Skoči na vsebino

prvi avto...


igralec

Priporočene objave

to ne drži več (vsaj ne vedno)

v 318i vgrajujejo 1.995 ccm motor, ravno tako je z 318d, kjer je 1.995 ccm motor (vir: bmw katalog)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na BMWje se ne spoznam toliko. Vem pa, da se še zmeraj loči po oznaki kateri motor je notri, ne drži pa več, da če piše 318 da je notri 1.8 motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na BMWje se ne spoznam toliko. Vem pa, da se še zmeraj loči po oznaki kateri motor je notri, ne drži pa več, da če piše 318 da je notri 1.8 motor :D

to pa naj bi bilo tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ti starci dovoljo tak avto :eek:

men max 1,4~90KM

si morš mislt

če bi kdo mene vprašu pred enim letom ker avto boš mel,bi reku bolhco :blink:

itak da dovoli

vzgaja huligana :whistle:

sej ona ma isto 140 konov

sej sm jo mogu neki cajta furat da je vidla če dobr vozm :headbang: :headbang: :headbang:

vzgoja pa taka---sej zdej že neki cajta doma sam stoji :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj prvi avto je bla Škoda 120 L :OK:

Zakon mašinca, dokler ni zakuhala :cry:

post-5664-1178546796.jpg

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, teh avtov sem prejšnji teden videl še kar precej - na Madžarskem. Sigurno jih je na Slovaškem in Češkem še več, pri nas so pa res že bolj redke. Še več kot teh Škod pa imajo Madžari TrabantovIPB Slika

(malo off-topic, samo si nisem modgel pomagat :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...konec letošnjega leta, tud js nardim ispit in podali se bomo v nakup nove 'kište na 4 kolesih' zame in za mojo mamo, medtem, ko bom študiral. torej...js mam v mislih seveda hondo. zagledau sem se v crx del sol, ampak, ker majo same močnejše mašine, plus tega samo dva zica, sploh ne vrjamem, da bodo dovolil doma tak avto kupt, torej ostane honda civic 1,4 90KM. to seveda v moji glavi.

starci so rekl, da bodo avto oni kupil, js sm sicer cilov s ceno na tam nekje 700-800k bsit, zdej pa če bo to tako, verjetno lahko računam nekje na 1mio- 1,2mio (s skupnimi močmi seveda). mama pa foter bol kot ne pogledujeta za nečim korejskim...'ker je poceni'...ne vem kaj bo, za tako ceno se dobi tudi konkreten audi a3 1,9tdi 90km...in pa seveda honde mlajšega letnika

no zaenkrat imam to v mislih...kaj pa bo, bomo pa vidli, sigurno pa ne pristanem na kio pride :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi avto bo pa rdeča Lada karavan :blush: Moji začne kar žila na vratu utripat, ko jo spomnem, kak boma mela lep avtek :grim parkiran poleg bloka v Trbovlah in nafilan z igračami od vseh sedmih otrok :) Pa vožnja na morje z tistimi rogovilami na strehi pa kišta pira gor... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...konec letošnjega leta, tud js nardim ispit in podali se bomo v nakup nove 'kište na 4 kolesih' zame in za mojo mamo, medtem, ko bom študiral. torej...js mam v mislih seveda hondo. zagledau sem se v crx del sol, ampak, ker majo same močnejše mašine, plus tega samo dva zica, sploh ne vrjamem, da bodo dovolil doma tak avto kupt, torej ostane honda civic 1,4 90KM. to seveda v moji glavi.

starci so rekl, da bodo avto oni kupil, js sm sicer cilov s ceno na tam nekje 700-800k bsit, zdej pa če bo to tako, verjetno lahko računam nekje na 1mio- 1,2mio (s skupnimi močmi seveda). mama pa foter bol kot ne pogledujeta za nečim korejskim...'ker je poceni'...ne vem kaj bo, za tako ceno se dobi tudi konkreten audi a3 1,9tdi 90km...in pa seveda honde mlajšega letnika

no zaenkrat imam to v mislih...kaj pa bo, bomo pa vidli, sigurno pa ne pristanem na kio pride :blink:

mogoče bi pa za kakim res starim porschejem pogledal, al pa opel manta mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yugo 55 modre barve, spuščen, lite feltne, dvojni fergazer. Ko sem ugotovu da žre skoraj 20L sem hiter original fergazer vrnu nazaj. Nalepka Rothmans. Zakon avto. šel z njim do Minhna, zakon.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi to kar ti denarnica dopušča in da ti je všeč!

jaz sm prvi avto kupil pr ene 24 let - kupu sam, registracijo prvo mi je res da mama plačala, ampak od takrat naprej vedno vse sam! Kupu sm pa prvi avto od očeta - 12 let star za neke male pare (405ka 2.0 90kw).

Imel sm jo 3 leta in zelo užival za njo.. zdej mam drugi avto in še vedno po njej jočem!

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi avto je bil Fiat uno 1.0.

Sami problemi z njim: od puščanja vode ob nalivu :eek: -> enkrat celo v avtopralnici(sem skor plaval lahko v njem), crkovanje, rja, odpiranje šipe ko ni treba :blink:

Avto kupil pr 19-ih. Kupil sam, registriral sam. Od takrat naprej sam skrbim za svoj vozni park :OK: :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bborutt

Avto kupil pr 19-ih. Kupil sam, registriral sam. Od takrat naprej sam skrbim za svoj vozni park :OK: :OK: .

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorimo kak avto je primeren za nas ko nardimo izpit ne kak avto ma tvoj ata .)

dobro ker moj ata ima 760i .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi avto je bla škoda favorit silverline letnik '93 (lite felge, centralno zaklepanje, meglenke, tonirana stekla - vse serijsko, luksuz za škodo tedi), lani jeseni pa je šel od hiše. zdej vozim tanovo fiesto 1.3, ampak škodilaka še zmeram pogrešam :cry: prve ne pozabiš nikol :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bborutt

Avto kupil pr 19-ih. Kupil sam, registriral sam. Od takrat naprej sam skrbim za svoj vozni park :OK: :OK: .

.) Jebat ga, kaj naj pa jaz rečem, :hmm: ko mi je :wub: žena motor za rojstni dan kupila, :grim čeprav se jih boji kot :devil: križa in je ne :nono: uspem prepričati naj se vsede nanj, celo ko stoji na mestu :headbang:

:eek: A mislš, da ga morm nazaj dat :huh: :wacko:

:yea1:

kot si reku jebat ga....tud jst bi mel tako ženo. No ma sej moja je kr super. Zdej k mam motor bi ga pa še ona rada mela. Tko da tle sem mal na boljšem.

Po moje tvoja žena ne gre na motor, ker ve, da ko bo enkrat gor ne bo nikoli več šla dol :OK: :OK:

hm...če bi ga dal nazaj....hmmmmm.............NEEEEEEEE

Popravljeno . Popravil bborutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi ...Fičo (bele barve)

drugi... Fičo (rumene barve)

Naša geneacija je začela si fičeki.... če nisi imel fičkota nisi bil nič... pa spuščen je moral bit (to ni bil problem, ker so bili amortizeri v k...)pa poln nalepk.... pa sprint filter noter.. pa abart auspuh.... pa dober radio... še boljši zvočniki (v vrednosti vsaj enega fičeka).... (pa za zadnjim sedežem vsaj nekaj prirobnic za rezervo). Ko si s tem prleto sred noči v mesto ali vas, je blo slišat, kot da je F16 zvočni zid prebil. Pri vsej tej dodatni opremi, so bile najvažnejše oz. najkoristnejše nalepke. Te so kišto skupaj držale.

Tak avto je bil zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj prvi: Peugeot 605 2.0 125 ps, lite felgne, sebring auspuff, zatemnjena stekla, znižan, poraba ene 14 litrov...

:headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi avtek: Citroen Ami8 super. Letnik 1974. Vse belo, razen gum in šip. Že kupljen tak, od enega šminkerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!