Skoči na vsebino

Juhuhu, šola je tu!


Tetsuya

Priporočene objave

ko že ravno o izpitih govorite jest rabim tut enga prostovljca da bi mi naredu tehnološke sisteme..... :wink:  :shock:  :D  :D  

dam za tri gajbe pira ... :wink:  

dr.looney :twisted:

a to na kranjski organizaciji ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi bil res že cajt, da se zvlečem ke do CTK-ja in skupej sklamfam tisto literaturo za diplomo, ma volje pa ni in ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa tud nekaj razmišljam da bi šla po 5letih spet mal pogledat za šolske klopi.Zdej sem se že mal zresnila,pa bi mi mogoče še kaj uspelo nardit.Ko si bom sama plačvala vsaj špricala ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se tega ne bojim vsi? :?:  :!:  :?:  :?  

Alla

Verjetno, vendar je strah zaman. Tudi kot odrasel lahko izvajaš kakovostne kozlarije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to na kranjski organizaciji ?????

ja prav na tej.... :oops: :wink:

dr.looney :twisted:

z lahkoto ga nardiš :lol: :lol: :lol:

Meni je dal VUK devet ker nisem hotel odgovarjati za deset :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je šola res tu, se pozna v skuteraški sekciji. Celo poletje so virtualno menjali valjčke, auspuhe, testirali gume, polagali ovinke in šibali po števcu 120 km/h, sedaj pa tam vlada bolj zatišje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi morajo biti kdaj pa kdaj prisotni, da vidijo, da je življenje hec, ne pa eno samo canakrjansko trpljenje.

In da ko gredo med "odrasle", to še ni kar konec in smrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je šola res tu, se pozna v skuteraški sekciji. Celo poletje so virtualno menjali valjčke, auspuhe, testirali gume, polagali ovinke in šibali po števcu 120 km/h, sedaj pa tam vlada bolj zatišje. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že dogovarjate o izpitih, kdo gre meni delat OSNOVE VERJETNOSTNEGA RAČUNA IN STATISTIKO delat. 1 izpit, da ne bo pomote.

10 platojev pira... :P . 5 za tistega ki naredi, 5 pa zame :wink:

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi morajo biti kdaj pa kdaj prisotni, da vidijo, da je življenje hec, ne pa eno samo canakrjansko trpljenje.

Ja, ja... Koliko pa imaš stare otroke? Eno je hec, drugo pa je kozlarija. Otroci so odlični psihologi, boljši kot tisti odrasli z diplomo. Takoj vse obrnejo sebi v prid. Vsaj moji, morda so tvoji drugačni. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22,16,14

Jaz hec in kozlarijo štejem kot eno in isto, ker tudi ljudi, ki so mi všeč imenujem za kozleke.

Če pa pojmujemo kozlarijo s pravim pojmom velikanske napake, potem pa jo je res bolje skriti pred psihologi v malem, zgoščenem, pakiranju. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!