Skoči na vsebino

Piaggio NRG MC3 - slabe luči?


danci1973

Priporočene objave

Oi,

pri hiši imamo NRG MC3, pa sem že večkrat opazil, da so luči slabe - zadnjič sem se pa peljal ponoči in ugotovil, da so katastrofalno slabe. Prednje luči v prostem teku komaj kaj brlijo, pri polnih obratih pa svetijo približno tako, kot so včasih svetile kolesarske luči na dinamo (no ja, morda malenkost bolje).

Najprej sem mislil, da je pri skuterjih pač tako - zadnje čase pa opažam, da je precej tudi 50cc skuterjev, ki imajo povsem spodobne luči, ki lahko celo zaslepijo nasproti vozeče (v luči našega NRG-ja lahko gledaš tud z daljnogledom ali povečevalnim steklom, pa ne bo nobene škode).

Prosil bi še ostale lastnike NRG-jev, da malo povejo svoje izkušnje - rad bi namreč ugotovil, ali je to dejansko stanje pri vseh NRG MC3, ali pa je z našim nekaj narobe in bi se to dalo popravit.

D.

PS: Žarnice sem že zamenjal in vgradil halogenske - te svetijo ene 2% boljše kot originalne... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to meni takisto dela pri Apiju...............ko se vračam pozno ponoči domow

prokleti lahi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Oi,

pri hiši imamo NRG MC3, pa sem že večkrat opazil, da so luči slabe - zadnjič sem se pa peljal ponoči in ugotovil, da so katastrofalno slabe. Prednje luči v prostem teku komaj kaj brlijo, pri polnih obratih pa svetijo približno tako, kot so včasih svetile kolesarske luči na dinamo (no ja, morda malenkost bolje).

Najprej sem mislil, da je pri skuterjih pač tako - zadnje čase pa opažam, da je precej tudi 50cc skuterjev, ki imajo povsem spodobne luči, ki lahko celo zaslepijo nasproti vozeče (v luči našega NRG-ja lahko gledaš tud z daljnogledom ali povečevalnim steklom, pa ne bo nobene škode).

Prosil bi še ostale lastnike NRG-jev, da malo povejo svoje izkušnje - rad bi namreč ugotovil, ali je to dejansko stanje pri vseh NRG MC3, ali pa je z našim nekaj narobe in bi se to dalo popravit.

D.

PS: Žarnice sem že zamenjal in vgradil halogenske - te svetijo ene 2% boljše kot originalne... :slap:

Lahko ti povem da mam nrg-ja letnik 1999, mc2, in ma tud zelo slabe spredi luci, oz.tiste lece..res slabo svet ponoci..studiram kaj da nardim da bo bols svetl tud jaz.. :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa xenon kit?

Xenon kit pride 190 evrov po tamalem, pa se to ne vem ce pase v NRG-ja..Ker ima dve lece spredaj NRG..tist kit ma pa sam eno zarnico..No,ce mogoce res pase,tolko kesa zih ne dam..zaenkrat ne..pa tud ce se brez luci pelem.. :yea1:

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!