Skoči na vsebino

Nepravilna uporaba imena "DREK PUMPA"


Sam dePihlja

Kaj je drek pumpa?  

136 članov je glasovalo

  1. 1. katera vrsta motornih koles najbolj ustreza zgornjemu opisu?

    • BMW
      25
    • čoper
      100
    • ostalo
      11


Priporočene objave

Dukati pa ni drek pumpa....hudo moped hud....sicer ne vem cene, nisem ga še vozil samo spremljam pa vse GP dirke odkar vozi kamenko duccatija...tko da se spoznam!!! Čak kako se sploh napiše???

:slap: :slap: :topic:

a ti tud dirke gledaš... :naughty: :naughty: jest sm si pa mislu, da glih ne spremljaš tko redno...ker mi tk zaspan deluješ :rolleyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da si ga imela.Sam ga sicer nisem imel. Sem pa vozil en teden prijateljevega 916 in je bil super motor.

Po čem lahko sodiš da je slabši od drugih, takoimenovan DREK PUMPA ?

Lepo, isto vprašanje zakaj je drek pumpa ?

Ne znaš vozit pa je zato drek pumpa ?

Cena res ljudi odira ob nabavi drek pump. Ampak če bi ti znala izkoristit to kar si plačala bi videla da ni zastonj. Govorite da je drek pumpa samo uni ki enostavno ne znate. Misliš, da je Marzzocchi, Ohlins, WP, Termignoni imena kar tako ? Da res so kar tako, ravno tako na mojem motorju ki sploh ne vem zakaj so gor.(tako bi lahko reku skoraj) Ampak ne govorim da je drek pumpa, če bi bil pravi pilot bi še predobro opazil razliko. Prašaj dirkače pa boš ostala nema. To je dokaz da enostavno nimaš pojma

Nekaj kar je drago je sigurno dobro. To vsepovsod velja ! Nekdo je to cenil, očitno je nekaj vredno. Kaj praviš ?

in my book=drekpumpa dvovalnjo custom. ne pa Ducati. mislil sem celo, da je to relativno sprejet termin za samooklicane čoperje.

drugo. Ducati je oh in sploh. nenadjebljiv motor. dirkalnik. Okej. Verjamem. vozil sem sam monstra 600, in nemorem sodit. Čudi pa me, zakaj jih ni, če so taki superduper stroji. :hmm: Ta vikend sm na Grobniku gledal JuraRacing, evropsko amatersko prvenstvo. od 42 kvalificiranih na STOCK 1000 dirko so bli TRIJE ducatiji. Glede na to, da ljudje pridejo iz Danske, Švice, Nemčije, Avstrije, in vozijo celotno serijo, mislim da pomankanje financ nebo razlog.

(btw, med 10 ni blo nobega).

tretje. moj znanec, Najbolj picajzlast človek k ga poznam, ducati fan za umret, si je neki let nazaj v trgovini kupil 748, ki mu je še pred poletjem gladko zaribal. Ker imajo taljani tud freagosto, je motor dobil nazaj šele jeseni. da motor nebi bil utekan in servisiran po pravilih, ni govora. En drug frend, mal manj picajzlast, ampak zelo zelo vesten kar se motorjev tiče, je istočasno nabavil 900 SS. motor je po 30 000 kilometrih hropel in zvončkljal popolnoma drugače, po 35 000 pa je že pela generalna.....od šterih Ducatijev ki so živeli okrog mene, jih je kar 50% dožvelo generalno v manj kot treh letih. (edn je, še zelo mlad, končal v zavarovalniških arhivih). . . . men se to ne zdi oh in sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, tudi jaz nestrpno čakam. Gizmo vs Andi. Potem bo še moj favorit HHV prišel umes :D

HHV je moj favorit, zmeraj vas pojebe z besedami. Enkrat ga moram v živo spoznat. Prav, mož zna z besedami, nič vulgarno. Glavo zna uporabljat......

Ni ga čez Brumerja..... :worship: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo samokonfliktni, a vendar vse kar pade, pade na Ducati. Zakaj ? Zakaj ne na jajca ki voziš ti ?

To kar jaz vozim tudi jaz šinfam, če je potreba po tem. Nevem kaj pa maš ti od tega, da hvališ tuje konje.. Upaš, da se boš katerega smel dotaknit, ko bo parkiran kje? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo samokonfliktni, a vendar vse kar pade, pade na Ducati. Zakaj ? Zakaj ne na jajca ki voziš ti ?

Pozabla sem te usmerit.. Po tem kar vozim se pljuva v temi Kawaborci in ostalih relativno normalno naslovljenih temah. Zakaj je pa v tej pogovor nanesel na Ducatije pa me en drek (da bo v kontekstu) briga. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo samokonfliktni, a vendar vse kar pade, pade na Ducati. Zakaj ? Zakaj ne na jajca ki voziš ti ?

Ma pol ni več zanimivo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla sem te usmerit.. Po tem kar vozim se pljuva v temi Kawaborci in ostalih relativno normalno naslovljenih temah. Zakaj je pa v tej pogovor nanesel na Ducatije pa me en drek (da bo v kontekstu) briga. ;)

Velja

Zato, ker prej ali slej vsak pogovor nanese na Ducatije.

u got it ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene so "drek pumpe" veliki, glomazni čoperji, ponavad Harley-i. Najbrž zato ker so dokaj ozko uporabni, kt drek pumpe. Na prvi uč se sliši žaljivo, vendar zame vsak motor ima spoštovanje, vsak je bil z nekim namenom narejen in je temu podrejen in posledično zgleda tko kt zgleda.

Če je videt in slišat kt drek pumpa pa nej bo.

Slava vsem motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni drekpumpa "oznaka" za moto guzzi-je ker se je Guzzi najprej ukvarjal s proizvodnjo motorjev za pogon črpalk?

Hvala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja skuteraš z zeleno majco.

Glej stari, jaz nosim "zeleno" majico iz istega razloga, kot nekateri "stop fur farms" majice. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej stari, jaz nosim "zeleno" majico iz istega razloga, kot nekateri "stop fur farms" majice. ;)

Čuj a nea piše gor Kramasaki? Pfuj jebenti :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar jaz vozim tudi jaz šinfam, če je potreba po tem. Nevem kaj pa maš ti od tega, da hvališ tuje konje.. Upaš, da se boš katerega smel dotaknit, ko bo parkiran kje? :naughty:

...če pa je najdražji... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peezda ste pametni.......kolk vas je pa takih, ki ste že kdaj pumpali drek, pa da veste, kak to sloh ropota oz dela :evilgrin:

za moje pojme, djerkpumpa = čoker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peezda ste pametni.......kolk vas je pa takih, ki ste že kdaj pumpali drek, pa da veste, kak to sloh ropota oz dela :evilgrin:

za moje pojme, djerkpumpa = čoker

Drek že pumpajo, na veliko, samo ne tistega, ko ti misliš Zdrawc :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek že pumpajo, na veliko, samo ne tistega, ko ti misliš Zdrawc :grim

sej, zato pa nea morjo wedet, kak je originaln zwok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej, zato pa nea morjo wedet, kak je originaln zwok :whistle:

To maš pa res, njihov sam fejst smrdi, zvoka nima nobenega :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš pa res, njihov sam fejst smrdi, zvoka nima nobenega :evilgrin:

dobra, dobra :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene so "drek pumpe" veliki, glomazni čoperji, ponavad Harley-i. Najbrž zato ker so dokaj ozko uporabni, kt drek pumpe. Na prvi uč se sliši žaljivo, vendar zame vsak motor ima spoštovanje, vsak je bil z nekim namenom narejen in je temu podrejen in posledično zgleda tko kt zgleda.

Če je videt in slišat kt drek pumpa pa nej bo.

Slava vsem motorjem.

:beer2: :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo nacked drek pumpo sem v nedeljo (relacije nepovem) drek pumpal z 270 Km/h.Še ostali nakladači povejte s koliko Km/h drek pumpate z vašimi drek pumpami. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!