Skoči na vsebino

laško pivo slabše???


LAŠKO se vam zdi.....  

76 članov je glasovalo

  1. 1. laško pivo

    • boljše
      11
    • isto
      16
    • slabše
      49


Priporočene objave

Meni je odkar je flaška nova pir ratal slabši, pa me zanima če sem edini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je odkar je flaška nova pir ratal slabši, pa me zanima če sem edini

nis edini ....je zlo podobn scavnci od uniona :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je odkar je flaška nova pir ratal slabši, pa me zanima če sem edini

Ja res je,men se je pa folk smejov k sm reku,da je slabš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivo nima istega okusa, zgubilo je nakj ostrine oz grenkobe - preverjeno! smo stare in nove flaše ohladili na isto temperaturo in primerjali obe. ni isto, pivo je bolj babje in medlo v okusu pa še občutek imaš kot da ima več co2. skratka živo razočaranje ampak se bo treba zgleda navadit, nažalost še nisem odkril z čem bi zamenjal laško ker je ostala ponudba še slabša. govorim o tem kar dobiš v trgovinah in gostilnah ker neka druga piva kot so recimo san miguel si ravno ne bom šel sam uvažat in v gostilne vozit. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivo nima istega okusa, zgubilo je nakj ostrine oz grenkobe - preverjeno! smo stare in nove flaše ohladili na isto temperaturo in primerjali obe. ni isto, pivo je bolj babje in medlo v okusu pa še občutek imaš kot da ima več co2. skratka živo razočaranje ampak se bo treba zgleda navadit, nažalost še nisem odkril z čem bi zamenjal laško ker je ostala ponudba še slabša. govorim o tem kar dobiš v trgovinah in gostilnah ker neka druga piva kot so recimo san miguel si ravno ne bom šel sam uvažat in v gostilne vozit. :headbang:

ste pa tole ork stestiral :worship: :worship:

sej ni panike ...bomo pa pelinkouc s švepsam nažigal :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni panike ...bomo pa pelinkouc s švepsam nažigal :evilgrin: :evilgrin:

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je res slabše-se kar vsi s kolegi strinjamo. Tisti k pijemo laško-unim k drgač pijejo union je pa bolši :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar je nova flaša sem drugi dan bolan ko pes,zato zdej že cel mesec nisem poskusil pera(ne vem kuko mi je ratal :rolleyes: :headbang: ),pijem samo radler,se vsaj odžejam pa še na motor se da po parih popitih,sej tko al tko nič ne zadane pa če jih celo gajbo spijem.

A kdo ve kje bi se češki Budweiser dobil,to je vsaj per.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar je nova flaša sem drugi dan bolan ko pes,zato zdej že cel mesec nisem poskusil pera(ne vem kuko mi je ratal :rolleyes: :headbang: ),pijem samo radler,se vsaj odžejam pa še na motor se da po parih popitih,sej tko al tko nič ne zadane pa če jih celo gajbo spijem.

A kdo ve kje bi se češki Budweiser dobil,to je vsaj per.

v Budjewicah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Budjewicah

ali mercatorju pa tudi ostali veliki ga verjetno majo razen hofer in podobni ki imajo samo poceni izgovor od pira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi mate priliko zdej.......od 9 do 13 julija.......se ga napit.....ga lulat ....ga bruhat...polivat.....kar hočte.... :beer1:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠROT ga serje, pizdek dodaja vodo al pa union. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr se jst kej spoznam na celotno zadevo, glede na to da mi biotehnologija ni tuja, torej proizvodnja piva,vina in podobno...

sama nisem šla nekaj probavat ampak mi je že brez tega logično da ima pivo samo zarad druge barve flaše drugačen okus.ker pivo zori, in če ni ista svetloba, če ima premalo ali preveč svetlobe je logično da ne bo imelo istega okusa. seveda bi bilo treba za natančnejšo obrazložitev povprašati strokovnjake,ampak za moje pojme drži, pivo NE more imeti istega okusa, čeprav ga pripravljajo po istih postopkih, that`s just the way it is.. .)

ali piti isto pivo ali preklopiti, men to ne povzroča težav jst sm itak na unionu :worship:

vam ap svetujem nekaj kako preveriti, ko bote mel kako žurko, pejte iskat tam kjer prodajajo pivo tko v sodčkih,. kot točeno šivo in hkrati še to pivo s falše, pa boste vidl razliko :D

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pijem samo še cluba - edini ki je in upam da bo (naj gre Šrot v ku.....) tud ostal isti!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško itak nikoli ni blo pol kurca vredno, tak da nobene škode zaradi tega. :evilgrin:

gonise :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško itak nikoli ni blo pol kurca vredno, tak da nobene škode zaradi tega. :evilgrin:

če se enkrat navadiš na fičota potem te res ne prizadene če nov ferrari ni tako dober kot prejšnji :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se enkrat navadiš na fičota potem te res ne prizadene če nov ferrari ni tako dober kot prejšnji :evilgrin:

In kaj je potem bolje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško se ne more toliko poslapšati, da ne bi bil boljši od Uniona! :naughty:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obadva sta velik slabša, ampak če že moram slabo pivo pit, imam še zmer velik rajš Uniona :evilgrin:

drgač pa Staropramen, Paulaner, Budweiser... v Kranju je kr dost lokalov ki imajo vsaj nekej od tega, tko da mi ni treba našihh scavnc pit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!