Skoči na vsebino

Z motorjem do Splita na koncert Iron Maiden


eXTReme13

Priporočene objave

če že morate nove teme odpirat, vsaj napište v začetku kakšen podatek več

kdaj, kje, kako, kakšen link ne bi škodval, mogoče flayer :closedeyes:

eh, jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že morate nove teme odpirat, vsaj napište v začetku kakšen podatek več

kdaj, kje, kako, kakšen link ne bi škodval, mogoče flayer :closedeyes:

eh, jebiga

Sej tisti k namerava it na maidne ponavadi že ve da je koncert tam :) drgač pa na paranoidu vse piše. Še drugače za take k se im neda nikamor pogledat pa mate tule podatke - 10.08.2008

Iron Maiden Kraj, objekt: Split, Poljud karta: nek drobiža čez 35 e- eventim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že morate nove teme odpirat, vsaj napište v začetku kakšen podatek več

kdaj, kje, kako, kakšen link ne bi škodval, mogoče flayer :closedeyes:

eh, jebiga

Mi bi šli rajši na Zdravka Čolića...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bi šli rajši na Zdravka Čolića...

In prenekateri bi se srčno rad skobacal na Severino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In prenekateri bi se srčno rad skobacal na Severino.

In to na čolničku... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to na čolničku... :naughty:

Ja, ja pol bojo pa spet Severino kurcal, zakaj tolko pije med seksom... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene so v Bologni tako navdušili, da jih grem še enkrat pogledat. Že petič. :P Bom šel pa kar z busom, ker nimam namena ostat več dni in nimam pojma kje bi pustil motor in opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel pa kar z busom, ker nimam namena ostat več dni in nimam pojma kje bi pustil motor in opremo.

Saj ni nobena sramota priznat, da te je strah na tako dolgo pot z motorjem it... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mene so v Bologni tako navdušili, da jih grem še enkrat pogledat. Že petič. :P Bom šel pa kar z busom, ker nimam namena ostat več dni in nimam pojma kje bi pustil motor in opremo.

Jst grem tut že petič in vem da bo zakon :D Baje da je kamp v sklopu festivala tko da maš motor, opremo in šotor v kampu. Tko da ne rabiš z busom dol hodt. Mi gremo čez plitvička jezera tko da bo fura kar zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so v Bologni tako navdušili, da jih grem še enkrat pogledat. Že petič. :P Bom šel pa kar z busom, ker nimam namena ostat več dni in nimam pojma kje bi pustil motor in opremo.

Jst grem tut že petič in vem da bo zakon :D Baje da je kamp v sklopu festivala tko da maš motor, opremo in šotor v kampu. Tko da ne rabiš z busom dol hodt. Mi gremo čez plitvička jezera tko da bo fura kar zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi jih hodu gledat v Split, saj so bli tud v Ljubljani vsaj dvakrat. Maidni so sicer kul, sam mi z novim pevcem niso več tok hudi. Sem jih pa šou poslušat v Tivoli ko so bli v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi jih hodu gledat v Split, saj so bli tud v Ljubljani vsaj dvakrat. Maidni so sicer kul, sam mi z novim pevcem niso več tok hudi. Sem jih pa šou poslušat v Tivoli ko so bli v Ljubljani.

lani k so bli v lj je blo porazno ker je vidt da so slovenci z low budgetom organizirali :> v italiji je blo bolše v splitu bo tut pomoje :> jst grem na morje pa se bom po poti ustavu še na koncertu :> važn je road trip ne pa maidni. in dickinson vsekakor ni nov pevec ampak stara legenda :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi jih hodu gledat v Split, saj so bli tud v Ljubljani vsaj dvakrat. Maidni so sicer kul, sam mi z novim pevcem niso več tok hudi. Sem jih pa šou poslušat v Tivoli ko so bli v Ljubljani.

Samo par infotov. Tisto, kar si videl v Tivoliju je bil vmesni pevec, katerega vec ni. Meni sicer boljsi od dickinsona, ampak 100 ljudi, 200 stunfov.

Drugace pa so bili v ljubljani 4x in enkrat v Izoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo par infotov. Tisto, kar si videl v Tivoliju je bil vmesni pevec, katerega vec ni. Meni sicer boljsi od dickinsona, ampak 100 ljudi, 200 stunfov.

Drugace pa so bili v ljubljani 4x in enkrat v Izoli.

edn od treh k sm jih slišal to rečt.

@tratnjak damjan : nebom ti povedal de sm šu namenoma na koncert na irsko, čeprav je band špilal tud u milanu in na dunaju :krneki:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo par infotov. Tisto, kar si videl v Tivoliju je bil vmesni pevec, katerega vec ni. Meni sicer boljsi od dickinsona, ampak 100 ljudi, 200 stunfov.

Drugace pa so bili v ljubljani 4x in enkrat v Izoli.

Misliš na Blaža Bejlija ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Koncert je mimo, blo je noro !!! zdej se pa lahko ta tema zapre....zbriše

in to je wse, kar lahk napišeš..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
in to je wse, kar lahk napišeš..... :doze:

Ja kaj naj napišem ? da sm stal v 40. vrsti, lokal ožujsko in užival v poslušanju ? po koncertu zakadiu hrvata k se mi je zahvaljeval še ene 3 km in nato sm se odpravil spat ter naslednji dan na trajekt za lastovo. that's it :D a zdej morm kerga od adminov prosit da zbriše to al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!