Skoči na vsebino

Težko vprašanje:Gilera GSM ali Yamaha DT


pkoco

Priporočene objave

Sm novi na forumu in imam zelo pomembno vprašanje na katerega mi prosim odgovorite.oprostite če sm izbral napačno temo ampak prosim če mi vseeno odgovorite ker mi to veliko pomeni.

glejte odločam sem med dvema motorjema:

-gilero gsm:klik

-yamaha dt50:klik

Ni rečeno da bodo isti kot na sliki ampak isti model in približno letnik 1999-2004.

Pa lepo prosim da mi povedate čim več se da o tema dvema motorjema njihove slabosti do dobre stvari,njihove tehnične lastnosti kakšni avspuhi so najboljši za njih in njihovo opremo(kakšen je vžig, poraba, dostopnost do rezervnih delov).

Skratka čim več podatkov in katerega mi priporočate.prosim vas da mi ne pišete da si pregledam forum ker je zelo velik in ga je nemogoče celega prebrskati(sm že izprobal).Zato prosim da mi vse povedate o teh dveh motorih in se mi pomagate odločit :worship: :worship: :worship: :worship: .

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel gilero GSM in sem bil zelo zadovoln. Edino kar je gledat morš da kupiš tako z am6 mašino. Ker jaz sem pa imel neko gillardonijevo in je zlo težko kake dele dobit če jih sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri letniki pa so z tako mašino, pa še malo povej o nje poraba,avzpuh, kako se prižge elektro al kurbl,pa še vzdržljivost pa če je še kaj lastnikov yamahe dt naj se javijo in malo povedo ker mi te info. zelo rabijo.

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaho dt kup - novejšo se da dobit

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

+ tisto gilero gsm mam js nagledano da bi jo kupu :D

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dt-jke mas na autonetu zlo dobre. Nekatere dobro ohranjene, letnik 2004+ na nekaterih mas ze avspuh gor v6-ko mal poglej.. Pomojem ce bos dt-jko kupu nebos nc sfalu. Odlocitev je pa seveda tvoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ej sm ti ki gledaš to gsm-ko mi jo prosim pusti ki si jo zalo želim kak je pa kej poraba pri teh motorjih in vžig elektro al nožni :naughty: :naughty: :naughty: :winkiss: :whistle: :headbang: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no. Če bi jst kupoval bi verjetno vzel yamaho. Čeprav je verjetno tudi Gilera zelo dober motor ampak yamaha je le yamaha. Pa tudi se mi yamaha dt malo bolj dopade kot pa gilera gsm. Verjetno pa ne boš razoračaran nad nobenim tak da kupi tist kar ti je lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en glas več za Yamaho... :D Sej nimam osebno nič proti Gileri ampak mislim da se ne more primerjat z Yamaho.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minarelli AM6 je v skor vseh teh 50cc mopedih.. če se ne motom so ti to že nevemkolkrat povedal:slap:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To drži ja samo zato ker nekatere Gilere uporabljajo Piaggio mašine ( čeprav je to cross) sem bil mal v dvomih. :) Ja sem si pa kr mislu da ma AM6.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ej sm ti ki gledaš to gsm-ko mi jo prosim pusti ki si jo zalo želim kak je pa kej poraba pri teh motorjih in vžig elektro al nožni :naughty: :naughty: :naughty: :winkiss: :whistle: :headbang: :worship:

poraba zanemarljiva, elektro + nožen vžig

Se strinjam z @cesko: "Yamaha je le Yamaha". :D

LP

Yamahe so po izkušnjah najslabši motorji v tem rangu, pa ne me zdej popluvat...

DT 50 ... po moje en slabših supermoto 50ccm (prav tako XT 125 in nevem ka vse še ma Yamaha)

Pa tud TZR 50 je ziher slabš ko kaka aprilia RS 50ccm ...

Tak da ne drži to "Yamaha je le Yamaha"

od 600ccm naprej so Yamahe super motorji kar je majn je pa švoh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To drži ja samo zato ker nekatere Gilere uporabljajo Piaggio mašine ( čeprav je to cross) sem bil mal v dvomih. :) Ja sem si pa kr mislu da ma AM6.

LP

Gilere majo ene gilardoni mašine druge pa am6...sam ne vem keri letniki

js sm meu 2000letnik pa je bil gillardoni gor.

pa ko mi je zaribu (po moji krivdi) nisn več dobu orginal cilindra pa bata..

sm pa pol dobil en 75ccm kit, pa je šlo ko sneta sekira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno Yamahini 50 cc izdelki izpolnjujejo pričakovanja. Sem že vozil to Gilero, feeling tak ni kaj drugačn kot na Yamahi ampak je na zunaj Yamaha lepša. Drži da Yamaha začne pri 600 cc delat tiste taprave motorje ampak tudi manjši so zelo kvalitetni, mene še nikoli niso pustili na cedilu in ostanem pri tem: Yamaha je le Yamaha. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel da mi je grd osebno mi je pač Yamaha bolj všeč. ;) Vsak ma svoj okus. S predelavami pa itq vem da se da dosti nardit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore bom vidu kaj se bo dobilo zdaj je na priložnosti glih ena lepa gsm-ka:klik pa bom vidu.

vse me za nima zato lahko še več poveste o teh dveh motorih (ker letnik naj kupim, kako mašino,in ker avspuh je dober). :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala :worship: :worship:

lp

Popravljeno . Popravil raikonen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel da mi je grd osebno mi je pač Yamaha bolj všeč. ;) Vsak ma svoj okus. S predelavami pa itq vem da se da dosti nardit.

LP

sej to ni blo več teb namenjen :P tistim ko kupujejo sm dau link da vidjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore bom vidu kaj se bo dobilo zdaj je na priložnosti glih ena lepa gsm-ka:<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2016454" target="_blank">klik</a> pa bom vidu.

vse me za nima zato lahko še več poveste o teh dveh motorih (ker letnik naj kupim, kako mašino,in ker avspuh je dober). :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala :worship: :worship:

lp

če se boš menu kej s tem prodajalcom, reč nej mašino slika, pa prlep sliko sem, ker mislim da ni am6 gor, pol ti pa ne svetujem kupovat tega.

Drugač je pa še kaka aprilia RX, Derbi senda (sm) pa še kak se najde vsi super motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore bom vidu kaj se bo dobilo zdaj je na priložnosti glih ena lepa gsm-ka:klik pa bom vidu.

vse me za nima zato lahko še več poveste o teh dveh motorih (ker letnik naj kupim, kako mašino,in ker avspuh je dober). :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala :worship: :worship:

lp

Za letnik je tko. Odvisn kolk maš pač keša na razpolago. Najboljš je seveda da kupiš čim novejše. Avspuh pa daj gor leovince v6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba zanemarljiva, elektro + nožen vžig

Yamahe so po izkušnjah najslabši motorji v tem rangu, pa ne me zdej popluvat...

DT 50 ... po moje en slabših supermoto 50ccm (prav tako XT 125 in nevem ka vse še ma Yamaha)

Pa tud TZR 50 je ziher slabš ko kaka aprilia RS 50ccm ...

Tak da ne drži to "Yamaha je le Yamaha"

od 600ccm naprej so Yamahe super motorji kar je majn je pa švoh...

Fuck you bitch :D tzr je bolša od rs-ke. Če gledamo pred letom 07 k je nova aprilija vn pršla. Ampak stane pa le precej več k TZR-ka ;)

Če že primerjaš gsm pa DT.....je DT nekoliko večji (smt vrjanta). Ampak glej DT-jke od 04 naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck you bitch :D tzr je bolša od rs-ke. Če gledamo pred letom 07 k je nova aprilija vn pršla. Ampak stane pa le precej več k TZR-ka ;)

Če že primerjaš gsm pa DT.....je DT nekoliko večji (smt vrjanta). Ampak glej DT-jke od 04 naprej :D

Seveda stane več, bolšje je ponavadi tudi dražje .)

(morš gledat ciklistiko, bremze, vzmetenje...)

Pa ne morš primerjat letnika 2000 proti letniku 2004 +

seveda so novejši boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!