Skoči na vsebino

10. BIKE & TRIKE meeting SAIRACH, ŽIRI


DivjaSvinja

Priporočene objave

Sej toooooooooo

ej ti mona, da nauš vseh borovničk spil do takrat ko jaz pridem, lani so te že pokopale in si že spal takrat ko sem jaz prišla :krneki: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tati lahko pride v moj šotor kadar če :whistle: ona je pa res tak fejst punca

sicer pa rabim masažo za stopala, vidim, da nekaterim pogled ne nese dlje pod pas kot do njihovega tamalega...verjetno samo nogavice menjate namesto da bi noge tudi umili :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr :grrr

moram biti pridna, ker moram potem še na Maraton Franji nuditi prvo pomoč,

A misliš, da jih bo tak metalo, da bodo rabli prwo pomoč .........

Če greš na Franjo, a to pomeni, da greš kmalu..................in posledično bomo lahko ostali spali :evilgrin:

anje !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti mona, da nauš vseh borovničk spil do takrat ko jaz pridem, lani so te že pokopale in si že spal takrat ko sem jaz prišla :krneki: :winkiss: :whistle:

Lan pa navem če sm spiv 3 štamparle borovničuca. Spat sm pa šov ob ene 2eh ponoč ker nism nč spav iz petka na soboto.

Ekat je pa treba mal pospat al kek :naughty:

Sam toj rogovilene sm pa tud zgleda prespav :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tati lahko pride v moj šotor kadar če :whistle: ona je pa res tak fejst punca

TI SI RES EN NAJBOLJŠIH VIPAVCEV, pa še fejs za pogledati :winkiss: :winkiss: :winkiss: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da jih bo tak metalo, da bodo rabli prwo pomoč .........

Če greš na Franjo, a to pomeni, da greš kmalu..................in posledično bomo lahko ostali spali :evilgrin:

anje !?

no jaz upam, da bom lahko mal dremala zraven, ker saj veš, tam ko sem jaz je klanc navzgor tako,da ne bojo padali..... :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lan pa navem če sm spiv 3 štamparle borovničuca. Spat sm pa šov ob ene 2eh ponoč ker nism nč spav iz petka na soboto.

Ekat je pa treba mal pospat al kek :naughty:

Sam toj rogovilene sm pa tud zgleda prespav :naughty: :naughty:

aja, upam, da letos ne popiješ vsega, da bo še zame mau ustal........... :winkiss: :winkiss: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz upam, da bom lahko mal dremala zraven, ker saj veš, tam ko sem jaz je klanc navzgor tako,da ne bojo padali..... :krneki: :krneki: :krneki:

bodo, bodo padali, tati ... vkup bodo padali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, upam, da letos ne popiješ vsega, da bo še zame mau ustal........... :winkiss: :winkiss: :whistle: :whistle:

Sej kokr ti rabš bo hit dost ustal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Ne vem če bi :D :whistle:

Ti kar daj. Sem slišal, da te bosta z ženo z veseljem predstavila hčerki kot primerek tipa, ki se jih mora v življenju vedno izogibat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jebemti :unsure: Eh pol me pa ne bo gor :D :whistle:

ejga zakj te nibl v novigrad na pirate k si reku?? pa res ga je bl ql;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga u Cele mahnu k so vsi rekl da bojo gor...Klinc,ej a tvoja johanca je bla dol? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ga navte usi že prej tok nažiral da bote pristal na kšn dializi :evilgrin: mal

pršparite jetrca za nš zbor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar to pa vpraš BIG_YELLOVa za johanco, ti jih bo dau enih par poučnih fotr njen, pa ti bo povedu kam jo je spustu;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divja Svinja hvala za kofe pa pijano nevesto. Je blo tok dobr da še pridem :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divja Svinja hvala za kofe pa pijano nevesto. Je blo tok dobr da še pridem :worship: :naughty:

Zakwa se pa to men zahvaljuješ? A sem ti to kdaj dal al kaj?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodo, bodo padali, tati ... vkup bodo padali :)

ne kliči hudiča...bomo padali, samo na prizorišču MK Sairah :whistle: :winkiss: :winkiss:

Sej kokr ti rabš bo hit dost ustal :whistle:

ja, ja ................. :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da kuj razpucamo : dokler ne bom mela stempla na rit nism od nobenga :P bom kr lepo sama svoja O:-) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učjer sm bla na prizorišču, že ful folka... :lol1: ma so bl mal drgačni kojni... taživi :lol1: konske dirke... hehe...

na zboru se pa tk vidmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti kr verjamem... :grim MA jest bom kr z ALFO pršu, me je strah zaribanja motorja in kraje čelada :P :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v okviru motozbora je za vse tiste ko radi kaj v objektiv ujamete razpisan natečaj s fullll dobrimi nagradami.

post-10179-1212404796_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!