000 vec na osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Full uredu kamp je za moj okus avtokamp Valkanela v Vrsarju.

Zelo lepo urejen, dobro vzdrzevan (redno prenavljajo) solidna plaza, ciste sanitarije, dobro druzabno zivljenje.

Valkanela je obcutno PREDRAGA, nudijo pa nic ne zato... OK, sej je cisto (kolker tolk), samo je za moj okus PREVELIK + ne jebejo motoristov (lahk prideš s kamionom pa boš placal isto kot ce si z motorjem)...

Mislim, 160kun za dve osebi+šotor+motor je pa res prevec za en dan.

Drugace pa je sta nama bila full všec dva kempa:

- Dubrovnik (oz. 7km južno, vas Mlini): autokamp KATE, 3 zvezdice, full cisto, fajn majhen... 96kun (2os+1šot+1moto) se nama ni zdelo velik, še posebej ce sva ga primerjala s kempom Matkovica (1km severno), ki je za 93kun ponujal usrane skrete, obcasno vodo in neprijazno lastnico [-->sej v tem nisva bla, sva si ga pa dobro ogledala]...

Ta drug ki nama je bil pa tud zelo všec je bil pa "kemp" blizu Rogoznice (med Šibenikom in Splitom): "BEZ KROVA NAD GLAVOM", 1000 in ena zvezdica, brez sekretov in vode, motor parkiran sredi vinograda, midva pod figovim drevesom...je blo zastonj, s tem da sva poleg nocitve dobila še zajtrk (požrla sva pol tistega figovega drevesa in nekaj na 3/4 zrelega grozdja, nato pa se hitro pobrala, da naju ne bi kakšen kmet z AK47 preganjal)...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drugace pa mi je najbolj všec Dalmacija, vec let že hodim v Brelo in ni lepšega placa v CRO, pa še Makarska in Split sta dokaj blizu.

Kam v Brelo pa hodiš? Midva z Lee Dee sva hotla tam prekampirat noc pa nisva nic pametnega našla (beri: ob cesti nisem videl nobene table za kakšen kamp) in sva izbrala plan B: nadaljevala sva pot iz Dubrovnika direktno do doma (Lju)...

Je pa "fajn" da je ta Brela takoj ko se spustiš iz zaledja in se ti ni treba jajcat po Jadranski magistrali (jasno, ce si z avtom -- ce si z motorjem pa bi itak najraje samo po Jadranki vozil...)

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, 160kun za dve osebi+šotor+motor je pa res prevec za en dan.

Mimogrede: a je povsod po Istri tako nenormalno drago? Ker to se mi zdi eno kruto odiranje ljudi!!! Ce bi bilo za dve osebi tma nekje 100 kun zlatic, bi se slo, ampa 160... kaj so hrvatarji ponoreli?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... a je povsod po Istri tako nenormalno drago? ...

samo ce se jim pustiš. Zato imam jaz posebno taktiko. Zvecer po 18.00 zacneš iskati prenocišce v privat sobah. Ker je možnost, da bo še kdo prišel majhna, se ob pravem pristopu dobi prenocišce z zajtrkom za ca 100 kun za dve osebi (princip: bolje vrabec v roki kot golob na strehi).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ker vas je od lanskega leta veliko novih clanov, sem ozivel temo, pa ti preberite, ce najdete kaj koristnega.

Ali pa kaj novega svetujte glede camapov na hrvaskem.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtokamp Valkanela je srednje drag kamp v Istri. Drugače pa je tako: več zvezdic, ko ima kamp, dražji je.

Pa tudi Valkanela ima več cen (odvisno od cone v kateri imaš postavljen šotor/prikolico, pa tudi v katerem času sezone si tam, saj cene niso enake vso sezono). Drugače pa je kamp soliden, zraven je nočni klub Margerita (v katerega greš lahko peš), pa tudi Poreč z Internacionalom ni daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mislite a se splača prijavljat za eno noč od 19.00 do 6.00 zjutraj. Ali tok čekirajo prijavljene (pag in slapovi krke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR: Na slapovih Krke NI kempa (vsaj lani ga ni blo), čeprov nekje piše da je (možno pa je, da so ga ponovno zrihtal). Jest sm se lani prov pošteno nategnu. Drgač je pa še najbližje kemp v Šibeniku (pozabu ime), ki je del hotelskega kompleksa, je urejen, lahko uporabljaš hotelske bezene,... pa tud ni pretirano drag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa še najbližje kemp v Šibeniku (pozabu ime), ki je del hotelskega kompleksa, je urejen, lahko uporabljaš hotelske bezene,... pa tud ni pretirano drag.

solaris?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR: Na slapovih Krke NI kempa (vsaj lani ga ni blo), čeprov nekje piše da je (možno pa je, da so ga ponovno zrihtal). Jest sm se lani prov pošteno nategnu. Drgač je pa še najbližje kemp v Šibeniku (pozabu ime), ki je del hotelskega kompleksa, je urejen, lahko uporabljaš hotelske bezene,... pa tud ni pretirano drag.

Na slapovih Krke je bil camp pred leti, vendar so ga zaprli zaradi varstva okolja. Ampak na vseh zemljevidih je pa se vedno vrisan!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam vprašanje ali kdo ve za kampe v Črni Gori-Budva in okolica!

V kampu v šibeniku sem že bil in je kul, sicer pa ni dost oddaljen od slapov na Krki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam vprašanje ali kdo ve za kampe v Črni Gori-Budva in okolica!

!

So bili lani v Crni Gori eni prjatli in ugotovili, da campov skoraj da ni. Tisti redki pa vsi zapusceni, higiena pa bog pomagaj. Tko so pol najemali privatne sobe, motorje so pa dajali v garaze.

A mislis iti kaj v Crno Goro (konec julija, zacetek avgusta)??

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Tundercat posebaj zate.Kamp je 2km iz Budve v kraju Bečiči imenuje se Avala.Res da kamp ni nič posebnega oz. bolj groza je temu tud primerna cena,no ma wc pa tuš je in lahko si zrihtaš še obrok v kamp menzi.Dve leti nazaj smo šli dva para dol ter 2motorja ter smo za tri noči za motorja in šotora ter 4 ljudi plačali okoli 5.500sit :D Drugače pa se mi zdi kamp varen in nasploh prijazni ljudje,res pa je da so se cene od takrat fffffuuuuuuulllllll podražile :evil: :twisted: Baje so cene spremenili tako,prej je bil pir 1marko zdaj je pa 1euro potem pa veš kolk je ura,mi smo morali na meji plačat zavarovanje motorja 30dem,sedaj so baje to ukinili,no za pozanimat se je.No pa srečno pot,če vas bo neslo tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam vprašanje ali kdo ve za kampe v Črni Gori-Budva in okolica!

!

So bili lani v Crni Gori eni prjatli in ugotovili, da campov skoraj da ni. Tisti redki pa vsi zapusceni, higiena pa bog pomagaj. Tko so pol najemali privatne sobe, motorje so pa dajali v garaze.

A mislis iti kaj v Crno Goro (konec julija, zacetek avgusta)??

Tadej

Ja ubistvi če se ne motm gremo dol 22. julija, s šusa do Splita, pol pa drugi dan v Budvo pol pa po počutju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem tudi jaz slisal, da so v Crni gori valuto z novim letom spremenili v evre, niso pa cen delili z dva in je tako vse se enkrat drazje.

Thundercat: ja midva z Mishu greva 15.07 na Bol na bracu za 14 dni, pol pa kej proti Crni gori, pa se lahko kje srecamo. Loh se pa spotoma oglasite na Bolu (djevojke u ljetnim haljinama = hudo dobr). No upam, da se jutri zvecer vidimo na Lentu in kaj dorecemo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!