Skoči na vsebino

Vratit če se rode


GRUNF

Priporočene objave

Trenutno najbolj vroča serija v Srbiji. Prikazuje precej realno trenutno življenje v povojni Srbiji, katero je polno sive ekonomije, malega kriminala na buvlji pijaci, šverca, sodobnih tajkunov, idealiziranega življenja v tujini in na vasi, ljubezni, črnega humorja......Glavni junaki: Švaba, Ekser, Dule Krtula (alias Dule pacov), Ajnštajn, Pikac-narkoman, Miki, Ludi Raka, Milenko, Jadranka......Še igralska zasedba: Nikola Đuričko, Dragan Bjelogrlič, Srđan Todorović, Mira Furlan, Mirjana Karanović, Boris Komnenić, Branimir Brstina, Goran Radaković. Mira Banjac.Glasba: Saša Lošič......Delov je 25, vsak je na Yotube-u razdeljen v 5 delov po med 8-9 minut (npr. 1 epizoda (1,2,3,4,5,), 2.epizoda (1,2,3,4,5)-filme daje član ladnopivce).......Ajd, da čujem še vaše komentarje..........Za pokušino:

http://www.youtube.com/watch?v=OEPCbaQyMy0...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=PkT-Yyh8PIc...feature=related

pesem od Bajage: Bežiš od mene ljubavi

Bajaga in Loša (Vratit če se rode): A ti se nečeš vratiti

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sky Wikler in Šaban Bajramović:Lova

iz iste serije

Svatko ima svoju Marinu:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralci :) :

Cast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo z download-at te "štorklje k se bodo vrnle" ?

YouTube ima prekratke posnetke :whistle: .

Druagače pa zakon :OK: , pa thx za linke :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo z download-at te "štorklje k se bodo vrnle" ?

YouTube ima prekratke posnetke :whistle: .

Druagače pa zakon :OK: , pa thx za linke :lol1: .

mojblink.com

1 do 20

Že vlečem dol! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojblink.com

1 do 20

Že vlečem dol! :D

THX, sm opazil, da so mi račun izbrisal :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene najboljši monolog Duleta Krtule zvanog Dule Pacov:

" Jebem li ti kevu u dupe tu tvoju manijačku.....Pička ti materina.....Kako to voziš idiote jedan......Mamu ti vidim......Vidi, izpišo se po novom odelu.......Vidi, izlaze iz kola......Jaooooo lepoteeeee...Aki vadi bre sportske rekvizite......Šta je bre pederi.......Sad će te naučiti, kako se vozi slomljenim kolenima....." :kva2: :lol1: :OK: Da crkneš od smeha, kake face.......... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Evo še malo glavnih junakov:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Začel gledat. Carsko!

Do zdaj si verjetno že pogledal.....in komentarji?? :naughty: Me zanima, kdaj se bo kdo zrajtal pri nas in začel predvajat to serijo.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj si verjetno že pogledal.....in komentarji?? :naughty: Me zanima, kdaj se bo kdo zrajtal pri nas in začel predvajat to serijo.... :closedeyes:

Srpske filme na sploh !! Dost je odličnih pa ih vidiš sam na levih Tv postajah al pa prek torrentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam zadevo spečeno na dveh DVD-jih.....drugače bi pa bilo kljub temu fajn pogledat celotno zadevo tudi ostalim, ki tega nimajo.....Pač ena posrečena serija, ki je že dolgo ni bilo posnete.....Par dialogov je postalo kultnih....(kot npr. nekateri iz Maratoncev, Ko to tamo peva, Mi nismo anđeli ipd....) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

aki, aki, zajiša... ful dobra nadeljevanka polna smeha, jst sm že gledu nadaljevanje, gre za film iz dveh delov, naslov je RODE U MAGLI,

priporočam ogled, tuki se izve ubistvu kako se zaključijo zgodbice junakv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nije Zajiša, nego je Zaviša.......telohranitelj. Najboljša s Zavišo je ko ta testira heroin http://www.youtube.com/watch?v=ImgAPipoIRI...feature=related "Napravi čistaka za našeg farmaceuta......jojmene, solze mi tečejo....."

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!