Skoči na vsebino

Kdo NI pravi biker ??


hotschko

Priporočene objave

No, recimo pozerji brez vsake opreme na sportakih, v kar najbolj nemogoci obleki, ...

Ja, absolutno! Pr moji babici (v tistem kraju) mularija okol drvi na tistih motorckih, k de bi bli ne vem kasni pomembnezi... Kt de so glavni.. Nimajo pa ne celad, opreme al karkol... NC.. Oh, drek, pol se pa clovk boji na cesto stopt, k najprej ga ne vids, k je na drugi strani vasi, v naslednji sekundi te pa podre... :? :evil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima motorja...

:shock: To pa ne... Jest tud nimam motorja (sploh se ne izpita za ovto, kaj sele za motor... :? :( ) Sam to se ne pomeni, da nisem motoristka... Lahko se ze samo pocutim kot motoristka... IN SE, ves (torej SM :!: ) :roll:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne... Jest tud nimam motorja (sploh se ne izpita za ovto, kaj sele za motor...   ) Sam to se ne pomeni, da nisem motoristka... Lahko se ze samo pocutim kot motoristka... IN SE, ves (torej SM  )  

te pelem en krog :P , boš pol bol motoristka :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima motorja...

:shock: To pa ne... Jest tud nimam motorja (sploh se ne izpita za ovto, kaj sele za motor... :? :( ) Sam to se ne pomeni, da nisem motoristka... Lahko se ze samo pocutim kot motoristka... IN SE, ves (torej SM :!: ) :roll:

LP

Ja,jst pa nimam rakete pa sn astronavt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazno je kaj ti cutis, kaj si. Ce cutis, da si motorist, pa nimas ne izpita, ne motorja, potem si motorist. V glavnem, da se ti pocotis dobro, ce si reces, da si motorist. Sm, da si srecen na tem svet, pa bod kar hoces bit.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker je človek ,ki jaha bika a ne?! Sigurn je to to. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo pa ne celad, opreme al karkol... NC.. Oh, drek, pol se pa clovk boji na cesto stopt, k najprej ga ne vids, k je na drugi strani vasi, v naslednji sekundi te pa podre... :? :evil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so največji looserji "frajerji" v teniskah in kavbojkah, pa tud če majo čelade.

Drek, pa me menda ja ne boš sredi poletja v vrsto na občino ali pa na banko poslal v kompletnem usnju :( :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so največji looserji "frajerji" v teniskah in kavbojkah, pa tud če majo čelade.

Drek, pa me menda ja ne boš sredi poletja v vrsto na občino ali pa na banko poslal v kompletnem usnju :( :shock:

Ja seveda! Tudi ko se zapelješ na en drink v bližnji lokal moraš imeti komplet opremo na sebi, pa če je zunaj 35 stopinj :shock: :twisted: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem po srcu naftni sejk in se tako tudi pocutim, samo nafta, denar in harem mi manjkata. ampak ce se tako pocutim pol si lahko recem da to sem in potem to tudi SEM. :roll:

:twisted: zbiram prijave za harem, a pride katera sluzit naftnemu sejku v zaprti oddelek v hrastnik? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so največji looserji "frajerji" v teniskah in kavbojkah, pa tud če majo čelade.

Drek, pa me menda ja ne boš sredi poletja v vrsto na občino ali pa na banko poslal v kompletnem usnju :( :shock:

Ma vozi se! - kakor hočeš. Zaradi vročine ne boš drek, če ti je ta beseda tak' všeč. S svojo glavo (in ostalimi deli) počni, kar te je volja in se ne daj nervirat z mojim skromnim mnenjem. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam motor (nažalost samo 125) , mam komplet opremo (brez nje ne grem nikamor) in dons sem dobil nov auspuh (Gianelli). Čeprov je scal k pr norcih sem se obleku in šel sprobat mašino z novim aparatom za dihanje. Šel sem 110. V dveh mesecih sem naredu 4000km . Še zmer se stresem ,ko pomislm kako me je na zadnjega dvignlo na križišču.

A sem motorist? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: zbiram prijave za harem, a pride katera sluzit naftnemu sejku v zaprti oddelek v hrastnik? :twisted:

ocitno nobena :twisted: kaksen sejk :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam motor (nažalost samo 125) , mam komplet opremo (brez nje ne grem nikamor) in dons sem dobil nov auspuh (Gianelli). Čeprov je scal k pr norcih sem se obleku in šel sprobat mašino z novim aparatom za dihanje. Šel sem 110. V dveh mesecih sem naredu 4000km . Še zmer se stresem ,ko pomislm kako me je na zadnjega dvignlo na križišču.

A sem motorist? :D

ne,norc. :lol: welcome to the club. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam motor (nažalost samo 125) , mam komplet opremo (brez nje ne grem nikamor) in dons sem dobil nov auspuh (Gianelli). Čeprov je scal k pr norcih sem se obleku in šel sprobat mašino z novim aparatom za dihanje. Šel sem 110. V dveh mesecih sem naredu 4000km . Še zmer se stresem ,ko pomislm kako me je na zadnjega dvignlo na križišču.

A sem motorist? :D

ne,norc. :lol: welcome to the club. 8)

za ta klub bi se tudi jaz prijavil :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ice... kok je članarina in... a mam zdravstveno zavarovanje? :D

Sicer nisi mene vprašal - ampak: članarine ni, zavarovanje je zastonj, extra bonus je pa tak lep bel jopič z oznakami sedeža kluba in precej predolgimi rokavi... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!