Skoči na vsebino

Napovedani fajti


Priporočene objave

Že večkrat sem zasledil, da so nekatere teme odjadrale :topic: ,vendar je bilo zanimivo, ker so si razni tipi obljubljali buške, kdaj in kje. Potem so se ti posti zbrisali in ostalo je pri praznih besedah. Zato ta tema, kjer se ne bodo!

Pa naj spomnim Provokatorja in MikiMausa; še velja letos na zboru kurentov, a ne? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam to je pa res kr'neki :D majke mi, sam bl glupe teme pa še ne :D A smo motoristi al smo čefurji da se bomo brcali ? Pomoje take teme nimajo kej iskat na motosvetu. Taki k rabjo forum za pretepanje nej naredijo streetfight forum :D To da se motoristi med sabo pretepajo je pa brezveze, pol pa se pozdravljamo na cesti :D kere mone :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se motoristi med sabo pretepajo je pa brezveze

Zakaj brezveze? Kaj pa naj počnem ob deževnih dneh in pozimi? Pa ne reči zdaj, naj si za te dni kak drug hobi omislim, ker te bom spotr ko staro šibovje!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javno pozivam vapoteka na fajt :naughty: ..... da nebi ki repa med noge stisno :whistle:

nč ga ne boš tepu pred mojo dekliščino :evilgrin: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ga ne boš tepu pred mojo dekliščino :evilgrin: :lol:

hm zmenjeno :naughty: ampak pod pogojem da sem tudi jaz povabljen na dekliščino :whistle: :whistle:

drugace odpade :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa en tak motozbor naredte k se boste vsi sam fajtali :D verjamem da je med slovenskimi motoristi precej takih k ga mal spijejo pol pa tezijo :D Jaz ponavadi takemu tezaku joint ponudim pa pol lepo zraven zaspi pa je priden celo noc :D Diplomatsko ni kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa en tak motozbor naredte k se boste vsi sam fajtali :D verjamem da je med slovenskimi motoristi precej takih k ga mal spijejo pol pa tezijo :D Jaz ponavadi takemu tezaku joint ponudim pa pol lepo zraven zaspi pa je priden celo noc :D Diplomatsko ni kej :D

pussy :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javno pozivam vapoteka na fajt :naughty: ..... da nebi ki repa med noge stisno :whistle:

Ne se hecat z Vapotekom. Nisi vidu nazadnje, ko ga je motor razpizdu v ovinku, ga je polamo ko piksno... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi takemu tezaku joint ponudim pa pol lepo zraven zaspi pa je priden celo noc :D Diplomatsko ni kej :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: pa še zadovoljen je :lol: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram napovedane fajte eden na enega v ringu in ne več kot za eno kategorijo razlike z obvezno uporabo ščitnikov za jajca, zobe in rokavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že večkrat sem zasledil, da so nekatere teme odjadrale :topic: ,vendar je bilo zanimivo, ker so si razni tipi obljubljali buške, kdaj in kje. Potem so se ti posti zbrisali in ostalo je pri praznih besedah. Zato ta tema, kjer se ne bodo!

Pa naj spomnim Provokatorja in MikiMausa; še velja letos na zboru kurentov, a ne? :naughty:

lol

v kateri temi je blo to?

provokator se bo spet na našem lastnem zboru klofal... zgleda da bo to že kar tradicija...

koga tepemo Provokator... Mikijamausa... eh pa ne... njega življenje očitno še preveč garba... :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram napovedane fajte eden na enega v ringu in ne več kot za eno kategorijo razlike z obvezno uporabo ščitnikov za jajca, zobe in rokavice.

Je lahko ring iz NATO-žice? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj spomnim Provokatorja in MikiMausa; še velja letos na zboru kurentov, a ne? :naughty:

Z moje strani še velja.

Nasprotnik izziva še ni sprejel.

A smo motoristi al smo čefurji da se bomo brcali ?

Motoristi in ne pussiji.....

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!