Skoči na vsebino

eFBeeM III


Einherjar

Priporočene objave

Kle je sonce in svetloba... :) Kar gre z roko v roki :)

No kdor se javlja na maile obcasno dobiva se vabila z zemljevidom (UMTS modem rulzORZ)

Prekleto. Daj sporoči najinemu frendu dol, da naj termostat da na malo manj.

O, vidim, da si UMTS fixxORZ. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, zapiši si 100x v zvezek:

NE SMEM SODIT VSEH PO SEBI

Bo 71x v redu, ker mi je zmanjkalo tinte. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, je blo fajn!!! Vreme, pijača, muzka in še najbol družba! Kot je nekdo rekel: "As a family reunion!" Dobr ste to izpeljal!!!

...

in odpujsala sta domov...

post-13434-1214143561_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob okupirani cerkvi je bil božanski razgled. Prostora se ni dalo obhoditi v treh urah (ne zaradi velikosti, ampak zaradi tolikih prijateljev in kolegov, s katerimi že dolgo nismo). Cene so bile močno subvencionirane ali pa res ne znam več računat. Žal sva s SuzyQ kljub drugačnim načrtom morala v LJ, kljub temu pa se zahvaljujem za vabilo na še eno prelepo lokacijo (turizem v Beli krajini bo res prosperiral).

Še en pozdrav vsem, s katerimi nisem mogel spiti pira ali več pirov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale. Odlična ideja. Super lokacija. Bajkerske cene. Taprav ljudje. :worship:

Kot bi se vrnil kakšnih 10 - 15 let nazaj.

Žal smo spili le nekaj pirov in z zahajajočim soncem šli dalje ( šminkerji pač :P ) ... No, če bi me moja še kam samga kdaj pustila, bi bilo malce drugače :evilgrin: Je pa najbrž naš precednik bolj uživu, k je ostal.

Za malo kontrasta smo se zapeljali še v okolico LJ na nek " večji zbor". Sredi gužve na hitro spili 1 drago pivo in šli.

Ne bom zdaj tukaj filozofiral in delal primerjave... Sej brezveze neki pametvat, najbrž tisti, ki ste bili dol točno veste kaj si mislim in kaj bi tu lahko napisal. Z mojo sva pač razočarana v kaj se je tale naš motorizem razvil.

Vaše srečajne je bilo res en zelo dobrodošel kontrast na naši sceni. Bilo je SREČANJE MOTORISTOV.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FSji odlično :OK: :grim :OK: :grim :OK:

Boljše bi bilo, če bi ostala z vami, ker sem si, ko sva prispela domov, tik pred vhodom fentala gleženj :xx: :cry: :doze: berisfukalasemsepoštengah :krneki:

Klimbra, žemljica je držala do šestih popoldan :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ej, skoraj pozabil - uspelo je praktično nemogoče: dejansko porabil vse bone (= nisem domov prinesel nobenega bona).

Faking čudež. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par foto utrinkov ...

Najlepša moto ritka ... :naughty:

post-683-1214213716_thumb.jpg

Dva zmagovalca

post-683-1214213771_thumb.jpg

post-683-1214213787_thumb.jpg

Nekaj veselih

post-683-1214213807_thumb.jpg

post-683-1214213823_thumb.jpg

post-683-1214213840_thumb.jpg

In še eno tihožitje

post-683-1214213866_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

@Pirrulz - če maš mene zrawn, si lahk brez skrbi, da bi bonexi ostajali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

@Pirrulz - če maš mene zrawn, si lahk brez skrbi, da bi bonexi ostajali :whistle:

Če ma pa Zdrawc mene zraven, je pa lahko sploh čisto brez skrbi :winkiss: ... še pir mu spijem, če je treba :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma pa Zdrawc mene zraven, je pa lahko sploh čisto brez skrbi :winkiss: ... še pir mu spijem, če je treba :evilgrin:

a tudi to se je dogajalo :whistle:

Fajerji - poleg res sanjsko mrzlih pirow

post-5241-1214228189_thumb.jpg in ostalih dobrotk, hvala tudi za lep McAdamski prihod in odhod :OK:

post-5241-1214228085_thumb.jpg,

sm šel včeraj nazajgrede skor enkrat pod rob, k je blo preweč gasa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!