Skoči na vsebino

zajebancije


Priporočene objave

Naj kar začnem..

Sm klicu po salomonovem oglasniku za frenda, ki se ne upa......30 punc, odgovorila je samo ena. Rečem, si za diskretno srečanje na pijači. Pravi, da pijača ni diskretno srečanje, da ona to dela samo v stanovanju, pa po 65eur na 30 minut. ...........

Svašta majka rodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej mene so zadnjič 15X vprašali če kadim travo ma je blo težko dokazat problem je v tem da sem 2uri nakladal- beri vrtel gobec pa so vsi misli da sem zadet.

Sicer pa mi je v Besnici NEKDO neki podtaknil v hrano oz. pijačo, ker TAKIH flashov jest v življenju še nisem videl........Če to opišem boste mislili da sem res nekje z Neptuna pršu............. :xx: .......................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej mene so zadnjič 15X vprašali če kadim travo ma je blo težko dokazat problem je v tem da sem 2uri nakladal- beri vrtel gobec pa so vsi misli da sem zadet.

Sicer pa mi je v Besnici NEKDO neki podtaknil v hrano oz. pijačo, ker TAKIH flashov jest v življenju še nisem videl........Če to opišem boste mislili da sem res nekje z Neptuna pršu............. :xx: .......................

...nekdo nekaj "podtaknil"... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma šta ti je tu očigledno :? Barem ovo, što sam ja napisao ? Mislim da resnica kod mene pali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej mene so zadnjič 15X vprašali če kadim travo ma je blo težko dokazat problem je v tem da sem 2uri nakladal- beri vrtel gobec pa so vsi misli da sem zadet.

Sicer pa mi je v Besnici NEKDO neki podtaknil v hrano oz. pijačo, ker TAKIH flashov jest v življenju še nisem videl........Če to opišem boste mislili da sem res nekje z Neptuna pršu............. :xx: .......................

:lol1: a je kj iz drevesa padl v tvojo hrano hehe kšna vevrca xD hihi mybi si pa šrumse jedu xD :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dim iz Honde mu je naškodu :D Pijan si bil prowler pomoje :D Pa čist nč druga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bi povedal kdo je to naredil v bistvu sta bla dva....to smo meli take pogovore kokr jih nimajo stare babe ob sprijenem kofetu :whistle:

Moja sestra enkrat v Puli: Šta boste vi popila, gospodiče ? Gosti sok ? Jagode ili marelice ?? -----> LIMONA !!!! :fredy:

Moja soseda enkrat: pravm jest: ''nabavu sm sintesyzler''- ona pa kej ? sint-a-sazar ??? :grim :SS

Pole sm mu gorsko kolo pisal je gor mountain flyer.------ona pa kaj to piše- mountain fluss ???

Za motor pa sm ji itak reku da je agusta- prav a to samo zato k se jih avgusta kupuje :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na mobitelu en zvočni posnetek od enga modela, ki komentira policijo:

''Če bi jest vedu de so za mano bi spizdu jim'' ''A kaj kurbo mater ko to samo viiiš naredi to res veš'' ''Darkota so dvakrat ustavl, obadvakrat ob ispit'' ''Od škrapca je šu, pa mrtu veš ka se prav''

Pa ga enkrat v gostilni vprašam a je kej novga ? Prav je, ''dva policijska atomobila, z LUČMI''

Enkrat sm bil pa brez čikov sm mal prosu za mizo enga kolega....Prav kupi si jih, je prišlo tok daleč, jest sm prosu, on mene napizdeval...Pol se pa ta model oglasi k sploh ne kadi: ''Bokel, dej mijeeeeeen en cigaret''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedimo na ridah......

Pride en z avtom: ej men se pa čist nč ne da dns

Prav drugi: men tud ne

Pravim jaz: men tud v bistvu ne

Prav edn: ja sej men se tud res nč ne da

Pa pravim jest: a vam lahku nekej povijem? Čist iskreno: nism zmatran, ampak se mi SPLOH nč ne da :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedimo na ridah......

Pride en z avtom: ej men se pa čist nč ne da dns

Prav drugi: men tud ne

Pravim jaz: men tud v bistvu ne

Prav edn: ja sej men se tud res nč ne da

Pa pravim jest: a vam lahku nekej povijem? Čist iskreno: nism zmatran, ampak se mi SPLOH nč ne da :lol1: :lol1:

ka ........ti maš lojtro???? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
TA komad pa je res z vsemi drogami napisan- sm gledu dokumentarc Popravljeno . Popravil prowler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!