Skoči na vsebino

Kako pri 15-ih prepričat starše, da me spustijo na žur?


hotschko

Priporočene objave

:?: To pa zato ker veš kaj si ti pri 15-ih s takimi puncami delal :silly:
Jaz si pri 15 nisem še nič upal, sem pa kasneje na njih štartal ... haha :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, haha.

Še ena iz starševskega konca:

Otročaja v 8. razredu ne bi spustil na dvodnevno zabavo kam dlje kot do sosednje ulice, pa še vse bi moral poznati, ne pa med tipe in tipinje v ledrastih hlačah.

Vse ob svojem času. Če s preveliko žlico preveč pohlepno ješ, se ti lahko zaleti.

Žal je to :evil: grdo, ampak tako je.

Če Vrtnica ne bo mogla na letošnji NFS še ne bo konec sveta.

:)

brrrm se strinjam s tabo...

Vrtnica nič ne prehitevaj , leta hitro tečejo(še prehitro). mene starši nisi do 18 leta nikamor pustili. pa jim zdaj dam kar prav. poleg tega sem jim še hvaležna. ker v najstniških letih namesto možgančkov delajo hormoni...... :wink: :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega sem jim še hvaležna. ker v najstniških letih namesto možgančkov delajo hormoni...... :wink: :wink:

dr.looney :twisted:

Se strinjam s tabo!!!! Pa ne samo pri fantih ampak tudi pri puncah!

Ko sem ga še žurala okrog (resno žurala) so bili včasih fantje kar bogi!!! Punce izivamo nekateri fantje so naivni evo pa si tam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena za starše :twisted: :

mi (moja družba ki smo lahko hodili na čage-žure) smo vedno imeli najrajši punce, ki jih starši niso pustili nikamor :twisted: . ko so končno lahko kam šle so seveda poskušale v enem večeru nadomestiti vse zamujeno in tako so seveda hitro segle po prvem kozarcu in zlezle v prvo naročje :roll: :P !

sicer pa so najlepši primer srednejšolke na maturantskem in študentke(brucke), ki iz zapora (doma) pridejo študirat v LJ in MB. :wink: :P

ce so deklice dolgo doma zaprte so tako lahki plen, da vcasih skoraj ne ves kdo je plenilec in kdo zrtev.

O IT'S SOOOOOO EASY FOR A PERVERT LIKE ME!!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hm samo ena neumestna...že dostikrat se mi je zazdelo da ne pašem na ta forum, ker se mi je zdelo da je večina motosvetovcev starih okrog 30-40?Jaz sem star 19, pa me zanima (če ni skrivnost :? ) koliko ste približno stari?

Upam da se ni o tem že kje razpravljalo :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm samo ena neumestna...že dostikrat se mi je zazdelo da ne pašem na ta forum, ker se mi je zdelo da je večina motosvetovcev starih okrog 30-40?Jaz sem star 19, pa me zanima (če ni skrivnost :? ) koliko ste približno stari?

Upam da se ni o tem že kje razpravljalo :oops:

sej mamo nekje leta napisana sm pa jz 14.6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ne pustijo pa zna biti problem. Če imaš res veliko željo in ker imam občutek da se kar nekaj pogovarjate o tej temi doma ti predlagam sledeče:

Kakšna bi bila reakcija staršev pa tudi tvoja če ti rečem da jim reci da nej pač gre od njiju s tabo. Sicer pričakujem negativni odgovor ampak samo predlog še z moje strani.

Sicer pa če bi bil jaz na mestu tvojih staršev bi tudi še vedno premišljeval.

Dokler ne bi imela nekega znanca kateremu te lahko zaupam te najbrž tudi jaz nebi pustil v neznano družbo pa čeprav bi bilo celo kakšni skavtje in podobno ker tudi taki znajo biti prebrisani kot sto let star šank in se zelo dobro zavedajo zakaj so npr člani te skupine.

Ampak še vseeno upam da se vidiva v KG. Na koncu pa je še vedno veliko možnosti da tudi mene ne bo tja gor, pa bova že dva trpina ki bi se rada udeležila NFS pa se iz popolnoma različnih razlogov ne bova mogla.

Ne obupaj in naj te cyc drži pokonci kadar boš najbolj na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi fant, ki bo hotel mojo hčerko ven peljat ... zaslišanje :arrow: ustni in pisni izpit :arrow: zdravstveno spričevalo :arrow: finančno stanje staršev :arrow: kartoteka :arrow: potem šele v kino ... pa do 20h doma :twisted: :lol: :lol: :lol: .... ŽUR :?: :?: .... ni govora do 18-tega :!: :!: :wink: :lol: :lol:

Fak sj jst sm itak že mal prestar :lol: ampak da bi mel tacga fotra :twisted: bi ga kr nekam prvezou! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi fant, ki bo hotel mojo hčerko ven peljat ... zaslišanje :arrow: ustni in pisni izpit :arrow: zdravstveno spričevalo :arrow: finančno stanje staršev :arrow: kartoteka :arrow: potem šele v kino ... pa do 20h doma :twisted: :lol: :lol: :lol: .... ŽUR :?: :?: .... ni govora do 18-tega :!: :!: :wink: :lol: :lol:

Fak sj jst sm itak že mal prestar :lol: ampak da bi mel tacga fotra :twisted: bi ga kr nekam prvezou! :twisted:

Ah za mulca ne bo problem, on bo šel lahko že pri 15-ih do fula :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je dobro staršem zagrozit! Stvar lahko še poslabšaš!!!

Maš podoben primer kot jaz!

Mislim s starši moraš delat zelo lepo in previdno! Z grobostjo res nikamor ne prideš!!!!

Popravek - s starši moraš delati lepo, dokler si od njih odvisen in pričakuješ, da ti bodo dajali denar, stanovanje, hrano, posojali avto :)

Sicer pa je vsak svoj človek. Nekako najpozneje pri 23. letih naj bi človek vedel dovolj o svetu, da bi lahko odšel od doma in se ne posvetoval s starši o tem, kdaj in kam ter s čim se lahko pelje. Takrat je tudi skrajni čas za odcepitev, da ne pride do gorenjskega sindroma "mi pa s starši lepo živimo skupaj pod istro streho, čeprav imam jaz že (skoraj) svojo družino"..

:hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanci, sicer pa je takole -

starsi ti zagotovo ne odrekajo udelezitve na FS iz zlobe ali nerazumevanja. Enostavno se zavedajo sledecih dejstev: da je povprecna starost tam vsaj 10 let visja od tvoj, da obtajajo v svetu taksne in drugacne druzbe ljudi...

Pri takem settingu bi imel vak pomisleke, tudi ce je Andraz zraven (ki je, btw, tudi starejsi :)). Ti si pac se zelo mlada, niti 15-letna, in starsi se bojijo moznosti, da morda nimas sebi ustrezne, 15-letne druzbe. Morda jim ni jasno, zakaj bi se pa ti hotela druziti z "odraslimi" - beri v povprecju vsaj 25-letnimi - ljudmi? Vendarle moras priznati, da obstaja tukaj velika razlika tako v letih, kot tudi v izkusnjah, gledanju na vet... Morda se bojijo, da bi ti kaksno razvojno obdobje preskocila in bi ti potem manjkalo. Seveda oni tega ne bodo povedali na tak nacin, a v podzavesti, v njihovi starsevsko-skrbinsko-vzgojni misiji je to vendarle zapisano nekje cisto pri vrhu... "Skrb za mladice pac..." :)

Sicer pa ni, da bi jih pretirano zagovarjal - jaz sem se pri 16 letih zacel druziti s prav toliko starejsimi in ni mi zal... Je pa res, da sem obcasno tudi pogresal skrb starsev, morda kaksno prepoved - ugotavljam, da sem imel veliko sreco, da sem izpadel tak, kot sem (ziv, pa da mam se obe roki, obe nogi, en kos glave in kolkr-tolkr mentalno zdravje)...

Howgh-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi... jz sm se ze sprijaznla s tem da ne grem apc ne grem bojo se priloznosti... Sam sa bi jz mojo mat kam vlekla ni sans raje doma trpim kot pa njo tam gledam...

Sym... moji stari mi ne pustijo na FS zato kr pravi da so motoristi huligani in bla bla bla bla bla... smo se ze kregal doma zarad tega... tko da drugo elto ko bom v lj bom prejs la na kak FS in NFS kr bo tudi blizje iz lublane kam pridt kot pa iz NM va Stajersko al pa kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym... moji stari mi ne pustijo na FS zato kr pravi da so motoristi huligani in bla bla bla bla bla... smo se ze kregal doma zarad tega... tko da drugo elto ko bom v lj bom prejs la na kak FS in NFS kr bo tudi blizje iz lublane kam pridt kot pa iz NM va Stajersko al pa kam...

Ja saj, huligani pa smo, a ni res?

Zato rabiš ti novo izhodišče v bojih - boljše huligan, kot pa cerkvena miš :-) ali kaj podobnega, ustrezno pač tvoji situaciji...

Ampak pet - nismo pa nogometni huligani, a ne ...

S tistimi pa jaz svojih otrok ne bi pustil :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym... moji stari mi ne pustijo na FS zato kr pravi da so motoristi huligani in bla bla bla bla bla...

a bi pomagalo če bi stric pervy kako lepo besedo rekel, vsi pa res nismo huligani. OK perverzen sem ampak huligan pa ne :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi pomagalo če bi stric pervy kako lepo besedo rekel, vsi pa res nismo huligani. OK perverzen sem ampak huligan pa ne :twisted:

BRUAHAHAHAHAHAHAHA .....EHEHEHEHEHEHEHE......NE-AAAAAAAHAJ .........UUUUUUAAAAAAAHAHAHAHAHAHA.... uuuuuuu.......ehehehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym... moji stari mi ne pustijo na FS zato kr pravi da so motoristi huligani in bla bla bla bla bla... smo se ze kregal doma zarad tega... tko da drugo elto ko bom v lj bom prejs la na kak FS in NFS kr bo tudi blizje iz lublane kam pridt kot pa iz NM va Stajersko al pa kam...

Ja saj, huligani pa smo, a ni res?

Zato rabiš ti novo izhodišče v bojih - boljše huligan, kot pa cerkvena miš :-) ali kaj podobnega, ustrezno pač tvoji situaciji...

Ampak pet - nismo pa nogometni huligani, a ne ...

S tistimi pa jaz svojih otrok ne bi pustil :-)

ne sej sm ji pol dopovedala da niso usi taki itd.... sej je rekla da drugo leto da bom lohko kam sla (sam to je pa le KG pa lohko snega zapade velik pa za dva dni je in bla bla bla) tko da se pa drugo leto kje vidmo na kakem FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da znaš tolko jezikov bi ti pa že lahko zaupali...se pa ja ne boš zgubila! :roll: :wink:

ne bi o zaupanju... mislim sej zaupajo meni itd sam tko prav "kaj ce pades v kako druzbo tako in bla bla bla bla"

aja pa kva mas ti tolk o teh jezikih??? znam sam 4 od tega znam pa sam enga najbl pisat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da znaš tolko jezikov bi ti pa že lahko zaupali...se pa ja ne boš zgubila! :roll: :wink:

ne bi o zaupanju... mislim sej zaupajo meni itd sam tko prav "kaj ce pades v kako druzbo tako in bla bla bla bla"

ja to je res, sem dostikrat videl, da so deklice v slabo družbo padle pol pa je sledila "defloracija" in tako naprej navzdol po poti življenja :twisted:

pazi se, mladim simpatičnim mladenkam slaba družba grozi na vsakem koraku :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh ne bom vsega bral ma vseeno....ti povem moje izkusnje! Ok sej priznam da sem mal pretiravu sam tko je...mislm da sem okol zacel rogoviliti nekje v 7. razredu osnovne sole...sej kazinov nisem zganjal tko da kakih sankcij od starsev nisem imel...v glavnem sem starse vecinoma postavljal pred dejstvo....mislm da je bla ena se najbolj tko odlocitev da greva z bratrancem na stop do izole na koncert iron maiden, sej povedu sem jih kako urco prej, ravno navdusena ni bila no...ampak bratranc je bil 2 leti starejsi in je pazil name :):):):) aja to je blo v 7. razredu....ko mislis da si velik in oh in sploh, drgac po zurih in partyjih zacel hodit konec 8. razreda (govorim o pravih zurih in naj omenim da glede glasbe nisem opredeljen (maidni-party :? ) ;), zdaj ko sem pa se starejsi pa se to samo se stopnjuje, ne vem ne vem....no ja zivljenje je treba uzivat, in ce ob tem sola ne nastrada (vsaj prevec ne:)) potem je ok, glavno je da mas svojo pamet in s tem prepricas tudi starse...no sej ne recem da jo imamo kaj prevec ;) Ampak kaj ces, enkrat smo mladi, grem stavid da ce vprasamo sloj nad 30 let in jih vprasamo ce so dodobra izkoristili svojo mladost bi jih vecina rekla da ce bi se dalo se enkrat bi jo bolj izkoristila....kaj ti pomaga ko kot 50 letnik opazujes "djevojke u ljetnima halijama", stare tam 17, 18 let...no ja nakladam dej ;) Show Must Go On :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se njeni tastari najbolj bojijo tega da bi punca čez ene 2 mesca rekla:

mami jest sm pa noseča!! :?

zato pa je tko, da majo sinčki večja pooblastila, oziroma so lahko dalj časa zunej, hodijo na žurke... :D

Vrtnica jest tvoje tastare čist razumem-ampak to pa še ne pomen da se strinjam z njimi

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se njeni tastari najbolj bojijo tega da bi punca čez ene 2 mesca rekla:

mami jest sm pa noseča!! :?

zato pa je tko, da majo sinčki večja pooblastila, oziroma so lahko dalj časa zunej, hodijo na žurke... :D

Vrtnica jest tvoje tastare čist razumem-ampak to pa še ne pomen da se strinjam z njimi

:(

heh noseca tolk sm pa ja odgovorna da ne bom pila niti sla v postlo z nekim neznancem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh noseca tolk sm pa ja odgovorna da ne bom pila niti sla v postlo z nekim neznancem!

saj "znanec" ti ga glih tak lahko naredi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!