Skoči na vsebino

BUS za Intermot-PRIJAVE


LuCy

Priporočene objave

Po včerajšnjem pogovoru v OLP:

Poznam tipa, ki ima avtobus za 37 ljudi. Sedeži so zelo udobni (prizkušeno). Tip je iz CELJA, tako da bi spotoma lahko pobral še folk iz tistega konca. Pogovarjala sem se z njegovo ženo, ki je rekla da načeloma ne bi bil problem, samo se morate čimprej izjasnit, da se ne bo prej dogovoril s kom drugim. Sicer pa, če bi bilo več interesentov, ima tudi večji avtobus. Sicer se pa z njim slišim zvečer, tako da podrobnosti sledijo ...

PODROBNOSTI:

Glede dneva odhoda ni več dileme, ker je omenjeni bus v soboto že zaseden. Na voljo pa je naslednja varianta:

Odhod iz Ljubljane v petek zjutraj okrog 2.00 ( iz Celja okrog 1.00 )

Odhod iz Muenchena v petek zvečer, najkasneje ob 19.00

Cena je maksimalno 190.000 SIT in vključuje 2 voznika, vse cestnine in predornine ter parkirnino.

Če vas bo šlo 36, pride na posameznika malo čez 5.300 SIT, če vas bo manj, bodo stroški malo večji; za 30 ljudi npr. 6.300 SIT

Interesenti se čimprej prijavite, da avtobusa ne rezervira kdo drug.

Jaz žal ne morem zraven (izpit v petek ), sem pa vseeno pripravljena zbrat prijave in če bo teh dovolj, tudi denar.

SEZNAM PRIJAVLJENIH:

1. Lucky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo dovolj prijavljenih, lahko dobimo kombi ali pa dva, pa smo (ste) sami šoferji... mislim, da bi bila to še najcenejša varianta! Najem kombija / dan = cca. 12.000 SIT (za max. 9 ljudi) + bencin + cestnine + parkirnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tud jest sem dons pri enmu neki delov pa ma kombi prevoze, racuna 8 folka da nas pelje v Muenchen pa nazaj 60.000 + DDV, mogoce bi se dalo kej zmenit ampak okvirno je tolk. Ne vem ali je drago ali ne, men se zdi kar dost.

Kolk bo racunov ta s tamaumu avtobusam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede datuma bi se bio dobro kaj zmenit. najprej je bilo mišljeno, da se gre 21.9.(sobota) in potem še na Oktoberfest, ki se (baje) tisti dan začne. Ampak 21.9 je zdaj 14. forumsko srečanje. Zadaj zgleda kot da skupinski obisk Intermota odpade. No, jaz sem sicer preksrbljen, grem lahko z eno drugo skupino, ampak še vedno bi pa najbolj užival, če bi bil en cel avtobus motosvetovcev.

Kaj pa drugi mislite? (Jaz na FS-14 ne grem, ker grem skoraj sigurno 21.9. na Intermot.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

)Mene zadeva tudi zanima, ampak samo med tednom (četrtek, petek).

Če bi kdo šel, naj pove! (makar z mojim golfom II dizl :lol: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naceloma ZA avtobus oziroma kakrsenkoli drugacen organiziran prevoz, fajn bi blo da se nas dobi nekaj za gor! Je kaj novega mogoce z novicami o avtobusu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "organizatorji"!

Sem novinec in že prvi dan vidim, da je v forumu cel cirkus, organiziranost pa na psu. No, da ne bo kdo mislil, da imam kaj proti ampak organizacija prevoza vendarle zahteva malo resnosti. Zdi se mi, da se je Jason še nekako najbolj zavzel za stvar vendar nisem zasledil nekih resnih odgovorov.

Predlagam, da se vsi ZARES zainteresirani za avtobusni prevoz javijo v naslednjih dneh(čimprej) s pripisom "RESEN" in navedbo, kateri dan bi jim odgovarjal. Šele nato se bo izplačalo razmišljati o avtobusih. Le-teh je na izbiro ogromno!

Jasona pa bi še vprašal katera je ta druga skupina in če je morda še kakšen prostor na voljo tam v primeru, da bi vse ostalo splavalo po vodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PODROBNOSTI:

Glede dneva odhoda ni več dileme, ker je omenjeni bus v soboto že zaseden. Na voljo pa je naslednja varianta:

Odhod iz Ljubljane v petek zjutraj okrog 2.00 ( iz Celja okrog 1.00 )

Odhod iz Muenchena v petek zvečer, najkasneje ob 19.00

Cena je maksimalno 190.000 SIT in vključuje 2 voznika, vse cestnine in predornine ter parkirnino.

Če vas bo šlo 36, pride na posameznika malo čez 5.300 SIT, če vas bo manj, bodo stroški malo večji; za 30 ljudi npr. 6.300 SIT

Interesenti se čimprej prijavite, da avtobusa ne rezervira kdo drug.

Jaz žal ne morem zraven (izpit v petek :cry: ), sem pa vseeno pripravljena zbrat prijave in če bo teh dovolj, tudi denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nikogar ne zanima. Pa nič. Če se vas do srede ne prijavi najmanj 20, zadevo pač enostavno odpovem, potem pa pejte u Muenchen zaradi mene s kotalkami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LuCy lepo da si se potrudila z organizacijo, ampak zgleda je res premalo interesa.

za gorenjce:

Jaz sem si za obisk intermota rezerviral soboto (21.9.). Zato sem se prijavil pri Langusu v Ljubnem (za tiste ki ne vejo kje je to: ko se pelješ od Kranja proti Radovljici, preden vstopiš v tunel pred viaduktom Peračica, vidiš na levi strani rahlo dvignjeno naselje - to je to, ampak dostop je pa možen po stari cesti). Cena prevoza in vstopnine je 6000 SIT. Odhod je iz Lesc, mislim da v soboto ob 3:30 zjutraj. Načtuje se še obisk Oktoberfesta. Jaz sem iz Kranja in lahko tisto jutro do Lesc zategnem še dva kandidata.

Če se bo kdo odločil za to varjanto (z Langusom), naj mi sporoči, da bom vedel koga bom kaj srečal.

Če komu kaj ni jasno, feel free to PM me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, od začetnega navdušenja v popolno ravnodušje. Škoda! Očitno se bo šlo v lastni režiji. Meni se žal v soboto ne gre, ker je forumsko. Itak bom pa drugo leto kupoval rabljeno... :cry:

Bladzo, kdaj pa ti nameravaš it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jutri sebe + drago prijavim pa da se gre mal pogledat, sej za 6000 se še svojga avta ne splača pržgt... Se vidmo pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest bi šel tudi v petek, ker bo v soboto in nedeljo NEIZMERNA gužva na sejmu. Ampak ob 19 uri nazaj je pa malo zgodaj, se mi zdi...

LuCy, ZELO hvala za tvoj trud, a žal je čisto premalo zanimanja :?...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem se prijavil tko da v soboto 21. ob 3:15 odhod iz kranja izpred hotela Creina, ob 3:00 iz Škofje Loke, tko da Kranjčani dobimo še dobre sedeže!. :lol: :D

:arrow: gre še kdo mogoće :?: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!