Skoči na vsebino

2.motozbor MK Karabaja , Bihač - BIH


OSSA

Priporočene objave

MK Karabaja prireja 2. motozbor v Bihaču - BIH. Lokacija sicer ni enaka kot lani, škoda ker je bila res odlična :worship: , ampak organizatorji pravijo da bo tudi nova (carinski terminal) OK.

post-6544-1214927288_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda...pa prou zakon lokacijo je bla...senčka+mrzla Una :worship:

Ja, res je! Pa saj se še vedno lahko odpeljemo hladit razgrete glave tja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je! Pa saj se še vedno lahko odpeljemo hladit razgrete glave tja :naughty:

razgrete glave in toplo pivo ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bom mogoče organizirala in prkobilila dol prevert, če je vse tko kt sm lan pustila :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti,mi že cvičk stopu u glavo :krneki: :krneki: :krneki:

Ah, cviček ne dela tega. Najbrž si kaj "drugega" popil. (Karlovačko.... ali kaj podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, cviček ne dela tega. Najbrž si kaj "drugega" popil. (Karlovačko.... ali kaj podobnega)

pomoje je pa malinovc za cvičk zamešu pa mu je mjčkn slabo nardil :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je pa malinovc za cvičk zamešu pa mu je mjčkn slabo nardil :whistle: :grim

Terna pa voda od kislih kumarc ali pa paprike :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je lani bilo motorjev ?

Točne številke ne vem, nekaj se je govorilo okoli 300.

Tukaj imaš nekaj fotk z zbora 2007.

2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vvsem skupaj!

Zanima me glede na to da se biili že obiskovalci motozbora v Bihaču, sicer sem malo prebrala vase izjave, pa me vseeno zanima kaksna je organizacija, plačilna valuta je Eur, ali je bosanska marka(čeprav sem v eni izjavi videla da je nekdo v EUR pisal)?

V glavnem vidim da so vasi vtisi pozitivni, kar nam je dodatno olajsalo odločitev, da letos obiščemo prvi motozbor v BiH.

Hvala za odgovore!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vvsem skupaj!

Zanima me glede na to da se biili že obiskovalci motozbora v Bihaču, sicer sem malo prebrala vase izjave, pa me vseeno zanima kaksna je organizacija, plačilna valuta je Eur, ali je bosanska marka(čeprav sem v eni izjavi videla da je nekdo v EUR pisal)?

V glavnem vidim da so vasi vtisi pozitivni, kar nam je dodatno olajsalo odločitev, da letos obiščemo prvi motozbor v BiH.

Hvala za odgovore!!

Lp

kar se tiče plačilne valute ne komplicirajo kej preveč-vzamejo vse...lan so se fantje še mau lovil, ker je bil to le njihov prvi zbor,so se pa ful potrudil glede varnosti, celo noč in ceu dan smo mel varnostnika zravn naših šotorjev tko da :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

skratka letos spet :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za informacije!!!!!!!!!!!! :worship:

:whistle: Se vidimo dol!!!!!!!! :naughty: da mal zažuramo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...plačilna valuta je Eur, ali je bosanska marka(čeprav sem v eni izjavi videla da je nekdo v EUR pisal...

Tako kot je johanca napisala vzamejo EUR brez kompikacij. Tečaj je okoli 2KM za 1 EUR. Dobro je imeti drobiž oz. manjše bankovce, ker vračajo v KM. Lahko pa dvigneš KM na BA bankomatih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je fajn, predvsem zaradi enkratnih ljudi, ki ste bili že dol in družbe s katero smo šli dol............

eni z veliko optimizma in volje, ki si jo lahko marsikdo le želi :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je fajn, predvsem zaradi enkratnih ljudi, ki ste bili že dol in družbe s katero smo šli dol............

eni z veliko optimizma in volje, ki si jo lahko marsikdo le želi :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne moreš brez računalnika bilo pa je res dober sam ene je v petek pralo sam je pa zato sobota bila sončna pa pot nazaj isto lepa fantje so se res potrudil tako da drugo leto spet pridemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!