Skoči na vsebino

Kako pri 15-ih prepričat starše, da me spustijo na žur?


hotschko

Priporočene objave

(iz teme o Novoletnem forumskem srečanju 2002), Noise Data

=======

Hmm ja no vidim da je trsiha nasla boljso ponudbo... Tko da se lohko kar za tisto odlocite! Bom jz preklicala to na otocu, ker vidim da je njena boljsa... Mene zal tam gor ne bo kr me tastari ne bi pustil, sm pac hotla da bi mel tukaj da bi vas nekaj spoznala sam nic ne bo... Tko da jz podpiram Kranjsko Goro verjamem da se boste imeli fajn!

Vrtnica ne obupuj, saj bo anketa al pa kaj tazga ... sicer pa lahko organiziraš nenovoletno FS v NM ... še pred novim letom in nas vse spoznaš ... :idea: :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja no vidim da je trsiha nasla boljso ponudbo... Tko da se lohko kar za tisto odlocite! Bom jz preklicala to na otocu, ker vidim da je njena boljsa... Mene zal tam gor ne bo kr me tastari ne bi pustil, sm pac hotla da bi mel tukaj da bi vas nekaj spoznala sam nic ne bo... Tko da jz podpiram Kranjsko Goro verjamem da se boste imeli fajn!

Vrtnica ne obupuj, saj bo anketa al pa kaj tazga ... sicer pa lahko organiziraš nenovoletno FS v NM ... še pred novim letom in nas vse spoznaš ... :idea: :idea: :wink:

Zal ne bo slo kr je sola ucenje ipd... Takrat bi se pa lih pocitnice zacele ipd. Tko da ma sej vas bom spoznala ce ne letos pa cez par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vrtnica, nism ti hotla u zele skakat...... sej če bi jest kej v tvojem koncu placou poznala, bi pa tam kaj zbrskala.....

dej se probej pozanimat še o kakšni bolj preprosti lokaciji..... mogoče kakšen lovski dom, zidanca......

noben se še ni odloču za mojo varjanto......

ne vršt puške u koruzo (kerjonajdejokosilirajopress)... bi mi tud tebe rad spoznal

lp

ps. sam da se namo predolg dogovarjal..... tolk da bo pol prepozn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja no vidim da je trsiha nasla boljso ponudbo... Tko da se lohko kar za tisto odlocite! Bom jz preklicala to na otocu, ker vidim da je njena boljsa... Mene zal tam gor ne bo kr me tastari ne bi pustil, sm pac hotla da bi mel tukaj da bi vas nekaj spoznala sam nic ne bo... Tko da jz podpiram Kranjsko Goro verjamem da se boste imeli fajn!

Vrtnica ne obupat prej preden ne povprašaš doma !!!! Sicer pa ti lahko nudimo pomoč pri organizaciji tvoje udeležbe na NFS. CYC zakaj si pa ti čisto tiho ???? :lol: :lol: :lol: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sicer pa ti lahko nudimo pomoč pri organizaciji tvoje udeležbe na NFS ...

... dobra ideja ... kaj če bi se recimo enkrat konec septembra dogovorili za skupno vožnjo do NM, kjer bi "izvršili pritisk"" na hranitelje naše Vrtnice? ... saj ko bi nas spoznali, bi videli, da njihova rož'ca ne bo v slabi družbi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sicer pa ti lahko nudimo pomoč pri organizaciji tvoje udeležbe na NFS ...

... dobra ideja ... kaj če bi se recimo enkrat konec septembra dogovorili za skupno vožnjo do NM, kjer bi "izvršili pritisk"" na hranitelje naše Vrtnice? ... saj ko bi nas spoznali, bi videli, da njihova rož'ca ne bo v slabi družbi ...

Oh, saj zame ne mislijo, da sem slaba druzba, prav nasprotno, dobro se razumemo ... :wink: Ce bo moznost da jo odpeljem iz NM, jo tudi bom odpeljal ... ce pa ne, bom pa se jaz tam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo moznost

... besedica ČE tukaj ne sme obstajati ... 8)

da jo odpeljem iz NM, jo tudi bom odpeljal

... a to ti že dolgoročno? :wink:

ce pa ne, bom pa se jaz tam

... tudi prav ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo moznost

... besedica ČE tukaj ne sme obstajati ... 8)

Hjah ...

da jo odpeljem iz NM, jo tudi bom odpeljal

... a to ti že dolgoročno? :wink:

Tudi dolgorocno, ampak misljeno je tu kratkorocno ... dolgorocno ona sama pride k meni v LJ :wink:

ce pa ne, bom pa se jaz tam

... tudi prav ... 8)

Ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica!

Lej maš vredu fanta, kolege........ zakaj nebi po ovinkih vprašala starše! ko sem bila jz stara15 let me niso nikamor spustil! Pol sem pa lepo razložila situacijo sem bila pridna v šoli...... evo pa so me pustili!

Zdaj lahko samo omeniš pol pa počakaj kaka bo situacija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa ne tko hitr odnehat! Tud jaz sem dobila negativen odgovor pa ne samo enkrat! Mal počakej pol ko vidiš, da so dobre volje pa mal omeniš!

Sej bo! Boš vidla, da boš šla zraven!!!!! ne bit tako negativna! Mal moraš biti optimist(pa ne pretirano)! to men full pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja ok njeni odgovori:

1. Kranjska Gora tik pred novim letom... sneg bla bla

2. predalec

3. druzba kero ne pozna

4. sej jih bos pa kdaj drugic spoznala ko bomo pa v ljubljani (boli mene k*)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja ok njeni odgovori:

1. Kranjska Gora tik pred novim letom... sneg bla bla  

2. predalec

3. druzba kero ne pozna

4. sej jih bos pa kdaj drugic spoznala ko bomo pa v ljubljani (boli mene k*)

Ma .... bom jaz poskusil sreco pri prepricevanju ... :D :wink: :!: :idea: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja ok njeni odgovori:

1. Kranjska Gora tik pred novim letom... sneg bla bla  

2. predalec

3. druzba kero ne pozna

4. sej jih bos pa kdaj drugic spoznala ko bomo pa v ljubljani (boli mene k*)

1. pa kaj potem, če je sneg ... saj je v NM tudi lahko

2. a milita, da boš šla peš?

3. povabi enkrat na pijačo, pa nas bosta spoznala

4. ta odgovor ne vzdrži normalne presoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja ok njeni odgovori:

1. Kranjska Gora tik pred novim letom... sneg bla bla  

2. predalec

3. druzba kero ne pozna

4. sej jih bos pa kdaj drugic spoznala ko bomo pa v ljubljani (boli mene k*)

1. pa kaj potem, če je sneg ... saj je v NM tudi lahko

2. a milita, da boš šla peš?

3. povabi enkrat na pijačo, pa nas bosta spoznala

4. ta odgovor ne vzdrži normalne presoje

1. Kranjska gora je kranjska gora je vec snega itd...

2. ne sej sm rekla da bi sla s cycem

3. "povabi nas enkrat na pijaco pa nas bo spoznala"? <- si to mislu? Hmm in kam naj vas povabim a v stanovanje zlo mal bi vas notr prslo ;)

4. ne vem kva naj odgovorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad 3. ... ne ... se po celi ulici razpeljemo in turiramo motorje ... pa obljubimo, da bomo to delali vsak vikend, če te ne spustita v KG ... bodo potem začeli še sosedje vršiti pritisk nanju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa imaš napačen pristop do staršev!?!

Jaz zihr pridem na obisk, da jih prepričamo! Če povabiš!!!! Najbrž jih je veliko za to!

ja povabim na pijaco ... ja sam lej kaj je jz sm najmlajsa pa mi je rekla "a niso prestari za tvojo druzbo" in bla bla bla

No sej se bomo zmenili jz sm da vas povabim pa se kje v nm parkirate pa gremo na pijaco lohko pa tud do bloka pridete pa tle jo kej prepricate pa vas pol pelem na to loko kjer se motosvetouci ob cetrtkih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj pol, da si najmlajša?

Družba pa ni nikoli prestara!!!

Ko sem prišla v srednjo šolo se nisem marala družit s svojimi sovrstniki ampak od 10let in naprej do 20let starejšimi! To je bila zame najboljša družba!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmm ... nekako se mi zdi, da bom jaz že ta vikend v tvojih krajih ... poglej v PM ...

Jaz bom v soboto v NM, potem se vidimo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ... ja easy pride cez viknd v nm pa cyc bo tle zdej ce bo easy hotu lohko pride do mene pa se zmenmo ce jima bo ratal... ce ne lohko pa tud ostala kopica pride ;) sej pa tudi ce jima uspe lohko konc septembra nardite kako furco do tle ;)

Nois: hvala za temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mene ne fotr nikamor pustil pa sem ušla ali pa kuhala trmo, da me naslednje tedne ni bilo za prenašat... Skratka, v najstniških letih sem morala izpustit kar nekaj žurov, za katere mi je še zdaj žal, zato pa še zdaj poskušam nadoknadit ...

Moj nasvet: probajte ta starim zagrozit, da če vas v teh letih nikamor ne pustijo, se do penzije ne boste zresnili. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mene ne fotr nikamor pustil pa sem ušla ali pa kuhala trmo, da me naslednje tedne ni bilo za prenašat... Skratka, v najstniških letih sem morala izpustit kar nekaj žurov, za katere mi je še zdaj žal, zato pa še zdaj poskušam nadoknadit ...  

Moj nasvet: probajte ta starim zagrozit, da če vas v teh letih nikamor ne pustijo, se do penzije ne boste zresnili.  :lol:  :lol:  :lol:

hehe ja zau sm jz ze preresna za ta leta tko da bo to mal tezko uprizorit... znammulo kuhat dobro sam je pol mal kriza kdo bo prau pa likau itd ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!