Skoči na vsebino

POMOČ NUJNO-MOTOR GRE SAM!!!!


lreba

Priporočene objave

DOBER DAN IMAM EN ZZEEELLOO VELIK PROBLEM. NA VPLINJAČU KAMOR PRIDE ZAJLA ZA GAS (IN FEDER ČE ODPREŠ). NEKAJ SEM RIHTAL IN VSE ZAJ.... ZDAJ KO VŽGEM MOTOR MI GRE KAR SAM NAPREJ. POMAGAJTE PROSSIIMMM :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER DAN IMAM EN ZZEEELLOO VELIK PROBLEM. NA VPLINJAČU KAMOR PRIDE ZAJLA ZA GAS (IN FEDER ČE ODPREŠ). NEKAJ SEM RIHTAL IN VSE ZAJ.... ZDAJ KO VŽGEM MOTOR MI GRE KAR SAM NAPREJ. POMAGAJTE PROSSIIMMM :unsure: :unsure:

Preglej ce se ti je zataknila zajla za gas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil ročno zatisnit :naughty:

Hec...Po mojem si zajlo za gas napel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER DAN IMAM EN ZZEEELLOO VELIK PROBLEM. NA VPLINJAČU KAMOR PRIDE ZAJLA ZA GAS (IN FEDER ČE ODPREŠ). NEKAJ SEM RIHTAL IN VSE ZAJ.... ZDAJ KO VŽGEM MOTOR MI GRE KAR SAM NAPREJ. POMAGAJTE PROSSIIMMM :unsure: :unsure:

Poglej odspodaj na batku gasa nisi pravilno zataknil zajlo,zmontiral brez vzmeti ali pa ti se je (bouden)to je zgornji del zajle kje zataknil(zlezel ven iz vodila). :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
DOBER DAN IMAM EN ZZEEELLOO VELIK PROBLEM. NA VPLINJAČU KAMOR PRIDE ZAJLA ZA GAS (IN FEDER ČE ODPREŠ). NEKAJ SEM RIHTAL IN VSE ZAJ.... ZDAJ KO VŽGEM MOTOR MI GRE KAR SAM NAPREJ. POMAGAJTE PROSSIIMMM :unsure: :unsure:

Še vedno tečeš za njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!