Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Drugo leto bom vozil Dunlop D211 GP Racer slick sprednja soft zadnja endurance na Grobniku. Ker pa nimam grelcev me zanima, koliko krogov je potrebnih, približno, da pride guma na delovno temperaturo?

Sploh ga ne seri brez grelcev s temi gumami... Do drugega leta imaš dovolj časa, da jih nabaviš.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ga ne seri brez grelcev s temi gumami... Do drugega leta imaš dovolj časa, da jih nabaviš.

D.

Danci, niso to GP gume, GP Racer so. Sem vozil GP Racer s profilom, pa je kar šlo. 2 kroga sem pazil, potem pa je delalo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj si povedal koliko krogov rabiš, kaj sprašuješ :)

Ja ne vem, če se tudi ta guma enako obnaša, zato sem vprašal, če ima kdo izkušnje z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, če se tudi ta guma enako obnaša, zato sem vprašal, če ima kdo izkušnje z njo...

slick in tista s profilom so enake gume, samo ena ima profil druga pač ne, zmes je ista, tako da bo tudi tam 2 kroga ok.....pa mislim da bi ti kak kolega v zameno za pivo z veseljem posodil grelce za tisti dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slick in tista s profilom so enake gume, samo ena ima profil druga pač ne, zmes je ista, tako da bo tudi tam 2 kroga ok.....pa mislim da bi ti kak kolega v zameno za pivo z veseljem posodil grelce za tisti dan

O hvala za odgovor. Bom pa pri prijateljih tudi povprašal, če mi kdo posodi grelce za tisti dan, pa da vidim kako bo delalo z grelci. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim poliestre za R6 06-07...ima kdo kaj?

.....še dobr se ni ohladu k si ga dam prpelou, so že investicije :D......2013 boš pa napadu na :hooray:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu valja kje po garaži kakšen komplet ali slip on izpuh za Gsxr 1000 K5 K6?

Najraje bi vidu kakšnega Akrapoviča al pa Yoshimuro, seveda :P

Če ne, pa napadem Ebay :grim

Bizi je prestopu u jurja, zdej je pa konc z kazanjem linij zdej sva na isti bojni črti :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi je prestopu u jurja, zdej je pa konc z kazanjem linij zdej sva na isti bojni črti :D :D :D

Ti kr jebi Crusty, edino kjer sva lohka na isti liniji je u bifeju pr Dedatu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr jebi Crusty, edino kjer sva lohka na isti liniji je u bifeju pr Dedatu :lol:

hahaha za šankom lahko sledim le kakšen krog ali dva......pol sm že zaostankar :D......na pisti je treba pa vsakogar spoštovat ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En sovaščan kupuje motor za na pisto,ampak ima 17 let in nima izpita. Zdaj to da ga na grobniku ne rabi vem,kako pa je že glede prevoza čez mejo,če motor ni registriran in glede to,da je fant še mladoleten itd...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En sovaščan kupuje motor za na pisto,ampak ima 17 let in nima izpita. Zdaj to da ga na grobniku ne rabi vem,kako pa je že glede prevoza čez mejo,če motor ni registriran in glede to,da je fant še mladoleten itd...?

Ja itak ga bo verjetno peljal dol nekdo polnoleten, verjetno v kombiju al pa z avtom pa prikolico. Za neregistriran motor bo pa potreben ata karnet postopek na meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj dol se bo peljal prve fure z nemi z prikolico. Samo jaz osebno imam vsa leta motor registriran tako,da na meji me samo vprašajo,če ima motor targo. Kaj potem na meji bo on samo z starši porihtu kar more in to je to,ali bodo mogli vedno z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj počaka na 1.7.2013, pa nebo problem čez mejo :)

haha...1.7.2013 kje pa :grrr fant se je toliko zagnal,da bi še za božiče voziu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahka pomagal pa mi svetoval ker silikon (lepilo), da uporabim za karbonsko zaščito deklcev? Sm jih mislil prvo našraufat gor ampak je ideja odpadla, ker na strani kjer je olje za menjalnik, res ne bi rad dol jemal vijakov, ker bi to pomenilo, ko bi jih našraufal nazaj, da ne bi več dobr dihtal, ker zategnt preveč pa spet ne smem, ker lahko zdrobim karbonski pokrov (ali pač?).

Aja pa a je mel kdo problem pri odstranitvi, da mu je barvo dol potegnlo, ker je silikon preveč prijel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahka pomagal pa mi svetoval ker silikon (lepilo), da uporabim za karbonsko zaščito deklcev? Sm jih mislil prvo našraufat gor ampak je ideja odpadla, ker na strani kjer je olje za menjalnik, res ne bi rad dol jemal vijakov, ker bi to pomenilo, ko bi jih našraufal nazaj, da ne bi več dobr dihtal, ker zategnt preveč pa spet ne smem, ker lahko zdrobim karbonski pokrov (ali pač?).

Aja pa a je mel kdo problem pri odstranitvi, da mu je barvo dol potegnlo, ker je silikon preveč prijel?

Če mene vprašaš, bi kupil prvi 600stopinjski silikon, ki bi ga našel v merkurju. V mislih imam tistega za tesnit glave motorjev. Če je pokrov deklca iz notranje strani dobro narejen in se na deklce tesno prilega, potem bo tisti silikon povsem dovolj. Predhodno še notranjost pokrova pobrusi z grobim šmirkovim papirjem in očisti z alkoholom.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahka pomagal pa mi svetoval ker silikon (lepilo), da uporabim za karbonsko zaščito deklcev? Sm jih mislil prvo našraufat gor ampak je ideja odpadla, ker na strani kjer je olje za menjalnik, res ne bi rad dol jemal vijakov, ker bi to pomenilo, ko bi jih našraufal nazaj, da ne bi več dobr dihtal, ker zategnt preveč pa spet ne smem, ker lahko zdrobim karbonski pokrov (ali pač?).

Aja pa a je mel kdo problem pri odstranitvi, da mu je barvo dol potegnlo, ker je silikon preveč prijel?

jz vedno uporabim črn tesnilc,ki je namenjen tesnenju.lohk tud pogledam kater je,če želiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!