Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

ali kdo ve kje kupiti zadnji del race poliester za hondo cbr 600f l 2006 600fs in 600rr ne paše

Jaz sem enkrat na Ebayu kupil original rahlo obdrajsan za cca 45 EUR s poštnino vred. Mislim pa da poliestra za F-ko ne dela nihče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve kje dobit za ugodno ceno quick throttle ročko za Yamaho R6 07....?

Ne vem kok je zate ugodno. Kle maš 4 različne opcije hoda gas ročke za ceno 150 eur, plus poština 15 eur.

http://www.ebay.de/itm/AlphaTechnik-Kurzhub-Gasgriff-YAMAHA-YZF600-R6-RJ11-06-SILBER-/390309494799?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item5ae042400f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje dobit za ugodno ceno quick throttle ročko za Yamaho R6 07....?

Domino novo....100 ali 50 eur (sta dva različna modela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem kupil od onega amerikanca, ki dela en tak nastavek, mislim da je bil cca 20usd s postnino vred. Zmontiral in zgleda ok, v praksi bomo pa se vidl... Naslov je pa mislim tud v tej temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so resni, 45€ poštnine za tole iz Italije??

Lih par dni nazaj dobil set ročk za Yamaho iz Italije, poslano exspresno z GLSom ( 2-3 delovne dni) in je poštnina stala 15 eur. Če bi mi poslali navadno bi blo še ceneje. Pošlji jim mejl če ti lahko najdejo kakšno cenejšo alternativo za pošiljanje, pa si prišparaš za en tank (al pa dva) goriva, ker 45 je res mal huda iz Italije za tok majhno in lahko stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Predrag....

sem poslal ponudbo na tisti moj link....,ker mislim poslati paket kolegu ,ki živi na meji z Slo....pa mi bo posal iz Kobarida....tako da bo dokaj ugodno, če odštejem tisto njihovo oderuško poštnino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne rabiš, maš jurja, že tak moraš previdno gas odpirat, jaz pa pretežki, motor bolj bogi, te pa še gasa ne znam vredi navit, pa sem si mogo nekaj zmislit....

http://www.redracingparts.com/english/motorbikesmotorcycles/partsandaccessories/throttles/section/roadrace.php

LP Bajsi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

glede vzmetenja je nekako takole: če neseš mojstru nastavit je ravno tako, kot bi na servis peljal da ti nastavijo sedež v avtu.....pa je lahko človek enako velik kot ti, enako težak, pa mu lahko paše drugačna pozicija sedenja...tako da sam veš kaj ti najbolj paše...malo literature preberi, pa ogromno testiranj bo treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bobr, super motor!!

Gixxer power! :D

res je super :OK:

..slaba stran tega je edino da je 750ccm in vedno tekmuješ v open klasi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!