Skoči na vsebino

Kdo NI pravi biker ??


hotschko

Priporočene objave

eh... Hočko.... :evil: u depro me spravljaš :!: ... ne poznaš hujše pleh p... od mene! :? :roll: :?

Roni ti si pleharca? Jest mam plehnato streho na bajti :!: :lol:

jest sm tolk zlo pleharca, da sm si kr sama svoj pleh kupla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) kdor se ne stepe vsaj enkrat na teden

2) kdor ne nosi sabo noža oz. pištole

3) kdor ne menja žensk pogosteje kot zobno ščetko

4) kdor se ga mrtvo ne napije vsaj dvakrat na teden

:arrow: ma sem se hecala ...

čeprav nekateri to stvar res tako jemljejo :splat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D

motorist-ka: oseba, ki vozi ali je vozila motor, brez tuje prisile, za popoln lastni užitek; lahko ima tudi avto

pr.: pred 30 leti je bil....in še danes potoči solzo, ko pomisli na te zlate čase; videl sem .... na zadnji gumi in bilo je noro;

prišel je ... in takoj sem vedel da je vse cool, ob obali sem videl...-ko in se zaljubil v njeno mašino

razlika: bajker VS motorist

bajker=kolesar

motorist=motorcyclist

bajker :arrow: prenesen pomen :arrow: bajk :arrow: motor

se pravi bajker=motorist-pomensko gledano

povzetek: če si na dveh gumah (treh ali štirih), z mašino med nogami, s sorazmerno do zelo odzivnim gasom na desni

in več kot 50 kubiki (po zakonu)

kdo ni motorist :?: kdor nima motorja, jih ne mara (vseh, ne samo čoperjev)

kdo ni pravi motorist :?: težko vprašanje, večina kdaj gre brez opreme in čelade do štacune itd,

marsikdo oz 99.9% motoristov rada pokaže svoje kovinsko mednožno bogastvo

nepravih motoristov ni :!: :!: , so samo ustvarjeni v glavi zavistnega opazovalca

ali v nepoznavanju cele življenske zgodbe čislanega nemotorista zopet v glavi opazovalca

pr.: vidiš kolega motorista, ki se pripelje z motorjem do tvojega bloka cca 150 m, brez opreme,

da skupaj nekaj pogledata, pošraufata, vmes ga vidi 20 ljudi od tega jih npr 8 reče "u kaka mašina",

5 jih reče "ta se bo še fentu, k se tkole voz", 2 rečeta "jst bi se tut po tej vročini tkole vozu",

3 rečejo " baš me zanima gde pušta ovu mašinu da ju drpim,

2 pa rečeta "lej ga pozer, uuuu kva misl da je frajr"

obstajajo tudi vmesni členi, osebe, ki si ne morejo privoščiti motorja :cry: , ki so zakonsko :roll: premlade za motor,

ki preprosto uživajo ob gledanju motorjev, ali doživljajo takšne in drugačne omejitve (družinske, verskefiredevil.gif, telesne :arrow:

upam da me lastnik ne bo ubou

suz-gsxr1100-79-bikepics-38099.jpg

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh... Hočko.... :evil: u depro me spravljaš :!: ... ne poznaš hujše pleh p... od mene! :? :roll: :?

Roni ti si pleharca? Jest mam plehnato streho na bajti :!: :lol:

jest sm tolk zlo pleharca, da sm si kr sama svoj pleh kupla!

Še dobr,ga vsaj men ni blo treba....... :D :D :D :D :D :D :D

Sam tist tvoj pleh zgleda..........ma ne najdem primerjave,k poznem nekoga ali neko,ki zgleda še velik bolš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NISEM TAPRAVA BIKERCA

Ampak sem pa po srcu bikerca.......... dobr da sem po srcu tak kosmata ko po pi***

a ma to sploh kako vezo??? ne?? ok... se mi je tak fajn zdelo to napisat :twisted: :lol: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NISEM TAPRAVA BIKERCA

Ampak sem pa po srcu bikerca.......... dobr da sem po srcu tak kosmata ko po pi***

a ma to sploh kako vezo??? ne?? ok... se mi je tak fajn zdelo to napisat :twisted: :lol: :wink: :D :D

A si se bala da bo Codeine mislu, da reklamo delaš, pa si sama začela zvezdice šopat ?

:?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NISEM TAPRAVA BIKERCA

Ampak sem pa po srcu bikerca.......... dobr da sem po srcu tak kosmata ko po pi***

a ma to sploh kako vezo??? ne?? ok... se mi je tak fajn zdelo to napisat :twisted: :lol: :wink: :D :D

A si se bala da bo Codeine mislu, da reklamo delaš, pa si sama začela zvezdice šopat ?

:?:

ne delam se da sem kultivirana... k itak nisem ta prava bikerca.. sem lahko bolj kultivirana......hihihi :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ne bo vsaj z enim postom odgovoru na to temo. :lol: :lol: :wink:

pismo, še dobr, da sm šla to temo brat, če ne bi še izpadlo, da nism bajkerca :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sem pa po srcu bikerca.......... dobr da sem po srcu tak kosmata ko po pi*** :twisted:  :lol:  :wink:  :D  :D

A se nisi enkrat hvalila, da imaš obri** :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sem pa po srcu bikerca.......... dobr da sem po srcu tak kosmata ko po pi*** :twisted:  :lol:  :wink:  :D  :D

A se nisi enkrat hvalila, da imaš obri** :twisted: :wink:

Zato pa se hvali :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
No, recimo pozerji brez vsake opreme na sportakih, v kar najbolj nemogoci obleki, ...

Kdor nima motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!