Skoči na vsebino

Scooter 125ccm


juree

Priporočene objave

Zdravo.

Kolegica me je prosila, ce ji pomagam zbrati enga skutrja 125 ccm. Situacija je taka, da jez nikoli nisem nič gledal okoli skuterjev, ker nameravam sam kupiti cestaka.

Situacija je taka, namreč ona ni velikrat vozila 50 oz. niti nima izpita za to ampak bo sedaj delala za 125 in misli kar 125 kupit. Prašal sem jo če je 100% za skutrja je rekla, da nič druzga razen skuterja...se prav ostanemo pri skuterju. Zdej, vrjetno nima nevem kakšnih namenov predelovati motor. Zato pač če lahko pomagati izbrati motor za punco staro 16 let.

Pravi da je nekaj gledala Aprilio leonardo, pa ji nisem nič rekel sem bil raje tiho da nebi nekaj brezveze pametoval. Po moje, bi mogoče prišla prav kakšna runnerca 125?

Prosim malo svetujte.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Kolegica me je prosila, ce ji pomagam zbrati enga skutrja 125 ccm. Situacija je taka, da jez nikoli nisem nič gledal okoli skuterjev, ker nameravam sam kupiti cestaka.

Situacija je taka, namreč ona ni velikrat vozila 50 oz. niti nima izpita za to ampak bo sedaj delala za 125 in misli kar 125 kupit. Prašal sem jo če je 100% za skutrja je rekla, da nič druzga razen skuterja...se prav ostanemo pri skuterju. Zdej, vrjetno nima nevem kakšnih namenov predelovati motor. Zato pač če lahko pomagati izbrati motor za punco staro 16 let.

Pravi da je nekaj gledala Aprilio leonardo, pa ji nisem nič rekel sem bil raje tiho da nebi nekaj brezveze pametoval. Po moje, bi mogoče prišla prav kakšna runnerca 125?

Prosim malo svetujte.

Hvala

Glede nato da gleda Leonarda predvidevam da kupuje rabljeno :hmm: . Leonardo je dobra izbira. Drugače pa bi za "punce" prišel v poštev še kakšen Teo'S od yamahe, za mene osebno pa punce najbolj pašejo na Vespe :whistle:

vespa2705.jpg

Sam sem imel na začetku Yamaho majesty 180 (dobiš tudi 125) po moje tudi primeren skuter. Nezahteven, prijeten za vozit, pod sedežem pa dovolj prostora za kakšen modni dodatek brez katerega punce ne morejo. Če ji bo všeč je pa drugo vprašanje.

Skratka moj glas gre Vespi O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če je njen okus za skuterje kakorkoli podoben tistemu moje, potem je Runner 125 dobra izbira. Sam bi sicer tudi svetoval Vespico a moji, recimo, ni všeč pa Leonardo tudi ne, ji je pa Runner. Go figure :whistle:

070605001.1.jpg

Sam... lep pa je. Me malce na mojega spominja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam Runnerja 125-ko 4T sedaj že 3 leta, 9000km in lahko rečem, da je motor odličen.

Majhna poraba, z rezervoarjem naredim okoli 350km (pa nikoli ne šparam), končna po števcu 115kmh, pospeški so zadovoljivi

in najpomembneje, nikoli ni bilo nobenih težav, samo redni servisi. :worship:

Nov se mi pa zlo dopade, pa še cena je za moje pojme ugodna.

Srečno pri nakupu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Mislim, da zdaj težko še kje kupiš noveg 125ccm 2T skuterja.

Kašen skuter kupiti je odvisno tudi koliko denarja misli dat za skuter. Če si želi športni skuter, gre moj glas Runnerci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za mene osebno pa punce najbolj pašejo na Vespe :whistle:

verjetno si mislil za štedilnik, pa nič hudega, vsak se kdaj zmoti :whistle:

verjetno jih bom slišu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja se že pizdi, da nisem dal taprave Runnerce gor, ni prave barve in nisem dal gor Malaguti Phantom MAX 125 :rolleyes:

Za Vespo pa pravi, da je za stare ate... glede komentarja na štedilnik pa raje nebi :evilgrin:

Runner%20SP%2050.jpgVGP-RUNNER200_z_465x354_1.jpg

skuter.jpgmain_Malaguti-Phantom-Max-125.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Zdravo.

Kolegica me je prosila, ce ji pomagam zbrati enga skutrja 125 ccm. Situacija je taka, da jez nikoli nisem nič gledal okoli skuterjev, ker nameravam sam kupiti cestaka.

Situacija je taka, namreč ona ni velikrat vozila 50 oz. niti nima izpita za to ampak bo sedaj delala za 125 in misli kar 125 kupit. Prašal sem jo če je 100% za skutrja je rekla, da nič druzga razen skuterja...se prav ostanemo pri skuterju. Zdej, vrjetno nima nevem kakšnih namenov predelovati motor. Zato pač če lahko pomagati izbrati motor za punco staro 16 let.

Pravi da je nekaj gledala Aprilio leonardo, pa ji nisem nič rekel sem bil raje tiho da nebi nekaj brezveze pametoval. Po moje, bi mogoče prišla prav kakšna runnerca 125?

Prosim malo svetujte.

Hvala

ojla

sem vidu pri Peugeotu novega Sum Up 125, ki je glih tak kot Speedfight. tak športen look ima pa cena nekej malga čez 2000EUr sam vprašanje kdaj bo v Sloveniji!!!!

Se je pa za pozanimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Če se že kupuje Runnerca 125, se da tistih 120€ več in se kupi 200ccm. Cena 125-tke je 3.280 €, 200-tke pa 3.399 €

To itak, sam nima vsak izpita za 200ccm pa nad 11kW. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!