Skoči na vsebino

Suzuki Swift


alentepes

Priporočene objave

Ej folk povejte mi, a se splaca kakorkoli spimpat Suzuki Swift 2000 letnik GLS?

pa kje bi lahk kaj za njega dobil.... ? tnx za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Je tema bolj za avtomobilizem.com, vendar bom kar tukaj vprašal ker sem že registriran.

Sem s swiftom prletel v en zid.Ni blo hudo, samo blatnik zvit in odbijač podrsan, mam pa feltne ki so precej čez dovoljeno mero in so zato precej bol ispod blatnikov in zgleda da je kolo prestalo največji šok.

Na videz je vse ok in ne deluje nič zvito, tudi ko sem podru dol par reči deluje vse kot bi moglo, ampak ko vozim ima volan luft in ko malo zavijem kar zavije, v drugo smer pa težje zavija.Sem prehiteval šleper in me je kr nosilo sem pa tja kot da bi bil pjan...

Ve kdo kaj bi lahko bilo?Roka al končniki?Kašn drog od volana?

Hvala za odgovore.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje pelji do mehanika, da ne boš šel pod kak kamjon ne mimo...

Sem že razmišlal, tudi verjetno bom ker ni za na cesto, samo zj je taka sezona da je vse motor in vse za motor, tko da če hočeš si prvoščit še kak dan morja je treba nekje pač malo pošparat, zato sem tudi vprašal, da bi si lahko sam poiskal del in ga zamenjal, pa da bi samo na optiko peljal, ker če ga dam komu pregledat je tkoj še 50-100€ da se mi vrže spodi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že razmišlal, tudi verjetno bom ker ni za na cesto, samo zj je taka sezona da je vse motor in vse za motor, tko da če hočeš si prvoščit še kak dan morja je treba nekje pač malo pošparat, zato sem tudi vprašal, da bi si lahko sam poiskal del in ga zamenjal, pa da bi samo na optiko peljal, ker če ga dam komu pregledat je tkoj še 50-100€ da se mi vrže spodi :)

mogoče je šla letev :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!