Skoči na vsebino

Piaggio NRG


alesek86

Priporočene objave

Zdravo!

Zanima me pri tem skuterju in leovinci izpuh, zakaj, ko na začetku dam gas, rabi neki cajta, preden sploh potegne?A je to zarad valjčkov, ki so bli v kompletu z izpuhom? Pa ko se pelem in zabremzam, pa potem hočem spet pelat (to je pri hitrosti 30,40 km/h), motor zamori in spet rabi nekaj časa, da spet potegne. Zakaj to? Upam, da lahko kdo pove, če ma izkušnje. Če pa nism bil dovolj jasen glede primera, pa lahko še vprašate.

Hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar si dobil zraven izpuha moraš dati na motor, da dobro deluje...torej valjčke ki si jih dobil moraš dat not in fedrčke za sklopko (če jih nisi dobil bodo originalni dobri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal oboje od izpuha not, ampak se zdi, kot da sklopka ne spusti takoj...ker motor ne spelje takoj, ko daš gas. prvo pride do 8k obratov in traja kako sekund, preden spelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal oboje od izpuha not, ampak se zdi, kot da sklopka ne spusti takoj...ker motor ne spelje takoj, ko daš gas. prvo pride do 8k obratov in traja kako sekund, preden spelje...

ja sej rto je pravilno, ker športni izpuhi dodajo moč in ne navora, moč pa pride šele pri visokih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšna je kej hitrost pr tem motorju? Kr mam js doma še stalkerja, in ima stalker višjo hitrost pa sem dal samo blokade ven. Stalker mi gre po števcu okol 85, NRG pa ne doseže 80. Tud po občutku je dosti počasnejši kot stalker.

Ma pa NRG zdej gor gianellija. Kaj se da kej naredit, da bi blo približno tko kot stalker?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Zanima me, kakšna je kej hitrost pr tem motorju? Kr mam js doma še stalkerja, in ima stalker višjo hitrost pa sem dal samo blokade ven. Stalker mi gre po števcu okol 85, NRG pa ne doseže 80. Tud po občutku je dosti počasnejši kot stalker.

Ma pa NRG zdej gor gianellija. Kaj se da kej naredit, da bi blo približno tko kot stalker?

Lp

fak...kako ti gre lahko stalker boljse kot NRG? ;D

poglej tisti ventilček ki regulira kolko zraka naj vlece motor vase... zapri ga do konca pol ga pa odpri za krog in pol. Pelji en krog da vidis. Pol ga zapri za pol kroga pa spet probaj...pol ga pa odpri za 1 krog in spet probaj.... naceloma je pravilno krog in pol...pol pa probas pol kroga odpret al zapret da vidis kdaj ti boljse vlece.. moj nrg gre po stevcu okoli 110-115... pa sm samo variator pa auspuh menjal...no ja..sklopko tudi

si pomislu na to da imas u kurcu karburator? da ne dovaja dovolj goriva motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
fak...kako ti gre lahko stalker boljse kot NRG? ;D

poglej tisti ventilček ki regulira kolko zraka naj vlece motor vase... zapri ga do konca pol ga pa odpri za krog in pol. Pelji en krog da vidis. Pol ga zapri za pol kroga pa spet probaj...pol ga pa odpri za 1 krog in spet probaj.... naceloma je pravilno krog in pol...pol pa probas pol kroga odpret al zapret da vidis kdaj ti boljse vlece.. moj nrg gre po stevcu okoli 110-115... pa sm samo variator pa auspuh menjal...no ja..sklopko tudi

si pomislu na to da imas u kurcu karburator? da ne dovaja dovolj goriva motorju?

Kak ti gre lahk skuter tolk po števcu? Zdej mam NRGja z gianellijem pa u hrib sploh ne gre, kr zgubi obrate...kaj bi lahk to blo?kej veš?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

valčke daj okoli 5.5-6g rumene malossi fedrce pa belo povratno, če pa bi rad da to res nekam leti pa kupi malossi multivar 2000. To je to brez nekih posegov v mašino realno bo letelo 80 po števcu pa pač kolko bo lagalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kako se pri temu mopedu pride do akumulatorja ali drugače, če se da dvignit sedež al ga moraš odšraufat. Je od šefa pa nebi rad kaj polomil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!