Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Razlog je ta, da so pri BMW šparali in S1000 nima plavajočih kolutov...

BMW pravi, da jima plavajoče kolute:

http://www.bmw-motorrad.de/de/de/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.de/de/de/bikes/sportbikes/s1000rr/s1000rr_data.html

Bremse vorne Doppelscheibenbremse, schwimmend gelagerte Bremsscheiben, 4-Kolben Festsattel, Durchmesser 320 mm, 5 mm dick

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavajoči ali ne..........za en k....so :jezen nisem edini s tem problemom, ni kaj dons je bil prvi test teh novih od Alpha racinga, in Brembo-carbon ploščice kaj podobnega jaz še nikol nisem probal, moped se vibracij dobesedno vkoplje v tla..........na začetku sm moral kr mal še gas dat da sem sploh prišel do ovinka hahahha! Noooro res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavajoči ali ne..........za en k....so :jezen nisem edini s tem problemom, ni kaj dons je bil prvi test teh novih od Alpha racinga, in Brembo-carbon ploščice kaj podobnega jaz še nikol nisem probal, moped se vibracij dobesedno vkoplje v tla..........na začetku sm moral kr mal še gas dat da sem sploh prišel do ovinka hahahha! Noooro res!

a si dal gor z04 od brembo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men na slikah ne zgleda, da so plavajoči...

Po čem pa se to vidi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men na slikah ne zgleda, da so plavajoči...

Zdaj mi pa povej za en SS motor v zadnjih letih , ki nima plavajožih diskov gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi pa povej za en SS motor v zadnjih letih , ki nima plavajožih diskov gor?

Zdaj mi pa povej za en SS motor v zadnjih letih , ki nima plavajožih diskov gor?

Še moja aprilia rs 125 je mela plavajoči disk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja aprilia rs 125 je mela plavajoči disk :P

tudi moja bivsa AF-1 125 letnik 1991. :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi pa povej za en SS motor v zadnjih letih , ki nima plavajožih diskov gor?

Ubistvu imajo SS (pa tudi ostali) motorji večinoma semi floating diske (polplavajoče), in ne plavajoče. Full floating diski so namenjeni dirkaški uporabi in so tudi zelo glasni, rožljajo, ker je luft na gumbih.

Veliko folka se zato tudi odloči za predelavo originalnih diskov iz polplavajočih v plavajoče na način, da ostranijo ene podložke pri tistih štiftih, ki držijo zunanji del diska.

Plavajoči disk zgleda tako: http://www.youtube.com/watch?v=paop45LJbJw

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi pa povej za en SS motor v zadnjih letih , ki nima plavajožih diskov gor?

Kaj pa vem...maš kakšno sliko zavor bmw s1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://images.psxextreme.com/wallpapers/ps3/bmw_s1000rr_1055.jpg

tule mi deluje kot da je premicni del kocentricen z vsakim vijakom. se pravi kot da ima vsak vijak s katerim je disk privijacen tisti milimeter zracnosti (v dolzino navoja - pravokotno na smer voznje), ki omogoca "plavanje" koluta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://images.psxext...1000rr_1055.jpg

tule mi deluje kot da je premicni del kocentricen z vsakim vijakom. se pravi kot da ima vsak vijak s katerim je disk privijacen tisti milimeter zracnosti (v dolzino navoja - pravokotno na smer voznje), ki omogoca "plavanje" koluta.

Tako je.

Je pač malo drugačna izvedba, kot smo je vajeni in jo BMW menda uporablja že leta.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne rabiš, maš jurja, že tak moraš previdno gas odpirat, jaz pa pretežki, motor bolj bogi, te pa še gasa ne znam vredi navit, pa sem si mogo nekaj zmislit....

http://www.redracing...on/roadrace.php

LP Bajsi

no sedaj pa prodajam quick throtle od domino brez ročk, preveč dela za spravit na mojega Suzukija (zajle prekratke, pa komande za luč, štarter, pa kill šalter bi moral nekam prestavit) Interesenti javite na PM

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če pa je kdo zadevo spravil gor, pa lahko pomagate s kakšnimi fotkami pa mogoče ne bo treba prodajat

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A se komu slučajno valja kak 'expansion port' konektor za Power Commander III USB viška?

832.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu slučajno valja kak 'expansion port' konektor za Power Commander III USB viška?

832.jpg

D.

Kaj točno rabiš? To na sliki je samo napajanje z baterijo da ga lahko programiraš ob ugasnjenem stroju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno rabiš? To na sliki je samo napajanje z baterijo da ga lahko programiraš ob ugasnjenem stroju.

Rabim konektor z najmanj dvema pinoma - takšnega, kot je na sliki bi pač predelal za svoje potrebe (DIY quick shifter), a ga žal nisem dobil zraven.

Če pa je možno kje kupit cel konektor z vsemi pini, pa tudi ne bi imel nič proti (Dynojet, kot kaže, tega ne prodaja ločeno).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to. Hja težka bo ja. Edino če ima kdo viška ta konektor za priklop baterije. Ali pa če kje najdeš na ebayu samo ta baterijski konektor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

zanima me kateri merilnik obratov bi pasal na HONDO CBR 600RR 07

motor ima elektriko HRC točno kaj ima od HRC pa žal ne vem!

nekje sem zasledil da se da merilnik HRC dokupit cca 1000€ :mellow:

potreboval bi neki nadomestek originalnega ali pa ORG važno

da bo vse kazalo kot mora če kdo kaj ve na napiše!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!