Skoči na vsebino

Kako pri 15-ih prepričat starše, da me spustijo na žur?


hotschko

Priporočene objave

Ja, mene ne fotr nikamor pustil pa sem ušla ali pa kuhala trmo, da me naslednje tedne ni bilo za prenašat... Skratka, v najstniških letih sem morala izpustit kar nekaj žurov, za katere mi je še zdaj žal, zato pa še zdaj poskušam nadoknadit ...  

Moj nasvet: probajte ta starim zagrozit, da če vas v teh letih nikamor ne pustijo, se do penzije ne boste zresnili.  :lol:  :lol:  :lol:

nevem če je dobro staršem zagrozit! Stvar lahko še poslabšaš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je dobro staršem zagrozit! Stvar lahko še poslabšaš!!!

Ma ... na lep nacin je treba to dresirat :wink: Jaz svoji pocas razlagam da se malo z motorjem peljem naokoli, pa da pazim itd blablabla :lol: :lol: Jasno, pri moji je problem panicen strah pred motorji, ne da me kam ne bi pustila :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je dobro staršem zagrozit! Stvar lahko še poslabšaš!!!

Ma ... na lep nacin je treba to dresirat :wink: Jaz svoji pocas razlagam da se malo z motorjem peljem naokoli, pa da pazim itd blablabla :lol: :lol: Jasno, pri moji je problem panicen strah pred motorji, ne da me kam ne bi pustila :twisted: :twisted:

Maš podoben primer kot jaz!

Mislim s starši moraš delat zelo lepo in previdno! Z grobostjo res nikamor ne prideš!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj ko bi nas spoznali, bi videli, da njihova rož'ca ne bo v slabi družbi ...

ma ja pa ja de........ svizec,cokolada in rolanje.ko bi nas zagledali,bi ji se dostop do motosveta prepovedali ! :roll:

:P :lol: ma resno.......rozca najprej vprasaj,potem bos pa videla.nic se ne poje tako vroce,kot se skuha. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj.......pa ti hitro odnehas. :roll: pocasi in s potrpezljivostjo jih se lahko malo "obdelujes" - do NFS je se casa. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj.......pa ti hitro odnehas. :roll:  pocasi in s potrpezljivostjo jih se lahko malo "obdelujes" - do NFS je se casa. :D

Verjemi da sm vidla kok je ura in da je boljse odnehat... Ma sej bojo se priloznosti... Pa tud rekla je da noce nobenega motosvetouca srecat in bla bla da ma svoje predsodke o motoristih kako divjajo, huligani bla bla bla... Tko da letos ne bo nic. Sej se bomo meli se cajta spoznat...

Ice zakleni temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja ok njeni odgovori:

1. Kranjska Gora tik pred novim letom... sneg bla bla  

2. predalec

3. druzba kero ne pozna

4. sej jih bos pa kdaj drugic spoznala ko bomo pa v ljubljani (boli mene k*)

Ma .... bom jaz poskusil sreco pri prepricevanju ... :D :wink: :!: :idea: :twisted:

Uporabi vse svoje skrite čare in veliko potrplenja ti želim.....za Vrtnico in njeno svobodo se splača potrudit :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :? :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma svoje predsodke o motoristih kako divjajo, huligani bla bla bla...

Res je skrajn cajt da nabavim kaj :lol: :lol: :lol:

SF! Daj posodi minija za po Novem mestu :!: :idea: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, haha.

Še ena iz starševskega konca:

Otročaja v 8. razredu ne bi spustil na dvodnevno zabavo kam dlje kot do sosednje ulice, pa še vse bi moral poznati, ne pa med tipe in tipinje v ledrastih hlačah.

Vse ob svojem času. Če s preveliko žlico preveč pohlepno ješ, se ti lahko zaleti.

Žal je to :evil: grdo, ampak tako je.

Če Vrtnica ne bo mogla na letošnji NFS še ne bo konec sveta.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi vse svoje skrite čare in veliko potrplenja ti želim.....za Vrtnico in njeno svobodo se splača potrudit :!:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :?  :D  :D  :D  :wink:

Glavno da vem, da ne bo delala problemov ko se bo Vrtnica z mano furala ... drug let upam. Sicer pa ne skrbi, vse bomo mi to sformatiral, na ta velko gostoto :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :idea: :!: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, haha.

Še ena iz starševskega konca:

Otročaja v 8. razredu ne bi spustil na dvodnevno zabavo kam dlje kot do sosednje ulice, pa še vse bi moral poznati, ne pa med tipe in tipinje v ledrastih hlačah.

Vse ob svojem času. Če s preveliko žlico preveč pohlepno ješ, se ti lahko zaleti.

Žal je to  :evil: grdo, ampak tako je.

Če Vrtnica ne bo mogla na letošnji NFS še ne bo konec sveta.

:)

Hm, ja, ne morem kaj, ampak se strinjam z Brrrmom...

Jest pri 16ih še nisem biu na NOBENEM koncertu kkšne skupine, na nobenem žuru, nikjer dlje kot do 0.00h. Dlje kot do polnoči sem zunaj samo enkrat na leto - 1.1.

Med poletnimi počitncami hodim domov ob 9h, pozimi med 6h in 7h...

Na dvodnevni izlet kar nekam niti pomislil ne bi...

Ampak - jest se ne počutim NIČ prikrajšanega. Ni mi treba vohat dima, nisem pač še eden tistih ki se ga nalivajo nonstop in - vse pride ob svojem času!

Se opravičujem, Vrtnica, to je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm rekla da me letos ne bo drugo leto bom verjetno na kako FS prsla ce bo v blizini LJ! Tko da se se tisti dan lohko vrnem dam! No pa saj bomo vidli sam da se boste vi imeli fajn!

Macica: Zal ni placa pa tud mat bi verjetno zivcni zlom dubla :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, haha.

Še ena iz starševskega konca:

Otročaja v 8. razredu ne bi spustil na dvodnevno zabavo kam dlje kot do sosednje ulice, pa še vse bi moral poznati, ne pa med tipe in tipinje v ledrastih hlačah.

Vse ob svojem času. Če s preveliko žlico preveč pohlepno ješ, se ti lahko zaleti.

Žal je to  :evil: grdo, ampak tako je.

Če Vrtnica ne bo mogla na letošnji NFS še ne bo konec sveta.

:)

se strinjam. fanta bi še mogoče pustu, punco pa nikakor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[se strinjam. fanta bi še mogoče pustu, punco pa nikakor...

Zakaj pa fanta?!?!?!?!? Fanti so pri teh letih se bl neodgovorni kot me!!!!!! Aja sej res fantje drzijo s fanti! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... res so fantje bolj neodgovorni, samo ... posledice niso tako hude ... :wink:

Ja ja moska stran vedno prevlada! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ko sem bila sama v tvojih letih, sem tudi sama krepko občutila razliko med fanti in puncami, ker je za moja brata veljal drug red kot zame. Danes, ko imam sama sina in hči, pa ravnam popolnoma enako kot so moji starši. Veš, strahovi so za hčerke veliko večji, kot za sinove!!!!!! To je neizpodbitno dokazano, saj več ali manj vsi starši tako ravnamo. Fantje so namreč večji, močnejši, lažje se ubranijo.....

To še ne pomeni, da svoje Kaje nikamor ne pustim ampak varnostni ukrepi so pri njej veliko večji, kot pri Luku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi fant, ki bo hotel mojo hčerko ven peljat ... zaslišanje :arrow: ustni in pisni izpit :arrow: zdravstveno spričevalo :arrow: finančno stanje staršev :arrow: kartoteka :arrow: potem šele v kino ... pa do 20h doma :twisted: :lol: :lol: :lol: .... ŽUR :?: :?: .... ni govora do 18-tega :!: :!: :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi fant, ki bo hotel mojo hčerko ven peljat ... zaslišanje :arrow: ustni in pisni izpit :arrow: zdravstveno spričevalo :arrow: finančno stanje staršev :arrow: kartoteka :arrow: potem šele v kino ... pa do 20h doma :twisted: :lol: :lol: :lol: .... ŽUR :?: :?: .... ni govora do 18-tega :!: :!: :wink: :lol: :lol:

Hudoooooooo ...............:D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej je vse OK in razumljivo, hecno je samo, da k meni jo pusti brez tezav, tudi za dlje, z mano drugam pa ocitno se ne ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi fant, ki bo hotel mojo hčerko ven peljat ... zaslišanje :arrow: ustni in pisni izpit :arrow: zdravstveno spričevalo :arrow: finančno stanje staršev :arrow: kartoteka :arrow: potem šele v kino ... pa do 20h doma :twisted: :lol: :lol: :lol: .... ŽUR :?: :?: .... ni govora do 18-tega :!: :!: :wink: :lol: :lol:

:?: To pa zato ker veš kaj si ti pri 15-ih s takimi puncami delal :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KO je bla moja hči 15, khm... sem jo vozu na žure - ampak sem jo pol tud čakal (npr. ob 3 zjutraj) da sem jo odpeljal domov (pa da sem pol lahko za 4 ure v miru zaspal)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!