Skoči na vsebino

Sprint RAPTOR 125


kajza

Priporočene objave

Ta motor pooblaščeni trgovci po sloveniji porodajajo že en mesec,čeprav nima homologacije (in še je nebo imel kakih 14 dni)pa me zanima,če lahko motorno vozilo sploh dajo v oglas in porodajajo brez homologacije in papirjev.Vsi katere sem pa poklical pravijo da se to zrihta v par urah,ko pa pridejš tja pa pokličejo uvoznika ta seveda nima homologacije.morebit zaradi kitajskega sranja...blah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor pooblaščeni trgovci po sloveniji porodajajo že en mesec,čeprav nima homologacije (in še je nebo imel kakih 14 dni)pa me zanima,če lahko motorno vozilo sploh dajo v oglas in porodajajo brez homologacije in papirjev.Vsi katere sem pa poklical pravijo da se to zrihta v par urah,ko pa pridejš tja pa pokličejo uvoznika ta seveda nima homologacije.morebit zaradi kitajskega sranja...blah

maš kšno slikco od te zveri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

itak da je sranje za 1990 eu

samo priznajte da je lepi :naughty:

Popravljeno . Popravil kajza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja loh de je tebi lep...:whistle: Meni osebno ni, je pa itak spet kitajska roba ki kar čaka na naivneže....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je sranje za 1990 eu

samo priznajte da je lepi :naughty:

Gnoj mi je lepiši od čoperjev;

ampak vsak ima svoj okus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pač čist drug stil... k ga je v evrop skos mn.... v amerik se pa e kr vredu držijo teli kupi železja ;)

pr ns je pa plastika moderna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je sranje za 1990 eu

samo priznajte da je lepi :naughty:

to si še žaljivke drek pumpa ne zasluž :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so pri teh kitajcih povsod vilce sumljive.... tok so tenke da je cloveka kr mal strah... sploh tlele k so se dalse pa pod kotom. ce to eno grbino zadanes se samo zvije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav pametni ste z polno denarja

popravek:

pametni ker nimamo preveč denarja da bi ene pocen jajce gledal, pa pol čakal kua use bo treba menat...pa to kar je Jerry_exc zgoraj reku mene tud skrbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lemme rephrase that....

mors bit bogat da tole kupis...

ja, da se ti jebe kaj kupiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!