Skoči na vsebino

NAKUP 50 CCM SUPERMOTO


pkoco

Priporočene objave

Kater supermoto mi priporočate za dolge fure 50-100km v čim bolj orginalnem stanju od 1000-1800 eur.Jaz bi mu edino odstranil blokade in zamenjal avspuh.

Pa sm našel nekaj čudnega na internetu pa mi prosim malo pokomenterejte(lastnosti motorja, firma, se da sploh registrerat....)

nmw kaj :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rieju je že vredu, ampak ta k si link dal ni ravno supermoto :rolleyes: Priporočam Yamaho DT.. pa še nekaj.. 50-100km ni nikakor dolga tura :)

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro ajde supermoto al enduro bom sm gume menjal pa bo.pa dejte mi res kaj več povedat o tem motoru ki res neznam kaj je in kak je dobavljiv i kaka mašina..... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam Yamaho pa sm zelo zadovoljen. Original je brezveze, sam ko pa daš ven blokade pa avspuh zamenjaš je pa že druga stvar. Sploh pospeški. Drugač pa če mislš gume menjat morš še feltne ker niso enake od enduro in supermoto, in pride kr dost €. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi si kupu dt-jko sm kej jih je zelo malo naprodaj če pa so so vse zje**** in predelane :cry: :cry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau si bom temo soposodu pa da ne odpiram nove bom kr tukaj vprašal kaj menite o CPI SM 50 .. K mi je ful lep vidt sam nevem kko je pa to kakovost pa to.. Pa zanima me kakšna bi bla končna če bi ga odblokiru.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj jako dobr prjatl ga ma i to ti je zelo super motor brez blokad gre 80-90(tako je on reku)kakovosten je če maš dnar ti ga priporočam :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej glede rieju smx sm že hotel odprit temo ker me zelo zanima pa mi dejte malo povedat o tem motorju če mate kake izkušnje z njim ali kaj o njemu znate. Če pa ne pa malo pogledejte po spletu pa mi javite že sam sm dost iskal pa nism kaj našu.Pa najboljše bi bilo da povedate kaj iz lastnih izkušenj in izkušenj svojih prijatlov da znam kak res stvari stojijo :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ja sm neznam če je kvaliteten pa če so deli dobavljivi. zato ker eni pravjo da majo eni modeli tudi malossi mašine ne pa am6, kar je slabo :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že gdo vidu al pa čul za gilero smt.

neki čudn redk model ki bi tudi pršu v poštev sm kej jih je malo :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede rijeu... motorju nc nemanka mal bi te najbrz prizadel nazacetki ko nebi biu odblokiran kr gre res grozno pocas ... pol pa kr dobr trga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!