Skoči na vsebino

iskanje MP3, FTP serverji...


Priporočene objave

A ima kdo mogoče kakšen dober naslov za kakšen MP3 snet? Ali pa naslov kakšnega ftp serverja (seveda z geslom vred)? Ali pa mogoče svoj lasten ftp server in dober izbor muske? :P

Ko to iščem po webu me drži da bi kišto ob tla vrgu. Prideš na site, klikneš link, pa te vrže na čist drug site, pa spet klikneš link, pa te spet vrže... za popizdet no! :x

Se zahvaljujem za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za firewallom ne pomaga nič, ker imaš odprte samo porte za HTML, SMTP, FTP, SHTML ostalo je verjetno zaprto. :lol:

Pomaga pa to, da stopiš do tvojega administratorja in zahtevaš, da ti te porte odpre. :twisted: drugače pa :2gunfire: !!!! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Kazaa in podobni izmenjevalniki mi žal ne potegnejo, ker imam firewall... razen če kdo ve kako se ga da sfintirat (kakšen proxy?).

Firewalla nimas ti, ampak ga ima tvoj/vas sistemec. In on verjetno ze ve zakaj ga ima :D :D :twisted:

Glede downloadov ... www.edonkey2000.com in www.kazaa.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bi rad vidu nekoga da mi prjoka da nej firewall odprem za edonkey & co. Boš težko najdu sistemca ki bi se s tem strinjal. P2P je sigurno en večjih spyware-ov trenutno. (Prvi je verjetno še vedno MICROSOFT :D :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Kateri program je trenutno aktualen (delujoč) za "pridobivanje" mp3-jev?

Imel sem DC++ pa zadeva mi ne deluje več :hmm:

torrenti, pol pa ena stran ala demonoid.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limewire :worship:

limewire je glup :D

mula ga rula :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limewire :worship:

beda... 375 virusu sm dobu z njim

limewire je glup :D

mula ga rula :evilgrin:

amula pa še bolj.

Limewire PRO :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

isto kot limewire beri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na razširjenost P2P programov, so razni FTP serverji in podobno propadli, da hitro odkrit in zapret. Razen, če ti bo kdo dal kak privat FTP mp3ji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viruse si dobil ker si vleko datoteke manjše od 3mb ki že same po sebi kažejo da so virusi, jaz ga redno uporabjam za posamezne mp3je in še nisem nič dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!