Skoči na vsebino

Cross motor


Fr3nky

Priporočene objave

Katere firme motor je po vašem mnenju dober in se ga splača kupit, kot rabljenega. recimo 97 letnik naprej, do 2000.

Recimo 250ccm - 2 taktni.

najlepša hvala za odgovore.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

men čisto neki drugega ven meče, ko napišem cros, kros, cross, kr neki........ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Zdravo!

Sem že prebiral marsi-kaj, pa bom za kakšno vprašanje kar tole temo uporabil, upam, da nebo kaj hudega.

Torej, rahlo me je "prijelo", da si kupim nekaj za v naše "hribe". Do sedaj sem imel izkušnje samo z motorji, kot so Anp6, etc. .. Kak teden nazaj pa sem se vsedel na Yamaha XTZ 750 SUPER TENERE in sem rekel, da morm imet neko podobno zadevo(za v naše hribe). Budget je zelo nizek in sicer 1500€, motorja ne mislim registrirat ali bilo kaj(tudi izpita nimam). Vprašanje pa je, ali naj gledam za kašnim cross-om (2T ali 4T) ali za kakšno enduro varianto. Motor naj bi bil uporabljen za "asfalt, ter makadam" in ne tolko po nekem terenu...Torej s čim bi ceneje prišel skozi pri raznem vzdrževanju itd..Cross (125, 250ccm) ali neko "težjo" varianto kot je;

blank.gif

Yamaha xtz 660 tenere,

Gilera nordwest 600 ccm,

Gilera RC 600,

Aprilia Turaeg 600,

.

.

.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se misliš vozit po makadamu pa asfaltu je najboljš da kupiš enduro...jest bi ti priporočal kakšno xt600 je poceni za vzdrževanje, cena ni tako visoka pa še vzdržljiva je. Z rezervnimi deli pa tudi ne bo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha tenere oz. xtz660 je verjetno podobna zadeva kot xt, torej je tudi to vredu, če se bom odločil?

"zelo všeč" v tem rangu mi je tudi; blank.gifSuzuki DR 750 oz. 650 Kaj pravite na to, je tudi to vredu zadeva?

Hvala za vse predloge!

lep dan. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še zastavim eno vprašanje...

Kaj pa motorja, kot sta; Gilera Nordwest, Gliera 600 Rc(v osnovi verjetno enaka)? Torej, kako se obneseta, imata "vzdržne" mašine, se lahko kosata npr. z yamaha xt, itd.?

Kako je z deli, verjetno jih je težko dobit, ali pač...? Na sploh, ali se splača, ali ne?

Hvala!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sploh, ali se splača, ali ne?

nezanesljiva pa težko dobavljivi deli.

xt-jka je pomojem še najboljša izbira, če le ni preveč zmahana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!