Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

motor se zelo lepo razstavi in sestavi neboš mel nobenga problema samo šraufe si pa mal označ vsaj v različne posodice si daj levi/desni bok maska... ti bo lažje jst sm se prvič mal lovil ker tega nism naredu :) če ti pa kej nebo šlo pa piš :)

Motor sem že sestavil, vijake sem pa dal v različne posodice tako da ni bilo prevelikih težav pri sestavlanju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem že sestavil, vijake sem pa dal v različne posodice tako da ni bilo prevelikih težav pri sestavlanju :OK:

še dvakrat tako naredi, pa boš na pamet vedel kam gre kateri vijak...jaz jih od celega motorja zmečem v eno posodico in vedno nazaj sestavim kot je bilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko ti kaj iz italije mal ceneje privlečeš? cilinder mislim, ker tale 16mm batek lih ne dela tko ko treba

No sej glih toj problem da ni tapravga filinga na bremzanju.Gledov na ebayu 19x20 komplet 200€ brembo seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filing je že filing, sam problem je ko si po 3, 4 krogih z ročko mezinec pa prstanec preščipneš, pa sem menjal že vse, čeljusti od 2008 cbr 1000, kovinske cevi, brembo cilinder od r1, sam kaj ko je 16mm pa ni nič bolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej glih toj problem da ni tapravga filinga na bremzanju.Gledov na ebayu 19x20 komplet 200€ brembo seveda

hmm...tista za 200 je bol zadnja od brembo...če želiš od brembo raje vzemi RCS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoce kdo od vas ki redno obiskujete dirkalisca uporablja temu podoben sistem za prevoz motorja? Me zanima ce se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...tista za 200 je bol zadnja od brembo...če želiš od brembo raje vzemi RCS

Maš prov če se že kupuje je bolš dat še tistih 80€ pa maš ornk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo par slikic suzuki skoraj zrihtan...čeprav ko bo časa manjka karbon tank+oklepi itd...za zdaj poliester

jHfKu.jpg

Nx76p.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa SPjka prav malo jebe :glare:

Pedebelo rit ma :smoke:

Ampak mislim, da počasi jo bomo zrihtal.

Malo sem pobrusil poliestre in komplet el. čreva sm prestavu na notranjo stran okvirja.

post-2720-0-97869000-1333955844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrag, zdej si prštiman na polno.............kdaj bo prva dirka ? :)

Ojla Crusty....če mi boš mentor pridem na štajerca se mi zdi fajn ponudba pa nisem nikoli bil.....sem poštelal vmetenje tako da ne pumpa več zadaj in lahko dam gas ...no dam kolikor znese hehe...60 konjev več je kar zanimiv preskok:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Crusty....če mi boš mentor pridem na štajerca se mi zdi fajn ponudba pa nisem nikoli bil.....sem poštelal vmetenje tako da ne pumpa več zadaj in lahko dam gas ...no dam kolikor znese hehe...60 konjev več je kar zanimiv preskok:))

Ma ti sam prid pa bova skup ma krozila za kej vec bos pa mogu kaksnega dirkaca dobit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti sam prid pa bova skup ma krozila za kej vec bos pa mogu kaksnega dirkaca dobit :D

ti si zame že dirkač in pol:))....ok obljubim prisotnost:)) da se vsaj upraviči naslov štajersko-primorski pokal ker primorcev še nisem srečal razen iz Gorice dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so naši pubeci napisali, da je štajersko primorski pokal, potem že je tak, enega bojo že našli, ki se bo deklariral za primorca... pa je kak je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nisem vedel kam bi postavil to vprašanje pa ga bom kar tukaj. Kje ste dobili razne nalepke in številke za na motor? Kakšna dobra in poceni stran ki se ukvarja s tem? Pa ne prosim prihajati z idejami naj si jih sam natisnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel kam bi postavil to vprašanje pa ga bom kar tukaj. Kje ste dobili razne nalepke in številke za na motor? Kakšna dobra in poceni stran ki se ukvarja s tem? Pa ne prosim prihajati z idejami naj si jih sam natisnem.

Vse je odvisno od proračuna ki ga maš. Lohka daš naredit dizajn k temule http://www.marking.si/ , vrhunsko narejeno, lohk pa razne nalepke in grafike kupiš na Ebayu, pa si sam skreiraš nek hud dizajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel kam bi postavil to vprašanje pa ga bom kar tukaj. Kje ste dobili razne nalepke in številke za na motor? Kakšna dobra in poceni stran ki se ukvarja s tem? Pa ne prosim prihajati z idejami naj si jih sam natisnem.

Povej točno kaj te zanima, lahk zrišem in izrežem :))...kontaktiraj me pa povej želje.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal. Kaj je tista stvar za vilco (zgleda kod manjši amortizer) http://www.google.si...29,r:3,s:0,i:68

Senzor za telemetrijo vzmetenja motorja, maš ga lahko na sprednjih vilicah in zadnjem amortizerju. Meri pa delovanje/gibanje/posedanje amortizacije na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se pri nas dalo za kak normalen denar kupit te številke/črke za pitboard, oz če jih kdo dela? Zadeva je iz nekega mehkega aluminija oz iz plastike.

post-20956-0-18066000-1335203877_thumb.jpg

Tukaj so sicer zelo ugodne, a kaj ko potem poštnina nanese več kot je vrednost teh ploščic.

Če ima pa kdo kaj rabljenega za prodajo- lahko tudi komplet s tablo, naj se mi pa tudi javi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se pri nas dalo za kak normalen denar kupit te številke/črke za pitboard, oz če jih kdo dela? Zadeva je iz nekega mehkega aluminija oz iz plastike.

post-20956-0-18066000-1335203877_thumb.jpg

Tukaj so sicer zelo ugodne, a kaj ko potem poštnina nanese več kot je vrednost teh ploščic.

Če ima pa kdo kaj rabljenega za prodajo- lahko tudi komplet s tablo, naj se mi pa tudi javi :)

Kontaktiraj me, bova naredila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<a  href=%7Boption%7Dhttp://shrani.si/t/3Z/d4/4letTOh7/540255378042834632711454.jpg' alt='540255378042834632711454.jpg'> Moja Honda cbr 600 09...

Predelave:hitri gas,ohlins fedre zobniki,zavorne cevi,poliestri,športne stopalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!